צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנצ'ים

Bluecollar​(שולטת)
לפני 4 שבועות • 28 במאי 2024

מאנצ'ים

Bluecollar​(שולטת) • 28 במאי 2024
איך מוודאים שבמאנצ'ים אין אנשים שנשארים בצד?
איך מוודאים שזה לא הופך לגושים של חברים שמסתחבקים עם עצמם? איך עוזרים לחדשים להשתלב?
ואיך דואגים שאין שם שניים שלושה שמשתלטים על השיח?
    התגובה האהובה בשרשור
יפה קצת משונה{קרוסית}
מאנץ' הוא אירוע חברתי פתוח, לרוב ללא כללים, ללא מסגרת, ולא "דואגים" לשום דבר.
הייתי לאחרונה במאנצ שהיה בו משחקי חברה וגיבוש, מטלות במעגלים וכ"ו, אבל לא תמיד יש.
בגדול, זה אירוע שהאנשים שבאים אליו באים במטרה להכיר אחרים. יש ציפיה ויש נכונות מכל אחד/ת שיאפשר לחדשים להשתלב בשיחה. הרוב מעוניינים בכך.
הייתי לא מזמן במאנץ, ישבו שתי בנות ואני ביקשתי להצטרף אליהן ואלו טענו שהן בשיחה אישית. הלכתי בפאסון אך ראיתי זאת בשלילה. שיחה אישית עושים בפרטיות, לא במאנצ. רוב החברים במאנץ יקבלו בשמחה אנשים חדשים.
אין באמת דרך להבטיח שאיש לא ישאר בצד, והיות ואני ביישנית מאוד זה קורה לי לא מעט. אבל גם יצא לי להכיר לא מעט, מה שלא היה קורה אם הייתי נשארת בבית.
לגבי אחד שמשתלט על השיחה, כאשר יש יותר מ 10 איש במאנץ, השיחה מתחלקת לקבוצות ספונטנית, אני מתרחקת מהקבוצה עם השדרן הבלתי נלאה.
Into​(נשלטת)

Re: מאנצ'ים

Into​(נשלטת) • 28 במאי 2024
Bluecollar כתב/ה:
איך מוודאים שזה לא הופך לגושים של חברים שמסתחבקים עם עצמם? איך עוזרים לחדשים להשתלב?
מביאים גננת
כמהת-יער
כמהת-יער • 28 במאי 2024
פעילויות של הצופים ומשחקי חברה
sweet seraphina

Re: מאנצ'ים

sweet seraphina • 28 במאי 2024
Bluecollar כתב/ה:

כמו בכל אירוע חברתי, זה דורש ניהול אקטיבי של מארגני המאנצ'. הם על זה, ואם מישהו לבד הם לוקחים אותו תחת חסותם ומצרפים אותו לאנשים. זה לא משהו שפשוט קורה לבד.
בתור מישהי שרגישה לזה גם כמשתתפת, אני דואגת שבמאנצ'ים שאני עושה אף אחד לא ישאר לבד. חלק מהם הם פתוחים וחינמים ואז אנחנו פשוט על זה בקטע חברתי.
מאנצ'ים אחרים שאני עושה, הם מפגשי היכרות למטרת חברויות או פליי פרטנרים וזוגיות, ושם ממש יש תוכן ומשחקים וחילופים שמאלצים את כולם לדבר עם כולם. נראה שזה עובד טוב כי הפידבקים מעולים ואנשים חוזרים שוב. זה המון המון עבודה לפני ותוך כדי, ולכן המאנצ'ים האלה הם בתשלום.
בקיצור - בשני המקרים זו הרבה עבודה של המארגנים. לפעמים למארגנים אין כח וסתם בא להם לשתות בירה עם אנשים שהם מכירים. לג'יט. אפשר לשלוח הודעה לפני למארגן המאנצ' לבדוק לגבי הוייב הצפוי.