בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תשוקה באיגרף טאילנדי

השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
לפני 3 שבועות • 4 ביוני 2024

תשוקה באיגרף טאילנדי

ניזכרתי לפני שנים ההינו כמה מאמנים לאיגרוף טאילנדי הגיעה בחורה צהירה וגמישה. באימון ההינו עושים איתה מעין קרב דמה בו נותנים מכות רק לסמן ללא כאב כדי לשפר הגנה והתקפה . כמובן שיש איסור לגעת באזורים המוצנעים . לא היה לה סיכוי ואנחנו קצת התעללנו בה. אבל מידי פעם היא הייתה נותנת ביטה ישירה לאשכים. ולאף אחד מאיתנו לא היה מגן (זה מאוד לא נח). היה לה מבט של סליחה וניצחון כאחד. אני זוחר שאחד המאמנים ממש כעס. אני רק רציתי עוד. מה דעתכם זה מגיע לנו או שהיא לא בסדר?
Master Bruce
Master Bruce • 4 ביוני 2024
*איגרוף
*תאילנדי
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 ביוני 2024
יש ברשת סרטונים של מתאגרפות כאלו.
זה סקסי ברמות.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 4 ביוני 2024
התיאור של התגרות מינית אקטיבית של מדריך ממתאמנת, ללא הסכמה ובמסגרת אימון אמנויות לחימה הוא תיאור מטריד בלשון המעטה.
אבל אדרבא, תקנו לו את העברית. מה יכול להיות יותר חשוב מזה..
    התגובה האהובה בשרשור
טוטאלוס​(שולט)
לפני 3 שבועות • 5 ביוני 2024
טוטאלוס​(שולט) • 5 ביוני 2024
איך לפתוח שרשור נוסף על בעיטות באשכים מבלי להגיד שאני פותח שרשור נוסף על בעיטות באשכים.
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
אני חושב שלא מבינים אותי נכון במיכרה זה סיפור אמיתי פחות או יותר כאשר אתה מלמד מישהו איגורף תאילנדי אם אתה ברמה גבואה מימנו זה קצאת התעללות לא מינית ביכלל לא היה לזה שום דבר למין רק ברגע שהיא נתנה בעיטה לאשכים חשבתי שאני די נהנתי מזה.מעולם לא ניצלתי בנות למין כזה או אחר, ואם זה השתמע בסיפור, אני באמת מתנצל.
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
הסיפור הוא על הגילוי של הגירוי המיני שלי. רציתי לשמוע על דברים דומים איפה לקחתם את זה
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני שבועיים • 7 ביוני 2024
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 7 ביוני 2024
טוטאלוס כתב/ה:
איך לפתוח שרשור נוסף על בעיטות באשכים מבלי להגיד שאני פותח שרשור נוסף על בעיטות באשכים.

1. מה שteacher​ כתב
2. מה שטוטאלוס כתב
3. פרסמת את זה בפורום של "הבנים על הבנות" 🤦