לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה כל אלה שמבינים במוצרי אפל??

קיטי קט{למה לי}
לפני 3 חודשים • 1 ביוני 2024

איפה כל אלה שמבינים במוצרי אפל??

קיטי קט{למה לי} • 1 ביוני 2024
חושבת לקנות אפל ווטש
וצריכה להבין מה ההבדל בעצם בין הדגמים השונים שמוכרים
מי מתנדבים לעשות לי סדר בדברים??
pran
pran • 1 ביוני 2024
היי
שני גדלים: 41 ו-45 מ״מ (שווה לקפוץ לחנות פיזית, אידיגטל למשל ולראות)
אפשרות לסלולר או ללא-עם סלולר מאפשר להשאיר את הנייד בבית ולצאת לאימון, בילוי ועדיין לקבל הודעות (אבל יש עלות חודשית לחברת הסלולר), מאוד משתלם אם בא לך לעשות הליכה בלי הטלפון ועדיין להיות מחוברת. בדגמים האלו יש אפשרות לבחור מסגרת אל-חלד שמייקרת את השעון בכמה מאות דולרים ורצועות יקרות יותר אבל הפונקציות בשעון הן זהות.

יש שני דגמים נוספים: ה-se שמגיע בגדלי 40 ו-44 מ״מ, נחשבים לדגמים הזולים אבל ללא כמה פ׳יצרים כמו מסך דולק קבוע ואפשרות למדוד אק״ג, הדגם הזה זול ב-150 דולר מהדגם הרגיל

ויש את האולטרה שמגיע בגודל אחיד של 49 מ״מ וצבע אחיד, חיי סוללה כפולים (36 שעות), חומר עמיד יותר שמיועד בעיקר לספורטאי סבולת.

כל הדגמים עמידים למים ואפשר לחבר אוזניות אלחוטיות כמובן.

מציע להכנס לאתר של אפל ולראות אם יש צבע מועדף (יש למשל בזהב)

מוזמנת לשאול כמובן עוד אם מעונינת…
    התגובה האהובה בשרשור
deepThinker​(נשלט)
deepThinker​(נשלט) • 1 ביוני 2024
שכחת לציין שיש לאולטרה IP69, שזה אומר חסינות בפני שפיך
vladisons
לפני 3 חודשים • 2 ביוני 2024
vladisons • 2 ביוני 2024
אפליסטיים הם באמת הנשלטים האמיתיים
קיטי קט{למה לי}
קיטי קט{למה לי} • 2 ביוני 2024
pran כתב/ה:
היי
אפשרות לסלולר או ללא-עם סלולר מאפשר להשאיר את הנייד בבית ולצאת לאימון, בילוי ועדיין לקבל הודעות (אבל יש עלות חודשית לחברת הסלולר), מאוד משתלם אם בא לך לעשות הליכה בלי הטלפון ועדיין להיות מחוברת. בדגמים האלו יש אפשרות לבחור מסגרת אל-חלד שמייקרת את השעון בכמה מאות דולרים ורצועות יקרות יותר אבל הפונקציות בשעון הן זהות.

יש שני דגמים נוספים: ה-se שמגיע בגדלי 40 ו-44 מ״מ, נחשבים לדגמים הזולים אבל ללא כמה פ׳יצרים כמו מסך דולק קבוע ואפשרות למדוד אק״ג, הדגם הזה זול ב-150 דולר מהדגם הרגיל

ויש את האולטרה שמגיע בגודל אחיד של 49 מ״מ וצבע אחיד, חיי סוללה כפולים (36 שעות), חומר עמיד יותר שמיועד בעיקר לספורטאי סבולת.

כמה זמן מחזיק השעון הרגיל ה41 נגיד?
אם המשודרג מחזיק יום וחצי אז הרגיל לא מחזיק יום??
איזה יכולות יש לאולטרה שאין ל41?

אם לוקחים שעון עם סלולר אז אפשר גם לעשות ממנו שיחות להתקשר ולענות או רק לקרוא הודעות?
תודה!!
pran
pran • 2 ביוני 2024
הרגיל מחזיק 18 שעות שזה אומר להטעין אותו בלילה
האולטרה עשוי מטיטניום שזה חומר יותר עמיד, המסך שלו גדול יותר ושטוח יותר, והוא אמור להיות עמיד ליותר טווח טמפרטורה. אני משתמש בו כי המסך שלו יותר גדול וכי הוא טוב לי לרכיבות ארוכות מאוד.

עם הסלולר את יכולה להתקשר, לקבל הודעות ולענות כהודעה קולית או מובנית. חשוב להגיד שאין אפליקצית WhatsApp בשעון אז הכוונה להודעות רגילות (אפשר לראות הודעות WhatsApp אבל לא ליזום).

אני אישית מאוד אוהב את השעון ולא הייתי מסתדר בלעדיו. מאוד נחמד שהנייד על שקט ואני מקבל הודעות כרטט בשעון. ככה אף אחד לא יודע שקיבלת הודעות או שיחות. את כמובן יכולה לשלם דרכו ואם יש לך מקבוק אז אם השעון עליך המחשב נפתח אוטומטית, אפשר לשלוח על מצגות PowerPoint דרך השעון, על הבית החכם וכו.
קיטי קט{למה לי}
קיטי קט{למה לי} • 2 ביוני 2024
pran כתב/ה:
היי

איזה עוד מדדים של בריאות יש בשעון ה41?
חוץ מאק"ג
ויש מדדים שיש באולטרא ואין ב41?
pran
לפני 3 חודשים • 3 ביוני 2024
pran • 3 ביוני 2024
בדגם הרגיל אין הבדל בצדדים בין הגדלים
יש דגם שנקרא SE ובו חסרים כמה פ׳יצרים כמו אק״ג
לגבי האולטרה-יש בו אופציית סירנה במקרי חירום, בהירות גדולה יותר, גישה מהירה לאפליקצית הפעילות, אפליקצית צלילה שנותנת טמפרטורה מים ועומק.היתרון הגדול שלו הוא המסך הגדול יותר וחיי הסוללה הכפולים שלו, כל השאר לדעתי לא שווה את העלות שכמעט גדולה פי 2.