בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תשוקה לשרת

השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
לפני 3 שבועות • 3 ביוני 2024

תשוקה לשרת

התשוקה שלי לשרת מגיעה מהצורך להעניק ללא שום רצון להוקרה אפילו הרצון לאי הקרה נתינה מוחלתת. אני אוהב לנקות את הארמון של מלכתי להכין לה אוכל מנה רשונה צדפות ברוטב שום חמאה במלח ים, מנה שניה ארנצ'ני עם פירות ים עיקרית כמובן טורנדו רוסיני ,ולקינוח קרם ברולה עם תותים בשמפניה. היא עדישה רק גוערת בי כהיא רעבה ולא מבינה למה אני כלכך לא יעיל בסוף זורקת את השאריות על הריצפה ואומרת לי לנקות. אני מישתדל לנקות מהר. כי אין לה זמן היא צריכה לעשות עימון באיגרף. אני כמובן צריך להית השק איגרוף. אין דרך טובה יותר לסיים יום נפלה.
יאיא​(נשלט)
יאיא​(נשלט) • 3 ביוני 2024
"מנה ראשונה, צדפות ברוטב שום חמאה במלח ים.
מנה שניה, ארנצ'ני עם פירות ים.
עיקרית, כמובן טורנדו רוסיני.
ולקינוח, קרם ברולה עם תותים בשמפניה."

איפה נרשמים להיות שולטת??

אני אפילו לא יודע איך המאכלים האלה נראים.
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 3 ביוני 2024
גברת בסך הכול שאלתי מה לשים לך בפיתה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 ביוני 2024
ולפעמים תשוקה לשרת נראית ככה:

התגובה האהובה בשרשור
טוטאלוס​(שולט)
לפני 3 שבועות • 4 ביוני 2024
טוטאלוס​(שולט) • 4 ביוני 2024
עוד לא נולדה הנשלטת שתכתוב פוסט דומה.

"מחפשת מלך להאכיל ולנקות אחריו ואח"כ, אם רק אפשר, להיות שק האגרוף שלו"

לפעמים אני מתבאס שאני לא שולטת.
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
כמה דברים כודם כל אני שף במקצועי למלכה אני לא יביא משהו בפיתה. אתן צריכות לדעת שמגיע לכן יותר. אתן בהכלת יכולה להרביץ לי שאני חושב כך . שאם גם הפעם במקום פלאפל תביא לי ביפבורגניו או משהו כזה אתה לא יודע מה אני יעשה לך. אני יודע שמגיע לי כי לא שמעתי את דיברי המלכה. וכניראה שאני לא לומד, בישביל זה המציעו את הסרגל.
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
טוטאלוס מצטער אני לא יכין בישבילך מנות גורמה. אבל פרלין זה באמת רק החלטה שלך את יכולה לשנות צד. אבל האמת אני גם מעדיף לשרת. זה מי שאנחנו. טוטלוס אם ההיתה אישה אני ההיתי שלך. (הכל בהומור ואהבה )