צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך עזרה או יעוץ איך לא לגמור מהר בסשן

peep
לפני שבועיים • 7 ביוני 2024

צריך עזרה או יעוץ איך לא לגמור מהר בסשן

peep • 7 ביוני 2024
לא הייתי בטוח כל כך איפה לפתוח כזה פוסט.
אני חווה בעיה של גמירה מהירה בסשן שתכננתי אותו ימים שלמים עם שולטת לפני ובסוף אנחנו מתאכזבים שגמרתי לאחר חצי שעה וכל הקסם של הסשן נעלם פתאום.
בקשר מרחוק אני יכול לא לגמור לזמן ממושך ורק כשהשולטת מרשה, אבל במפגש זה אחרת, ואני לא מתאפק ולאחר גמירה, למרות שאני אומר לעצמי בראש לפני שאני יכול להמשיך את הסשן עוד הרבה מעבר, פשוט תמיד מגיע לסוף.

זה אפילו לא קטע שהשולטת כועסת, זה קטע שאני כועס על עצמי שאני גמרתי והקסם של הסשן נאבד ונאלצים לסיים מוקדם.
טוב הגזמתי עם חצי שעה אבל זה לרוב מסתיים תוך 40-60 דקות ותכננו ערב שלם של סשן שהלך לפח..
וכשאני נפרד לשלום ומתישב ברכב פתאום כל עניין השליטה חוזר אלי. תמיד.

איך אפשר להמשיך סשן ארוך בלי לגמור. השולטת אפילו אמרה לי לאחר מכן שהיא ניסתה לגרום לי לא לגמור אבל זה לא ביכלתי. מגיעות דריכות השפלות ופוט פטיש ואיתם הגמירה.
חשבתי אפילו לרכוש את את המכשיר ששמים על אתם יודעים איפה (שכחתי את השם) אבל אנחנו גרים בנפרד ואם זה רק למפגש אז זה לא שווה ואני לא מעז להסתובב עם זה סתם ככה, למרות שיצא לי לדבר עם השולטת על זה. אבל אני עדיין לא שם.

כל עצה תתקבל בברכה, ואני מקווה שזה המקום הנכון לפתוח על זה פוסט.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
לפני שבועיים • 8 ביוני 2024
נשמע שאתה מכיר את עצמך, את המחזוריות של צורך עז, ואחריו הדרופ המשותף להמון זכרים, שמגיע לאחר השפיכה.
מכייון שאתה מתאר, וזה לגמרי מובן, שכבר ברכב, הצורך מתעורר מחדש,
אולי תכנן את עצמך כך, בבית עם עצמך תתרוקן, ואת "חווית הרכב", תחווה הפעם איתה, כשאתה פחות רגיש ותמיד על הסף.
researcher​(שולטת)
researcher​(שולטת) • 8 ביוני 2024
כמו שאלפא כתב לגמור לפני ואז לחוות את ההתרגשות המחודשת איתה. לשנות גירויים שאתה קרוב לסף לדוגמא אתם באמצע זה שאתה מעניק לה פוט פטיש ואתה קרוב תשנו תנוחה או אקט ואחר כך תחזרו.
שינויי מיינד שכרגע זה לא מתרכז רק בך ולשמור את זה לסוף.
פיזית לא לדעת בעצמך עד הסוף.
לא לסיים את הסשן שאתה מגיע לגמירה אלא לנוח קצת לדבר אפטרקייר ואז להמשיך אחרי שאתה עם כוחות חדשים לאט להדליק אותך שוב.
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 8 ביוני 2024
סיפור חיי!!
במיוחד בהתחלה כשנשלט מתרגש זה משתפר עם הזמן.
ההצעה שלי מנסיון,
תתחיל להתאמן( באישור השולטת שלך/ בעזרתה) על אדג'ינג. עם הזמן תוכל לשלוט באורגזמה שלך, לזהות את נקודת האל חזור ולסמן לה. כך תוכל למשוך יותר זמן בסשן.
    התגובה האהובה בשרשור
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
אם גמרתי ליפני שהשולטת הסקימה. פשוט מחריחה אותי להמשיך לעונן או ממשיכה בעצמה בעזרת כפפות גומי. זה באמת גומר אותי. ממליץ בחום.
בולשיט
בולשיט • 8 ביוני 2024
אל תתרגש מהמעמד שאתה נמצא בו כנראה אתה מערבב בראש בין הרצון העז להיות בסיטוציה לשפיכה
תוריד את סף הריגוש שלך וההתרגשות שלך זה לא פעם ראשונה שלך בסיטוציה ובטח שלא תהיה פעם אחרונה באמצע האקט תוריד את הדופק שלך על ידי נשימות ותהיה מרוכז בכיף שלך איתה ואל תחשוב יותר מידי על לא לגמור או לגמור פשוט תהנה ותהיה איתה
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שבועיים • 9 ביוני 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 9 ביוני 2024
זה מאוד קשה.
ולא רק ב bdsm.
אולי לתרגל תרגילי קיגל?
אולי תרגילי טנטרה ונשימה.

מעבר לזה כבר כשאתה גומר
אני במקומך הייתי ״הורס את האורגזמה״.
זה ישאיר אותך במוד נשלט.

לסיום,
לגבי זה שיורד לך אחרי שאתה גומר.
הצעתי
Fake it fake it till you make it…
וגם תהיה גלוי איתה ותספר לה על הבעיה ותבקש ממנה ישר להפעיל אותך אחרי הגמירה.