שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רואי חשבון - התפקדו!

סווריןן
לפני חודשיים • 19 במאי 2024

רואי חשבון - התפקדו!

סווריןן • 19 במאי 2024
בגלל שיצא אצל מישהו פוסט שמציג רואי חשבון בתור ה- turn off האולטימטיבי, ובגלל שיצא לי להכיר כמה רואות חשבון מגרות להפליא, אני מזמין המשכים לתחילת הסיפור למטה:

"סך הכל, נראה שתייקת את הכל בסדר הפעם." קבעה רינת, בעודה מרפרפת בקצה עטה על עמודת הקבלות בטופס שהעברתי אליה. לא התאפקתי, והגנבתי מבטים לזרועה החומה, החשופה, ואל חולצת הכפתורים הלבנה, שהבליטה את עצמות הבריח הזהובות שלה. עיניה החומות התרוממו לרגע מהדף, ולכדו את מבטי הבולש-מבויש. שפתיה התקמרו לחיוך, שהיא הסתירה.
“ זה רק מוכיח שבהינתן הכוונה נכונה, אתה מסוגל לנהל את החשבונות שלך באופן מיטבי."
שתקתי.
“לא?"
הנהנתי. לא אהבתי את האופן בו רינת מחלצת ממני אישור לאופן האכזרי בו היא, רואת החשבון שלי, הדריכה אותי בחצי השנה האחרונה לניהול עסק מסודר יותר (אם תתעקשו לדעת, הייתה זו אשתי ששדכה ביני לבין רינת, וסיכמה עם רינת צורת עבודה פאבלובית, אכזרית, שמנצלת חולשות שאשתי הייתה מודעת אליהן, ושרינת שמחה לאמץ).
“רגע. לא הכנסת פחת."
“מה?" מלמלתי
“פחת." היא הביטה בי דרך משקפיה, פניה היפים במעין פליאה מאוכזבת.
“לא זכרתי. אני מצטער."
“חבל“
רינת קמה מכסאה.
עצמתי את עיני, מאזין לנקישות עקביה בעודה עוברת אל צדו השני של השולחן העמוס שלה. קרוב לכיסא בו ישבתי. היא נשענה על השולחן. מכנסיה האפורים חובקים את שוקיה.
“הרי הסברתי לך כמה פעמים על פחת. זוכר? זוכר שלא הבנת? זוכר שאמרתי שזה חשוב?"
שתקתי. הבטתי בדוגמה המופשטת על השטיח מתחת לנעליה.
ידעתי. ידעתי מה עומד להגיע...
    התגובה האהובה בשרשור
deepThinker
לפני חודשיים • 19 במאי 2024
deepThinker • 19 במאי 2024
מתי באות שתי המפקחות ממס ההכנסה, זה בפרק הבא?
סווריןן
לפני חודשיים • 20 במאי 2024
סווריןן • 20 במאי 2024
תודה על הפרגון! רק רציתי להציע פתיחה ושמישהו.י ירים את הכפפה לטובת מגזר מקצועי שהושמץ.. (מסתבר שרואי חשבון הם out...)