בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כסף כסף כסף

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני שבוע • 12 ביוני 2024

Re: כסף כסף כסף

זאלופון כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:

האם שולט במעמד ביציו אקונומי גבוה יותר מושך נשלטות ?

היה שווה להכנס היום לכלוב רק בשביל הביטוי "מעמד ביציו אקונומי".

אחרי שבימים האחרונים הסושיאל מלא בסרטונים של לוחמי ימ"מ שמחלצים חטופים מעזה, אפשר להבין איך נוצר הביטוי icon_smile.gif
Fuck You

Fuck You • 12 ביוני 2024
Black Lotus כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:

אחרי שבימים האחרונים הסושיאל מלא בסרטונים של לוחמי ימ"מ שמחלצים חטופים מעזה, אפשר להבין איך נוצר הביטוי icon_smile.gif

לא לא חחח
זה תיקון אוטומטי שתמיד מסבך אותי
Floating
Floating • 12 ביוני 2024
מצטרף לברוס. מנסים לעשות הקשר בין שני עולמות שלא באמת אמורים להיות קשורים אחד לשני, בעיניי.

למה ששולט.ת לא יוכלו לשלוט אם אין להם כסף או אם הנשלט לא משלם עליהם?
למה שנשלט.ת לא יוכלו להישלט אם אין להם כסף או אם השולט לא ישלם עליהם?
המשמעות היחידה שיש לכסף בפועל על הצד השני היא פסיכולוגית. הוא יכול להגיד לך שיש לו כסף למרות שאין לו והסשן יהיה אותו סשן.

לגבי העדפה זה כבר משהו אחר וזה כמו שזאלופון כתב, בסופו של דבר זה מסתכם בביולוגיה וחברה, ואיך אנחנו תופסים את איך שגברים ונשים צריכים להתנהל בעולם.
Fuck You
Fuck You • 12 ביוני 2024
Floating כתב/ה:
מצטרף לברוס. מנסים לעשות הקשר בין שני עולמות שלא באמת אמורים להיות קשורים אחד לשני, בעיניי.

למה ששולט.ת לא יוכלו לשלוט אם אין להם כסף או אם הנשלט לא משלם עליהם?
למה שנשלט.ת לא יוכלו להישלט אם אין להם כסף או אם השולט לא ישלם עליהם?
המשמעות היחידה שיש לכסף בפועל על הצד השני היא פסיכולוגית. הוא יכול להגיד לך שיש לו כסף למרות שאין לו והסשן יהיה אותו סשן, לדעתי זה מסכם הכל.

לגבי העדפה זה כבר משהו אחר וזה כמו שזאלופון כתב, בסופו של דבר זה מסתכם בביולוגיה וחברה, ואיך אנחנו תופסים את איך שגברים ונשים צריכים להתנהל בעולם.

אין קשר… זאת בסך הכל שאלה בהמשך לפוסט שעלה לפני שבוע על ידי מישהי
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 12 ביוני 2024
תחת כנפיך כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
תחת כנפיך כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
תחת כנפיך כתב/ה:
אני חושב שבשבילי.
שולטת או דמות נערצת צריכה שתהיה עם תכונות שמעריך כדי שתהיה מקור לסמכות..

זה לאו דווקא כמה היא מצליחה בחיים לעומת אנשים אחרים. אלא כמה היא מצליחה למרות החיים שהיו לה.

ולא רוצה שתשלם עליי, אלא שהיא תהיה מסוגלת לחיות איך שבא לה.

אוקי… ואם יש לה תכונות והיא בכל זאת לא ״הצליחה״ בחיים - זה אומר משהו לא ?

זה לא יחסיר מהערצתי אותה.. אולי זה דווקא יגדיל כי היא תהיה אאוטסידרית כזו

לדעתך מי שלא הצליחה בחיים יכולה באמת לשלוט במישהו?

אם היא לא הצליחה זה יכול להיות מהרבה סיבות שלא תלויות בה
אם היא מיואשת ולא מנסה לקום מזה. זו בעיה אחרת.
אבל אם החתירה לעוצמה ולחיות טוב טבועה בה. אז אני אלך איתה באש ובמים. זה לפחות החלום

אני רוצה להוסיף לגבי מה שאמרת. השנים האחרונות להרבה אנשים היו קשות.
מלחמה, קורונה.... זה שאנשים קמו והצליחו מרשים באותה כמו מישהו שתנאי החיים היטיבו אתו
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 12 ביוני 2024
איך מודדים הצלחה בחיים?
האם אדם שהצליח בחיים הוא רק אדם שמרוויח בוחטות? כי רוב האוכלוסיה לא מרוויחה בוחטות, הרוב הגדול מרוויח סבבה+-
אז כולנו כושלים?
ומה אם מדובר על אדם שמעולם לא היה לו חשוב לפתח קריירה עם שכר מאוד גבוה, הטבות ואפשרויות קידום אלא רק למצוא מקור פרנסה יציב ולחיות סבבה, גם אם בצמצום מסוים והאדם הזה לא איזה בכיר בהייטקס, אבל נמצא בחיים שלו בדיוק איפה שהוא רצה להיות, האם הוא הצליח בחיים?
האם אדם בעל נכות שמצליח להתגבר על המכשולים שמצבו הרפואי מציב מתמיד שנים בעבודה בתור פיקולו בארומה, שאף אחד לא חשב שהוא יהיה מסוגל לעשות, הוא פחות מצליח מאדם בריא שלמד ועובד במקצוע שלו?

ועוד שאלה-למה בכלל מישהו אמור לשלם על מישהו אחר או מישהי אחרת? רובנו עובדות ומסוגלות לשלם על עצמנו, כמדומני.
Fuck You
Fuck You • 12 ביוני 2024
Fashion kitty כתב/ה:
איך מודדים הצלחה בחיים?
האם אדם שהצליח בחיים הוא רק אדם שמרוויח בוחטות? כי רוב האוכלוסיה לא מרוויחה בוחטות, הרוב הגדול מרוויח סבבה+-
אז כולנו כושלים?
ומה אם מדובר על אדם שמעולם לא היה לו חשוב לפתח קריירה עם שכר מאוד גבוה, הטבות ואפשרויות קידום אלא רק למצוא מקור פרנסה יציב ולחיות סבבה, גם אם בצמצום מסוים והאדם הזה לא איזה בכיר בהייטקס, אבל נמצא בחיים שלו בדיוק איפה שהוא רצה להיות, האם הוא הצליח בחיים?

ועוד שאלה-למה בכלל מישהו אמור לשלם על מישהו אחר או מישהי אחרת? רובנו עובדות ומסוגלות לשלם על עצמנו, כמדומני.

אני איתך לגמרי, אני לא אוהבת ולא חושבת שמישהו צריך לשלם עלי, אבל שוב….יש אנשים ויש אנשים..
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 12 ביוני 2024
על מה הפוסט? מי משלם על מי?
יש מנכליות בכירות שהן השפחות הכי נרצעות בגלקסיה
יש שופטים בכירים ומנכלים של תאגידי ענק שנוסעים במיוחד אחת לכמה זמן לדומינה בחול שתקרע להם בתשלום את הצורה
אין קשר בין תפקיד בדסמי לעיסוק או מעמד
נוטים לקשר בין הצלחה לכסף אבל זו אשליה( אדם ירש מיליונים אז הוא "מוצלח"?)
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 12 ביוני 2024
לא רואה את עצמי נמצאת בשום קשר שליטה/היררכי אם אני לא מרגישה את ההיררכיה.
איך מרגישים את ההיררכיה? כל אחת והדרך שלה אני מניחה אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שאיכות הגברים, נרצה או לא נמדדת בין היתר על הצלחה (גם) כלכלית.
כל הקשרים שניהלתי תמיד היו עם גברים סופר מצליחים, לא כיוונתי לשם אבל זה קרה באופן טבעי מעצם התכונות שהם ניחנו או סיגלו לעצמם.

לגבי נשלטים.. קטונתי מלחוות דעה ועדיין אעז לומר שעל פי רוב, נראה שאיתם הקריטריון הזה פחות נחשב על מנת לקבוע את מד הרצון, המשיכה או ההתמסרות לשולטת.
כמו שזאלו אמר.. לפני שאנחנו שולטים או נשלטים, אנחנו גברים ונשים ולפי זה נקבע מידת ההתאמה והמשיכה.

* אין בכתוב שום רצון לזלזל בשולטים/שולטות עם תכונות כאלה ואחרות. כולנו סוחרי דעות, אין אמת אחת שמתאימה לכולם, זו האמת שלי.
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2024
Fuck You כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Silencewoman כתב/ה:

לשאלתך, שולטת יכולה גם להיות הומלסית. כל עוד יש לה כוס וכפות רגליים זה לא יפריע לאף אחד. נשלט, לעומת זאת, רצוי שיהיה אמיד מספיק כדי לשלם עליה. ככה זה, שולטים או נשלטים, אנחנו קודם כל גברים ונשים.

אז אתה אומר שלא משנה מה- הגבר צריך לשלם…?

אני אומר שבגדול, לנשים יותר אכפת שלגבר יהיו עבודה מכובדת וכסף ולגברים יותר אכפת איך האישה נראית. על הבסיס הזה אפשר, אם רוצים, להלביש בגדים בדסמיים (לדוגמה, שולט צריך כסף כדי להתאים למעמדו השולטי ואילו נשלט צריך כסף כדי לפנק את השולטת).

אם היית נשלט לא היית רוצה שהשולטת תשלם?

לא. כנשלט או כשולט, הייתי רוצה שזה לא יהיה אישיו. אשלם עליה בכיף ולא אתווכח איתה אם בא לה לשלם עליי. מבחינתי זה משהו שעושים באהבה, לא כי התפקיד מחייב או כדי להוכיח משהו.