סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אותה הממשלה מאז השבת השחורה

danishaton​(מתחלף)
לפני שבוע • 23 באפר׳ 2024

אותה הממשלה מאז השבת השחורה

danishaton​(מתחלף) • 23 באפר׳ 2024
ראש ממשלה

שמעולם לא לקח
ולא יקח אחריות

שהפקיר ומפקיר

את החטופות החטופים

מנותוק
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 23 באפר׳ 2024
למה פוליטיקה בכלוב?
    התגובה האהובה בשרשור
danishaton​(מתחלף)
bondman כתב/ה:
למה פוליטיקה בכלוב?

הפוליטיקה

הביאה אותנו

לשבת השחורה
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 23 באפר׳ 2024
אתה מושפע מהמדיה, כאילו שלקיחת אחריות היתה תורמת למשהו...

תפסיק להיות מהונדס מחשבה, תגדל מחשבה עצמאית ואחריות אישית ואולי תבין שכולנו אשמים !!

נ.ב
אין ימין לאומני בארץ, כל הממשלה שמאל..
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 23 באפר׳ 2024
זאב פטיש כתב/ה:

תפסיק להיות מהונדס מחשבה, תגדל מחשבה עצמאית ואחריות אישית ואולי תבין שכולנו אשמים !!

נ.ב

זה לא נכון. לא נכון כמו ש 3=1+1 . אם כולם אשמים אף אחד לא אשם . אי אפשר גם לזהות את האשם כי כדי לזהות את האשם צריך מישהו שהוא לא אשם. ע"ע משל המטבעות המזויפים של גילברט רייל (כנגד טיען השד המתעתע של דקארט , אם אני לא טועה).

גם הנ.ב שלך הוא פשוט לא נכון כמו הטענה שכל העורבים סגולים. או ההיסק:
טענה: יש עורב סגול.
מסקנה: כל העורבים בעולם סגולים.

אגב, המשפט "כולנו אשמים" הוא לגמרי נוצרי קאתולי, אפשר אולי "כולנו אחראים, על הכל ועל כולם ואני יותר מכל האחרים" (ע"ע לוינאס מפרש של דוסטויבסקי). וגם אז זו אינה טענה עובדתית אלא ציוויי קטגורי , כלומר שאיפה או ציווי מוסרי על איך אדם \ כל אדם צריך להתנהג בסיטואציה כזאת או אחרת.

נתניהו אשם ודמם של הנרצחים והקורבנות על הידיים שלו. הוא בנה את החמאס, התעלם מכל האזהרות במשך שנים, מעולם לא לקח אחריות על שום דבר, שקרן פתולוגי , פסיכופאט נרקיסיסטי שעסוק במשך שנים ב "להנדס " את התודעה של הציבור כך שהציבור יתעסק בעיקר בדימויים ולא בעובדות, ובעיקר בדימוי של נתניהו עצמו "כמר בטחון ומר כלכלה". יבוא יום וההיסטריה תשפוט את האיש הנאלח הזה. אני מאחל ששמו ימחק מספר דברי הימים הישראלי, ששום רחוב או מבנה ציבור לא יקרא על שמו, ושהוא והממשלה האיומה הזאת יזרקו אחת ולתמיד לפח הזבל של ההיסטוריה.

רק אז ישראל תוכל לצאת לדרך חדשה.

אמן כן יהי רצון.
תחת כנפיך
תחת כנפיך • 23 באפר׳ 2024
סליחה על הפוליטיקה..
אבל נתניהו בנה את החאמס כדי שלא תקום מדינה פלסטינית ביו"ש.
ואחרי השבעה באוקטובר זה די מובן שלא ניתן להם מדינה ביו"ש
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 23 באפר׳ 2024
הטופר המפשר כתב/ה:
זאב פטיש כתב/ה:

נ.ב

זה לא נכון. לא נכון כמו ש 3=1+1 . אם כולם אשמים אף אחד לא אשם . אי אפשר גם לזהות את האשם כי כדי לזהות את האשם צריך מישהו שהוא לא אשם. ע"ע משל המטבעות המזויפים של גילברט רייל (כנגד טיען השד המתעתע של דקארט , אם אני לא טועה).

אגב, המשפט "כולנו אשמים" הוא לגמרי נוצרי קאתולי, אפשר אולי "כולנו אחראים, על הכל ועל כולם ואני יותר מכל האחרים" (ע"ע לוינאס מפרש של דוסטויבסקי). וגם אז זו אינה טענה עובדתית אלא ציוויי קטגורי , כלומר שאיפה או ציווי מוסרי על איך אדם \ כל אדם צריך להתנהג בסיטואציה כזאת או אחרת.

נתניהו אשם ודמם של הנרצחים והקורבנות על הידיים שלו. הוא בנה את החמאס, התעלם מכל האזהרות במשך שנים, מעולם לא לקח אחריות על שום דבר, שקרן פתולוגי , פסיכופאט נרקיסיסטי שעסוק במשך שנים ב "להנדס " את התודעה של הציבור כך שהציבור יתעסק בעיקר בדימויים ולא בעובדות, ובעיקר בדימוי של נתניהו עצמו "כמר בטחון ומר כלכלה". יבוא יום וההיסטריה תשפוט את האיש הנאלח הזה. אני מאחל ששמו ימחק מספר דברי הימים הישראלי, ששום רחוב או מבנה ציבור לא יקרא על שמו, ושהוא והממשלה האיומה הזאת יזרקו אחת ולתמיד לפח הזבל של ההיסטוריה.

אמן כן יהי רצון.

ביבי אינו יציר האל !! העם בחר בו והוא מספק את הסחורה לבוחרים שלו והם אשמים בדיוק כמוהו...

לא ראיתי את ממשלת לפיד עושה משהו מול חמאס, המנהרות לא נבנו ביום...

לא ראיתי את גנץ פועל להגנה על גבולות ישראל אשר פתוחים לגמרי..

אם נלמד מההיסטוריה הגרמנית למי שטרח לקרוא את המין-קאמפ (כתוב שם גם מדוע לפיד מסכן את המדינה), טיבי,איימן עודה ועבאס לא אמורים להיות בממשלה...

לא ראיתי איך מרץ והעבודה עושים משהו לטובת האזרחים, חוץ מלבזות את הקהילה הלהטבית וה גדלת ההון שילטון..

ביום שנבין שאין ימין לאומני בארץ שיאזן את הממשלה, נמשיך לראות ממשלה רופסת שאוכלת יושבייה במקום אכילת שכנייה...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 באפר׳ 2024
יש לך גם משהו לכתוב על בדסמ? או רק על פוליטיקה, מלחמות ומחלות?
למקרה שלא שמת לב, מאז 2020 כל החיים בישראל הם פוליטיקה, מלחמות ומחלות. לא דחוף להביא את זה גם לפורומים בכלוב.
ח ק ל א י

וואו איזה מניפסט מרשים... לא יכול פשוט לכתוב אני יותר חכם ו

ח ק ל א י • 23 באפר׳ 2024
הטופר המפשר כתב/ה:
זאב פטיש כתב/ה:

נ.ב

אמן כן יהי רצון.
danishaton​(מתחלף)
תחת כנפיך כתב/ה:
סליחה על הפוליטיקה..
אבל נתניהו בנה את החאמס כדי שלא תקום מדינה פלסטינית ביו"ש.
ואחרי השבעה באוקטובר זה די מובן שלא ניתן להם מדינה ביו"ש

אין
מעולם לא היתה

ולא תהיה מדינה בלסטינית

אין עם. בלסטיני