בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשות, דרישות ורצונות

avship​(שולט)
לפני 3 שבועות • 1 ביוני 2024

בקשות, דרישות ורצונות

avship​(שולט) • 1 ביוני 2024
יצא לי לחשוב על זה מעט, אני מוכן לroast אם זה טפשי.
ישנה תופעה המוזרה, שבה נשלטים פונים בבקשות ודרישות כאשר אין היכרות בסיסית בין הצדדים.
בעיניי זה מוזר, על גבול ההזוי.
תהיות?
Master Bruce
Master Bruce • 1 ביוני 2024
לא רק נשלטים

אבל כן, יש כאן באתר (ובכלל באינטרנט) אנשים שמבחינתם מיניות (ובדס"מ כפועל יוצא מזה) זה מהות הכל, לפני הכרות, לפני חיבור, לפני כימיה, לפני שיחה, לפני כל דבר אחר.

הם לא מבינים שלהגיד לזרים באינטרנט "אתם מוכנים לצוות עלי" או משהו דומה, זה לא שונה בעליל מאשר להגיד לזרה ברחוב "את מוכנה למצוץ לי"
שלגי
שלגי • 1 ביוני 2024
תופס ביחס לכל צידי השוט וכל המגדרים, לחלק הוראות/הנחיות/בקשות לאנשים זרים - פחות.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 1 ביוני 2024
Master Bruce כתב/ה:
לא רק נשלטים

אבל כן, יש כאן באתר (ובכלל באינטרנט) אנשים שמבחינתם מיניות (ובדס"מ כפועל יוצא מזה) זה מהות הכל, לפני הכרות, לפני חיבור, לפני כימיה, לפני שיחה, לפני כל דבר אחר.

הם לא מבינים שלהגיד לזרים באינטרנט "אתם מוכנים לצוות עלי" או משהו דומה, זה לא שונה בעליל מאשר להגיד לזרה ברחוב "את מוכנה למצוץ לי"

אני רואה את זה כמו בטינדר. שמשחם שקיבל מוניטין של "סטוצים" אז הדושים מרשים לעצמם להרים את הראש.
ככה זה כאן משום שבין היתר האתר עוסק במיניות, אז הם מרשים לעצמם להתייחס לאנשים ככה.
זה שאדם מפגין מיניות לא אומר שיהיה מיני אתך וזה שאנו זונות תשומי אומר שאנחנו גם זנותים.
    התגובה האהובה בשרשור
danishaton​(מתחלף)
לפני 3 שבועות • 2 ביוני 2024

Re: בקשות, דרישות ורצונות

danishaton​(מתחלף) • 2 ביוני 2024
avship כתב/ה:
יצא לי לחשוב על זה מעט, אני מוכן לroast אם זה טפשי.
ישנה תופעה המוזרה, שבה נשלטים פונים בבקשות ודרישות כאשר אין היכרות בסיסית בין הצדדים.
בעיניי זה מוזר, על גבול ההזוי.
תהיות?

זה בגלל חרמנות
teacher​(שולט)
לפני 3 שבועות • 4 ביוני 2024
teacher​(שולט) • 4 ביוני 2024
דרישה/בקשה/רצון/צורך

למילים יש משמעות. לכן תמיד חשוב לי לשמוע את הטרמינולוגיה מפי הנשלט/ת.
זה יכול לקרות גם כאשר אין היכרות בסיסית, וגם זה כשלעצמו מספר סיפור. צריך רק להקשיב. הקשבה אינה הסכמה.

דרישה במובן תביעה, היא מחוץ למשחק. גם שולט לא כופה את רצונו, אלא שמתרחשת העברה של כח. במובן הזה, מדובר בבקשה מאוד משכנעת.
בקשה - נשלטים יכולים לבקש בקשות. חשוב להקשיב, כי מאחורי כל בקשה עומד רצון או צורך. זה חלק מהאינטימיות וההיכרות. אם נשלט אינו מבקש דבר, אפשר לחייב אותו לבקש. זה משחק נהדר שמאלץ את הצד הנשלט לפשפש היטב פנימה ולאוורר החוצה רצונות וצרכים שאולי קשה להביא לכדי מלל.
רצון וצורך - מרגישים קצת דומה, אך שונים בתכלית. רצונות הם רכב מצויין לשליטה (סירוב או הסכמה, או משא ומתן), צרכים הם דבר קמאי יותר, ושם השליטה מורכבת ועמוקה יותר. פחות משא ומתן.

* האמור לעיל אינו תופס לבראטיות, הן רואות את זה קצת אחרת icon_smile.gif
Into​(נשלטת)
לפני 3 שבועות • 4 ביוני 2024
Into​(נשלטת) • 4 ביוני 2024
למי אכפת מנשלטים אבל