סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך? מה? - קשר בדסמי שאלה אליכם

kawaiit​(נשלטת)
לפני שבועיים • 7 ביוני 2024

איך? מה? - קשר בדסמי שאלה אליכם

kawaiit​(נשלטת) • 7 ביוני 2024
יש משהו בבדסמ.. זר לא יבין זאת.
היכולת למסור את עצמך לאדם זר, אדם שמצפה ממך להתמסר.
לדעת שהכח אצלו, לקוות שידע לראות אותך בתוך כל העיוורון מהכח שנמסר לידיו.

זה מפחיד.
לא יודעת איך אנשים עושים את זה,
איך סומכים על אדם זר שידע לעשות בכם טוב ?
כל כך קל ליפול, למסור ולהיכוות.
masoul
masoul • 7 ביוני 2024
לאט לאט קאוואיט, לאט לאט, בהדרגה, בתהליך.

בכלל, המילה תהליך מומלצת מאד מאד, מה שקורה בתהליך לרוב קורה נכון.

לאט לאט קאוואיט, בהדרגה, בתהליך, מאפשר ללמוד, גם את עצמך, גם אותו, גם הוא אותך,
מאפשר בקרה, מאפשר תיקונים ותיקוני תיקונים, מאפשר הפסקה וחזרה לתהליך, ועוד ועוד ועוד.

תסתכלי על התהליך, על השלב הבא בתהליך, לא על התוצאה הסופית.
חלקי את זה לאלף חלקים קטנים, אלף צעדים קטנים, וכל פעם רק עוד צעד אחד קטן,
ובקרה ובדיקה ואז עוד צעד.
ככה, לאט לאט, בתהליך, בהדרגה.

ו... בהצלחה (:
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 7 ביוני 2024
אנשים בעולם מתחלקים לשלשה סוגים -
1. כאלה שיודעים חשבון
2. כאלה שלא יודעים

סתם, אבל ברצינות רגע - יש משהו מאוד עמוק וחי בחוייה בדסמית כשהיא בין אנשים שמכירים, לפחות קצת.
יש משהו מאוד מושך בלראות את התרגום של פיצ'רים מסויימים במערכת היחסים הזו, לכלים בדסמים.
לפחות אותי זה מושך. וככל שההיכרות גדולה יותר ועמוקה יותר, כך גודל החוויה בבדסם.

קבוצה יוצאת דופן היא של נשלטים ושולטים שהקיק שלהם זה אנשים זרים, ללא בסיס של מערכת יחסים מוקדמת.
ברור מעל כל צל של ספק שיש פה אלמנט של סיכון שצריך להתנהל מולו אך גם כאן החוויות חזקות ביותר, אולי ובעיקר בגלל מרכיב אי הוודאות.
אי אפשר להימנע מסיכון כלשהו, אבל עם קצת מחשבה ותכנון, אפשר להימנע מרוב הסיכונים הגדולים.
"סוף מעשה במחשבה תחילה" - לכה דודי, שבת היום icon_smile.gif
kawaiit​(נשלטת)
kawaiit​(נשלטת) • 7 ביוני 2024
masoul כתב/ה:

בכלל, המילה תהליך מומלצת מאד מאד, מה שקורה בתהליך לרוב קורה נכון.

לאט לאט קאוואיט, בהדרגה, בתהליך, מאפשר ללמוד, גם את עצמך, גם אותו, גם הוא אותך,
מאפשר בקרה, מאפשר תיקונים ותיקוני תיקונים, מאפשר הפסקה וחזרה לתהליך, ועוד ועוד ועוד.

תסתכלי על התהליך, על השלב הבא בתהליך, לא על התוצאה הסופית.
חלקי את זה לאלף חלקים קטנים, אלף צעדים קטנים, וכל פעם רק עוד צעד אחד קטן,
ובקרה ובדיקה ואז עוד צעד.
ככה, לאט לאט, בתהליך, בהדרגה.

ו... בהצלחה (:

איך את בוחרת ? איך את מצליחה לבחור מישהו נכון ?
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 7 ביוני 2024
קשר בדסמי לא שונה בעיניי משום קשר אחר.
אין סיבה לסמוך על מישהו זר שהכרת לפני 10 דקות באיזה פאב, וגם לא על ''שולט אכזר'' ששוחחת איתו בצ'אט של הכלוב.
את לא תתחתני עם האחד ולא תתמסרי לשני.
ההתמסרות וטוטאליות למישהו היא תהליך.
היא מתחילה בהיכרות, מציאת המכנה המשותף, עניין הדדי, הבנת הרצונות של כל צד ומה מתאים ומה לא.
חלק מהדברים את כבר יודעת ולחלק תתכוונני תגיעי לתובנות עם הזמן.
את מי בוחרים?
את זה שלא מלחיץ אתך ושמבין את הסיטואציה, את זה שמכבד אותך כאדם וגם כאשה.
את זה שקל לך לשוחח איתו לא רק על בדסמ, את זה שאת מרגישה נח בסביבתו ובמחיצתו, שמצחיק אותך, שגורם לך לחשוב עליו ולהתגעגע.

כל היתר..הם הנסיון והפקת הלקחים שבדרך.
    התגובה האהובה בשרשור
Hendeix​(שולט)
לפני שבוע • 8 ביוני 2024
Hendeix​(שולט) • 8 ביוני 2024
כול החוסר הבנה שיש לך לגביי איך זה מגיע ואיך זה יכול לעבוד .. נובעת מהמילה "זר" בשאלה שלך ..

כול קשר בדסמ שהוא עם אדם זר לפי מה שאת שואלת ,נשאר תמיד במקום השטחי שלו .. זאת אומרת זה קצת כמו איך שאנשים רואים את הבסדמ מבחוץ .. להכיר בשביל
הגשמת כול מיני אקטים/סשנים מיניים למינהם בלי היכרות אמיתית או איזה קיצור דרך "להשיג" מין אגרסיבי יותר אפשר להגיד .( בלי לשפוט חלילה) תכווני להכיר אנשים שרוצים להכיר אותך קודם לפני הכול אותך מבפנים

בפועל זה לא ככה ..אם נשאיר רגע בצד שאלה אחרת ממש עמוקה ורחבה לגביי האם יש חלוקה בין הסטטוס בזוגיות בדסמית לבין ה"חיים הרגילים" ונעבור למה שאת שואלת
זה חייב להתחיל בהיכרות ממש עמוקה את הכוח לא מוסרים או לוקחים בהתחלה. . בשביל להגיע לקשר עמוק לאימפקט גבוה זה חייב להיות מושתת על היכרות , הקרבה , אכפתיות ועוד הרבה לפני הכול ..
שאר הדברים התמסרות נשלטות הכנעה כול דברררר הוא תוצר של קשר עמוק ונכון ולא להפך . ופה הרבה נופלים .
קשר בדסמ אמיתי מגיע עם מלא אחראית ובגרות משניי הצדדים , בגדול אפשר להרחיב עוד הרבה על הנושא אבל המסר דיי ברור וזה נכון לכול קשר .. בבדסמ זה אקסטרה חשוב בגלל שהאימפקט ממש גבוה .. זה עיניין של איפה את נמצאת בעולם הבדסמ , ומה הציפייה שלך ומה את מבקשת לעצמך .. ואיזה אנשים את מכניסה לחייך .
זה משהו שמרגישים עם הזמן ממש מהר מי שלוט אמיתי מי נשלטת באמת מבפנים מי ככה ומי משחק את עצמו ככה..
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שבוע • 8 ביוני 2024
פרלין​(נשלטת){ש} • 8 ביוני 2024
את לא באמת יכולה לדעת… זאת האמת.
המפגש הבדסמי הראשון שלי היה אחרי שדיברתי עם מישהו יותר משבועיים. הייתי בדיוק בעיצומה של פרידה והוא תמך בי מאוד וסיפר על עצמו דברים נהדרים.

אחר כך נפגשנו. זה לא שהוא עשה לי משהו רע פר-סה, אבל זה היה מאוד רע והזוי.
בדיעבד גיליתי שכל דבר שהוא סיפר היה שקר. לא היה ברור למה היה צורך בכל השקרים האלה, אבל זה השאיר עוד טעם רע.

יש דברים שלומדים מנסיון, אבל כן יש כללי אצבע שאפשר ללמוד מנסיונם של אחרים: תיפגשו בפעם הראשונה במקום ציבורי, דברי חזק ובצורה ברורה את הרצונות שלך וקחי את הזמן.

וכן, יש פה אלמנט של סיכון בלתי נמנע.
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
לפני שבוע • 8 ביוני 2024
באופן אישי, יש לי הבדל בין זוגיות מתחשבת ובונה, כפי שזוג צריך להיות בחיי היום יום. והמשיכה מזוכיסטית שבהם אני מבקשת שלא יתחשבו בי כי רק ההנאה הסדיסטית של בת זוגתי יכולה להביא לי סיפוק רגשי. כל הנשים שהייתי איתן עד כה היו מתחשבות מדי ולכן לא הגעתי לסיפוק רגשי. הריגוש של להתמסר לאדם זר מרגש אותי רק מהמחשבה. לצערי זה מעולם לא היה לי. מעולם לא יצאתי עם מישהו מהקהילה. וגם הנשים המתחשבות שהיו לי התחשבו במין. וזה אף פעם לא עזר לי כשאמרתי להם אל תחשוב בי, תתרכז במחשבות הסדיסטיות שלך. תמיד הייתי שותף מצוין מסזיסט שף ודיסון אנושי, אז השותפות שלי רצו להחזיר לי באותו מטבע, רק שזה לא עובד לי. בקיצור, בהצלחה במציאת האדם הנכון, אני עוד לא הצלחתי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 08, 2024 10:12 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Chimaera
לפני שבוע • 8 ביוני 2024
Chimaera • 8 ביוני 2024
פשוט....
זמן... סבלנות... חברות... יחסים מלאים
masoul
לפני שבוע • 8 ביוני 2024
masoul • 8 ביוני 2024
kawaiit כתב/ה:
masoul כתב/ה:

ו... בהצלחה (:

איך את בוחרת ? איך את מצליחה לבחור מישהו נכון ?

בדרך כלל כשפונים אלי בלשון נקבה מתכוונים להפעיל בי דברים מאד מאד מסויימים,
אני מאמין שלך אין כוונות כאלו ( את חמודה, אז זה לצערי ) ולכן , אני זכר, לרוב לפחות.
אהלן. נעים מאד.

לשאלה שלך, איך לבחור מישהו נכון.
ננסה, מאתגר, אבל ננסה.

הבחירה שלנו צריכה לנבוע משתי מקומות, בהרמוניה של שתי המקומות האלו.
הראש, והלב.
וזה נכון בלי קשר לבדסמ, זה נכון תמיד לכל זוגיות.
כן אני יודע שזה מתחיל נדוש, אבל יהיה בזה תאכלס, תכף.

הלב צריך להרגיש, הרגש הזה הוא משיכה, הנאה, כמיהה רצון לזמן משותף, רצון לקירבה, רצון למגע, וכו וכו.
כשאת חשה בכל הדברים האלו כלפי פלוני, יש שם רגש, יש שם לב. מצויין.
הראש צריך למשול בלב.
הראש צריך לשאול שאלות כאילו אין לב.
אנחנו מתאימים? יש לנו ציפיות לעתיד שמתאימות לי? אם אני רוצה ילדים והוא לא, לדוגמא, זה לא יתאים.
או, אם אני רוצה את הגבר שלי בבית כל ערב בשבע, ולו מאד חשוב לשבת עם חברים כל ערב בעשר, זה לא יתאים.
ונכון, נורא מפתה אותנו לנסות לשנות את בן או בת הזוג, אבל זה כמעט אף פעם לא עובד. מנסיון.

אז הלב צריך להרגיש, והראש צריך לאשר שזה אפשרי, שיש לזה סיכוי, שיש לזה עתיד, ואז אפשר לבחור. אז אפשר להתקדם.
וגם זה, שוב, לאט לאט, בתהליך, באלף צעדים קטנים, בבקרה. בסבלנות.
לפעמים בדרך מגלים שטעינו, שהלב מפסיק להרגיש, או שחשבנו בראש, במודעות, שיש לזה עתיד, ומסתבר שאין.
וזה בסדר גמור, למעשה זה מצויין, נחסך מאיתנו קשר גרוע.

וחשוב שוב להדגיש, מה שכתוב כאן נכון לכל זוגיות, לכל קשר בין שני אנשים, לא רק קשר בדסמי.

שיהיה בהצלחה ושבוע טוב קאוואיט (: