צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפון

Gold Fish{FLR}
לפני שבוע • 17 באפר׳ 2024
Gold Fish{FLR} • 17 באפר׳ 2024
הדיון הזה הפך מהבעת דעה להתנצחות
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 17 באפר׳ 2024
הטופר המפשר כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
אפשר למצוא כאן נשים שאוהבות סטרפאון, ולא רק כאן. סטרפאון קיים גם מחוץ לעולם הבדס"מ.

לגבי מישהי שזה הפטיש שלה? זה כבר משהו אחר. מניסיוני האישי נשים אינן פטישיסטיות. לפחות לא באופן שבו גברים הם פטישיסטים. מישהי שכיף לה כי כיף לך, נשמע לי התחלה מעולה.

זה בעיה בעולם הב.ד.ס.מ ובכלל icon_smile.gif. זה מופיע גם אצל ניטשה: "רצונו של הגבר - הוא רוצה, רצונה של האישה "הוא ירצה", משהו כזה , זה מ "כה אמר זראתוסטרה". הרי תכל'ס מה שעומד
הרבה פעמים בבסיס הפנטזיה של הגבר הוא אישה שתהיה פטישיסטית כמו גבר כלפיו. אבל זה מאוד נדיר. ואולי זה כי המיניות שלנו הרבה פחות מקובעת ממה שאנחנו חושבים ויש כאן איזו תשוקה הומו אירוטית נסתרת. גם אם אתה לא נמשך לגברים, אתה משתוקק לאישה שיש בה איזה צד גברי כלפיך....

נראה לי שבעולם הבדס"מ פטישיזם אחראי ללא מעט בעיות בזוגיות. הוא מתוסכל שהיא לא פטישיסטית, והיא מתוסכלת מכך שהוא פטישיסט. הוא חווה אותה כבלתי מינית. והיא עללוה לחוות אותו כמישהו שמחפיץ אותה ולא רואה אותה.

במצב כזה קל מאוד להתדרדר לביקורת הדדית ולהטפות לשינוי. כמו בכל קשר, כדי שזה יעבוד נחוצה מודעות עצמית וקבלה של האחר.
FootJunky
FootJunky • 17 באפר׳ 2024
מה אנשים ונילים חושבים שהכלוב: מקום ייצרי, מיני, משוחרר, כיפי, מקום של הגשמת פנטזיות פרועות וחוויות בלתי נשכחות.
מה הכלוב באמת: אסופה של פתיתי שלג ייחודיים, יומרניים ומייבשים הדנים בקליניות ובחשיבות עצמית מגוחכת על זיון בתחת והדרכים להשיג אותו.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 17 באפר׳ 2024
FootJunky כתב/ה:
מה אנשים ונילים חושבים שהכלוב: מקום ייצרי, מיני, משוחרר, כיפי, מקום של הגשמת פנטזיות פרועות וחוויות בלתי נשכחות.
מה הכלוב באמת: אסופה של פתיתי שלג ייחודיים, יומרניים ומייבשים הדנים בקליניות ובחשיבות עצמית מגוחכת על זיון בתחת והדרכים להשיג אותו.

כי בדסמ זה לא הצד המגניב המסעיר הפרוע של העולם.
זה במובן מסוים בשביל רבים מקום לטפח צד בך ועדיין להשאר בארון.
הגיוני שלאנשים, גם בשביל זיון, יהיו יותר דרישות מאשר אני גבר את אישה, את שולטת אני נשלט עם חור תחת.
FootJunky
FootJunky • 17 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:

הגיוני שלאנשים, גם בשביל זיון, יהיו יותר דרישות מאשר אני גבר את אישה, את שולטת אני נשלט עם חור תחת.

חחחח לחלוטין
את יודעת שלך אני סוגד 24/7 icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 17 באפר׳ 2024
FootJunky כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:

חחחח לחלוטין
את יודעת שלך אני סוגד 24/7 icon_smile.gif

בצדק 😉
השוקע
השוקע • 17 באפר׳ 2024
כמו כן, ולא בקטע של הטרלה, אבל *סטראפ-און
סנטוריון
לפני שבוע • 21 באפר׳ 2024
סנטוריון • 21 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:

אני לא מבינה. "אנשים והכרויות מורכבים מזה". אז איך האמירה הפשטנית "דרוש חובבת סטראפאון/חור תחת/אדם 1.9 מטר" מתחברת לזה?
זה קצת לרתום את העגלה לפני הסוסים

אני הייתי אומר שזה יותר כמו ... לרתום את הסטרפאון לפני השולטת!
שלגי
לפני שבוע • 22 באפר׳ 2024
שלגי • 22 באפר׳ 2024
Gold Fish כתב/ה:
הדיון הזה הפך מהבעת דעה להתנצחות

עוד שרשור סטנדרטי בכלוב..
danishaton​(מתחלף)
לפני שבוע • 22 באפר׳ 2024
danishaton​(מתחלף) • 22 באפר׳ 2024
פגישה

חצי פגישה מבט אחד מהיר

חיבור בין סטרפאון