צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז... manzilian (בקיני ווקס לגברים)

KinkyPinky​(ג׳נדר פלואיד נשלטת)
לפני 3 שבועות • 7 באפר׳ 2024

אז... manzilian (בקיני ווקס לגברים)

מישהי בבקשה יכולה להפנות אותי להסבר נורמלי על איך קיבינימט עושים את זה כמו שצריך?

אני יודעת להשתמש רק ברצועות המוכנות ולגוף זה עובד לא הכי טוב לוקח הרבה זמן אבל עובד.. אבל במפשעות ג'ה תעזור לי אני לא מצליחה הכיוונים של הצמיחה מוזרים זה לא עובד מספיק טוב תמיד הרוב נתלש אבל חלק לא זניח גם פשוט מסרב להיתלש וזה עושה לי פצעים ומה לא ובקיצור מה עושות איך עושות??

אני גם תקועה בבאר שבע הצחיחה והפרמיטיבית אני לא מוצאת מישהו/הי/הם שיעשו לי הלוואי הייתי יכולה פשוט ללכת לאשת מקצוע וזהו גם הייתה עושה את זה יותר טוב וגם בפחות זמן
danishaton​(מתחלף)
לפני 3 שבועות • 7 באפר׳ 2024

Re: אז... manzilian (בקיני ווקס לגברים)

danishaton​(מתחלף) • 7 באפר׳ 2024
KinkyPinky כתב/ה:
מישהי בבקשה יכולה להפנות אותי להסבר נורמלי על איך קיבינימט עושים את זה כמו שצריך?

אני יודעת להשתמש רק ברצועות המוכנות ולגוף זה עובד לא הכי טוב לוקח הרבה זמן אבל עובד.. אבל במפשעות ג'ה תעזור לי אני לא מצליחה הכיוונים של הצמיחה מוזרים זה לא עובד מספיק טוב תמיד הרוב נתלש אבל חלק לא זניח גם פשוט מסרב להיתלש וזה עושה לי פצעים ומה לא ובקיצור מה עושות איך עושות??

אני גם תקועה בבאר שבע הצחיחה והפרמיטיבית אני לא מוצאת מישהו/הי/הם שיעשו לי הלוואי הייתי יכולה פשוט ללכת לאשת מקצוע וזהו גם הייתה עושה את זה יותר טוב וגם בפחות זמן

ניסית
לגלח ?
לפני 3 שבועות • 8 באפר׳ 2024

Re: אז... manzilian (בקיני ווקס לגברים)

danishaton כתב/ה:
KinkyPinky כתב/ה:

ניסית
לגלח ?

לא אחי, לא ניסיתי לגלח...
וואללה איזה מזל שיש אותך איך לא חשבתי על זה בעצמי

הולכת לגלח ואז חוזרת לכתוב שזה בכלל לא עשה לי שעווה בביצים
זה פשוט גילח אותן
    התגובה האהובה בשרשור
Gallgalil​(נשלט)
לפני 3 שבועות • 8 באפר׳ 2024
Gallgalil​(נשלט) • 8 באפר׳ 2024
זה באמת בעייתי ולא קל לבצע זאת לבד, כואב ולא תמיד יוצא מוצלח.

גם במרכז לא תמיד קל למצוא מישהי/ו שיעשו שעווה במקומות אנטימיים.

אבל כן ראיתי לאחרונה לא מעט פרסומים על לייזר גם במקומות אינטימיים גם לגברים.
לפני שבוע • 17 באפר׳ 2024
Gallgalil כתב/ה:

הקטע שאני בטוחה שיש מיליארד ואחד נשים וגברים סיס וטרנס וכל מה שביניהן שעושות את זה לבד בלי יותר מדי בעיה.
זה לא מדע טילים רק צריך למצוא מישהי שמסבירה כמו שצריך בוידאו וזהו אני מסודרת.

האמת שהצלחתי למצוא ביוטיוב סרטון אחד של מישהי שממש גואז טו טאון על הבולבול שלו חחח ולא בקטע מיני חחחחח מה זה מורטת לו תצורה וכאילו רואים הכל

אבל היא עושה את זה עם שעווה קשה - וזה לוקח לה שניה היא מושכת פעם אחת הכל יוצא כמו קסם.
זו לדעתי הבעיה שלי הרצועות המוכנות האלה פשוט פח פשוט גזל זה גם יקר בקטע לא פרופורצינלי וגם פשוט לא עובד כמו שצריך.

אני עכשיו בתהליכים להביא את עצמי לעבור לשעווה של ילדות גדולות חחחח צריכה להבין טיפה מי נגד מי שם מה עדיף מה לקנות ממה להיזהר בכלל איזה סוגים יש ובקיצור כל השפיל ואני הולכת ללמוד לעשות את זה כמו שצריך לא מעניין אותי כלום

בסוף אני אהייה כזאת מומחית שאני אוכל להתחיל לעשות לאחרות חחחחח אולי אני אפתח מכון יופי קוויר-פרינדלי אמרוט את כל הבולבולים וכל הדגדגנים שעושים להם פרצופים או סתם גורמים להרגיש לא בנוח במקומות הטרו-סיסו-נורמטיבים ^_^
KinkyPinky כתב/ה:
Gallgalil כתב/ה:

הקטע שאני בטוחה שיש מיליארד ואחד נשים וגברים סיס וטרנס וכל מה שביניהן שעושות את זה לבד בלי יותר מדי בעיה.
זה לא מדע טילים רק צריך למצוא מישהי שמסבירה כמו שצריך בוידאו וזהו אני מסודרת.

האמת שהצלחתי למצוא ביוטיוב סרטון אחד של מישהי שממש גואז טו טאון על הבולבול שלו חחח ולא בקטע מיני חחחחח מה זה מורטת לו תצורה וכאילו רואים הכל

אבל היא עושה את זה עם שעווה קשה - וזה לוקח לה שניה היא מושכת פעם אחת הכל יוצא כמו קסם.
זו לדעתי הבעיה שלי הרצועות המוכנות האלה פשוט פח פשוט גזל זה גם יקר בקטע לא פרופורצינלי וגם פשוט לא עובד כמו שצריך.

אני עכשיו בתהליכים להביא את עצמי לעבור לשעווה של ילדות גדולות חחחח צריכה להבין טיפה מי נגד מי שם מה עדיף מה לקנות ממה להיזהר בכלל איזה סוגים יש ובקיצור כל השפיל ואני הולכת ללמוד לעשות את זה כמו שצריך לא מעניין אותי כלום

בסוף אני אהייה כזאת מומחית שאני אוכל להתחיל לעשות לאחרות חחחחח אולי אני אפתח מכון יופי קוויר-פרינדלי אמרוט את כל הבולבולים וכל הדגדגנים שעושים להם פרצופים או סתם גורמים להרגיש לא בנוח במקומות הטרו-סיסו-נורמטיבים ^_^

זה הסרטון אם זה יעזור לעוד מישהי גם ללמוד
זה די אינפורמטיבי, לא מאוד אבל זה עוזר לראות מישהי שעושה את זה כמו שצריך בביטחון.

או אם מישהי סתם נהנית לראות בולבול שמכאיבים לו כדי שיהייה חלק ויפה חחח בכיף
לא שופטת ^_^

https://www.youtube.com/watch?v=vwMZRNO6crI&t=338s
Mommy Dom​(שולטת)
Mommy Dom​(שולטת) • 17 באפר׳ 2024
אשמח לעזור מוזמנת לפנות אליי בפרטי
אהבתי את הרעיון לפתוח מכון יופי