ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאבד בתולין בקשר שליטה ראשון?

Kinky One​(נשלט)
לפני שבוע • 25 באפר׳ 2024

לאבד בתולין בקשר שליטה ראשון?

Kinky One​(נשלט) • 25 באפר׳ 2024
היי, אם תקפצו לפרופיל תוכלו לראות שאני בן 20,
אחסוך מכם את סיפור חיי למרות שזה קשור לנושא.
לאחר הרבה מאמצים מצאתי מישהי בגילי שמעוניינת לשלוט בי ומוכנה להתחיל איתי את המסע הזה בקצב שלי.
הקטע הוא שאני חסר ניסיון, ואני חושש שאם אתחיל להתנסות איתה אני לא אדע איך לצאת מהארון הזה של להיות נשלט בפני הסביבה ובכללי זה מה שמונע ממני מלטרוף את ההזדמנות.

אשמח לעצות או סתם לשמוע את דעתכם.
deepThinker
לפני שבוע • 25 באפר׳ 2024
deepThinker • 25 באפר׳ 2024
לא הבנתי למה זה שתהיה איתה מכריח אותך לצאת מהארון בפני הסביבה כנשלט?
danishaton​(מתחלף)
לפני שבוע • 26 באפר׳ 2024

Re: לאבד בתולין בקשר שליטה ראשון?

danishaton​(מתחלף) • 26 באפר׳ 2024
Kinky One כתב/ה:
לאחר הרבה מאמצים מצאתי מישהי בגילי שמעוניינת לשלוט בי ומוכנה להתחיל איתי את המסע הזה בקצב שלי.
הקטע הוא שאני חסר ניסיון, ואני חושש שאם אתחיל להתנסות איתה אני לא אדע איך לצאת מהארון הזה של להיות נשלט בפני הסביבה ובכללי זה מה שמונע ממני מלטרוף את ההזדמנות.

מאיזה ארון אתה תצא ?

לאף אחד לא איכפת

מה תעשה
ואים מי תעשה.

אם אתה מהסס
זה סימן שאתה
עדיין לא מוכן
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 26 באפר׳ 2024
אל תעשו בפומבי
אלא רק כשאתם לבד
ולא תצטרך לצאת מהארון.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
ממתי לצאת מהארון הזה של להיות נשלט בפני הסביבה ובכללי זו מטרה או מדד לאושר?
יש אנשים פי 2 או 3 ממך בגיל שלא עסוקים בשאלה הזו.
Kinky One​(נשלט)

Re: לאבד בתולין בקשר שליטה ראשון?

Kinky One​(נשלט) • 26 באפר׳ 2024
danishaton כתב/ה:
Kinky One כתב/ה:

מאיזה ארון אתה תצא ?

לאף אחד לא איכפת

מה תעשה
ואים מי תעשה.

אם אתה מהסס
זה סימן שאתה
עדיין לא מוכן

אני אחד ששומר את זה לעצמו ובכללי לא משתף יותר מדי ומצד שני לא אוהב לשקר. לכן אני חושש שאם אתחיל להתנסות מינית יהיה לי קשה להסתיר את זה מהסביבה.

לגבי שאר התגובות שאמרו שאין באמת ארון לצאת ממנו אז לדעתי אתם לא אלה שתחליטו, אדם אחד יהיה גאה ומאוד פומבי במי שהוא, בזמן שאחר נחבא אל הכלים.

הסיבה שכתבתי את הפוסט היא כי אין לי אף מקום או אף אחד אחר להתייעץ איתו על הדברים האלו, בכל מקרה תודה רבה לכולכם.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 באפר׳ 2024
זה ישמע בוטה איך שאני אנסח את זה, אבל אלו דווקא חדשות טובות: לסביבה לא כזה אכפת מהמיניות שלך כפי שאתה מניח.

כבדס"מי בארון ולא מנוסה, העולם הזה בוודאי מרגיש לך כל כך מטלטל, כמו סוד שאתה סוחב ורוצה לפרוק החוצה, עם תחושה כזו שאחרי שתתנסה בטח "יראו עליך" וזה יעורר שאלות.
כאחת מחוץ לארון, אני יכולה להגיד לך שזה לא כזה מזיז לאיש, לא מפתיע יותר מדי. וגם אף אחד לא באמת רוצה לשמוע על חיי המין שלך אלא אם הוא עומד להיכנס איתך למיטה.

אתה לא באמת תצטרך לצאת מהארון, כי אף אחד לא יצפה ממך לשתף והדרך היחידה שזה יעלה לדיון היא אם אתה תרגיש צורך לדבר על זה כי תהיה תחת הרושם "שאתה מסתיר משהו גדול".
אבל בשניה שהמילים יצאו מפיך אתה תגלה שאף אחד, לפחות בחברה החילונית הישראלית הממוצעת, לא יהיה מזועזע ואפילו לא מופתע שאתה בקטע של בדס"מ.

חלקים נרחבים מעולם הבדס"מ הפכו לסוג של מיינסטרים, עם 50 גוונים של אפור, עם מועדונים כמו הדאנג'ן שכל ונילי חילוני לפחות שמע את שמו אם לא ביקר בו מסקרנות. אלו לא חדשות מרעישות כבר.
כנראה אתה זה שיופתע שהרבה ונילים התנסו באלמנטים מעולם השליטה גם בלי להגדיר את עצמם שולטים/נשלטים, לקרוא לזה סשן או להרגיש צורך לספר על זה למישהו- ולא כי הם לא גאים במי שהם אלא כי זה מרגיש טריוואלי מדי מכדי לשתף.

תתנסה עם מי ומתי שמתאים לך, תגלה את עצמך. ברגע שיהיה לך ניסיון ממשי עולם הבדס"מ גם יקבל אצלך פרופורציות ואתה תראה שהוא פחות "ביג דיל" ממה שזה נתפס כשאתה חסר ניסיון ואין מולך ולו מישהו אחד לדבר איתו על זה.
    התגובה האהובה בשרשור
FootJunky
FootJunky • 26 באפר׳ 2024
פשוט תזכור שהשליטה נמצאת בידיים שלך.
אתה היחיד שמחליט אם אתה מספר, מה אתה מספר - ולמי.
אני דווקא פחות מסכים עם מה שנאמר לך קודם, שלאף אחד לא באמת אכפת.
לאנשים שאוהבים אותך בוודאי שיהיה אכפת, לטוב ולרע. זה הכיף, כשאוהבים - נעשים מעורבים.
חלק יפרגנו, חלק ילחצו, חלק יסתקרנו, חלק יגעלו.
עדיין, זו לא סיבה לא להגשים את עצמך, ובוודאי אם פגשת שולטת שיש ביניכם כימיה טובה ואתם בוטחים אחד בשניה ולהיפך.
קיצר, זכור שהשליטה על המידע בידיים שלך. בדס"מ זה מסע ארוך, הוא משתנה עם הזמן ומחליף גוונים ופנים,
מאחל לך שתיהנה מהדרך ושכל מי שתחלוק איתו יקבל ויחבק.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 26 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
זה ישמע בוטה איך שאני אנסח את זה, אבל אלו דווקא חדשות טובות: לסביבה לא כזה אכפת מהמיניות שלך כפי שאתה מניח.

כבדס"מי בארון ולא מנוסה, העולם הזה בוודאי מרגיש לך כל כך מטלטל, כמו סוד שאתה סוחב ורוצה לפרוק החוצה, עם תחושה כזו שאחרי שתתנסה בטח "יראו עליך" וזה יעורר שאלות.
כאחת מחוץ לארון, אני יכולה להגיד לך שזה לא כזה מזיז לאיש, לא מפתיע יותר מדי. וגם אף אחד לא באמת רוצה לשמוע על חיי המין שלך אלא אם הוא עומד להיכנס איתך למיטה.

אתה לא באמת תצטרך לצאת מהארון, כי אף אחד לא יצפה ממך לשתף והדרך היחידה שזה יעלה לדיון היא אם אתה תרגיש צורך לדבר על זה כי תהיה תחת הרושם "שאתה מסתיר משהו גדול".
אבל בשניה שהמילים יצאו מפיך אתה תגלה שאף אחד, לפחות בחברה החילונית הישראלית הממוצעת, לא יהיה מזועזע ואפילו לא מופתע שאתה בקטע של בדס"מ.

חלקים נרחבים מעולם הבדס"מ הפכו לסוג של מיינסטרים, עם 50 גוונים של אפור, עם מועדונים כמו הדאנג'ן שכל ונילי חילוני לפחות שמע את שמו אם לא ביקר בו מסקרנות. אלו לא חדשות מרעישות כבר.
כנראה אתה זה שיופתע שהרבה ונילים התנסו באלמנטים מעולם השליטה גם בלי להגדיר את עצמם שולטים/נשלטים, לקרוא לזה סשן או להרגיש צורך לספר על זה למישהו- ולא כי הם לא גאים במי שהם אלא כי זה מרגיש טריוואלי מדי מכדי לשתף.

תתנסה עם מי ומתי שמתאים לך, תגלה את עצמך. ברגע שיהיה לך ניסיון ממשי עולם הבדס"מ גם יקבל אצלך פרופורציות ואתה תראה שהוא פחות "ביג דיל" ממה שזה נתפס כשאתה חסר ניסיון ואין מולך ולו מישהו אחד לדבר איתו על זה.

לגבי יחס החברה, מה שכתבת יותר רלוונטי לשולט/ת.
נשלטים ונשלטות זה ממש לא זורם טוב לאנשים.
סווריןן
סווריןן • 26 באפר׳ 2024
מסכים עם מה שייעצו לך למעלה, בגדול. נשמע שאתה כורך כאן יחד יותר מדי דברים: קשר שליטה ממש לא מחייב שהשליטה היא גם פומבית. מי שהתבטאו בנושא הפומביות כאן באתר בעבר, תמיד דיברו על הקשרים בהם הפומביות מוגבלת. הרוב שקראתי כאן, מגבילים את קשרי השליטה למיטה. בקיצור, אתה לא עובר דירה לצינוק של מישהי, ונדרש לארח שם מכרים מופתעים...

אני גם שותף לתחושה שעלתה באחת התגובות, לפיה נשמע שמשהו בכל זה מרתיע אותך ועובר לך כפסיעה אל תוך האופל, ממנה אין חזרה... זה לא ממש כך. סביר שתפגוש אישה ממשית, שתהיה יותר מ'שולטת' עבורך (אני מקווה), ותרצה ליצור איתה קשר רחב יותר, לפני שתרצה להשתעבד אליה... גם אנו הגברים זקוקים להייכרות ושיחה והדרגתיות לפני שאנחנו משחררים אל תוך מיניות. תכבד את ההדרגתיות הזו גם אצלך, ואין סיבה שתחווה את 'הכניסה לעולם הזה' כמעבר למימד נבדל...

עולה ממה שכתבת שאתה זקוק לעצות. אני ממליץ לך לוותר בעניין זה על הפורום, ולבחור כמה א.נשים שכותבים כאן ושהתחברת לתפיסתם, ולבקש הכוונה, כשתזדקק לה. יש כאן מספיק שישמחו לסייע.