צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהייה ובקשה לטיפים - גרון יבש ומה הוא אומר לי?

SoftsPot
לפני שבועיים • 12 ביוני 2024

תהייה ובקשה לטיפים - גרון יבש ומה הוא אומר לי?

SoftsPot • 12 ביוני 2024
במרוצת השנים שמתי לב שתמיד היה לי מאתגר עם ירידות. הגרון שלי מאז ומתמיד היה רגיש ולא שיתף פעולה עם הרצונות הסוטים שלי. בין לבין הבנתי שהוא לא שיתף פעולה איתי משום שאני לא הקשבתי לו פעמים רבות. לא הקשבתי לגרון שלי שלא רצה לרדת או רצה לרדת עד גבול ותנאים מסוימים אז הוא השבית את עצמו בכוונה.
אלה היו תקופות שבאו והלכו והגרון שלי תמיד נע על ספקטרום מסוים של רגישות. לפעמים סיבולת הגרון שלי הייתה גבוהה וחזקה ולפעמים פחות. בפעמים שהגרון שלי לא עשה בעיות היה בקשר המון תקשורת, תשוקה שלא הייתה מסיכה של רצון לרצות את הצד השני.
אני אוהבת לרדת באמת זה אחד האקטים האהובים עליי שאני אוהבת להעניק לאדם שאני אוהבת.
לאחרונה הגרון שלי שוב מאוד יבש לעיתים תכופות ואני מנסה לחשוב מה אפשר לעשות?
בנוסף בתור מי שאוהבת לצלול לעולם התת מודע וההתפתחות האישית. אני מבינה שתמיד היו לי חסימות בצ'אקרת הגרון ואני חושבת כיצד ליישם שחרור של צ'אקרת הגרון בהיבט המיני. האם זו דרך של הגרון שלי לסמן לי שהוא לא רוצה לרדת כרגע ואני צריכה להיות קשובה לו? אני באמת לא מחזיקה יותר מדקה. ואולי הכול ישתחרר כשאני אשחרר ואקבל שמה שאני מסוגלת כרגע זה רק לרדת דקה וזה לא אומר על טיבי כלום. שאני לא מאכזבת אף אחד, שאני טובה ומספיקה ככה...
אשמח לקרוא מה דעתכם ואבקש לא לזלזל באמונות שלי גם אם עולם הצ'אקרות, התת מודע והרוחניות רחוק מכם שנות אור. לא חייבים להסכים אבל אני לא אגיב לחוסר כבוד וזלזול.
אני בטוחה שאילו תשובות שאקבל בעיקר מול עצמי כשאתבונן פנימה אבל רציתי בכל זאת להניח את הדיון כאן.
TALMORI​(אחרת)
TALMORI​(אחרת) • 12 ביוני 2024
לדעתי, ואני לא מומחית לענינים האלה, תמיד טוב להיות קשובים לגוף ולאיתותים שלו. תהיי קשובה לגרון שלך, אם את יכולה להחזיק עכשיו עד דקה, לא לנסות להלחם בזה, ובמקביל תבדקי מה את עושה עם שאר הקשיים שהעלית כאן : קשיי תקשורת, רצון לרצות את הצד השני וכו'. יתכן שהבעיות בגרון נובעות מכך שחשת מושתקת במשך השנים. תבדקי (עם אנשים שמומחים לעניין ) איך אפשר לאזן את צ'אקרת הגרון. בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 12 ביוני 2024
קודם כל סביר שעם הגיל היכולות ירדו.
קראתי פעם שבערך מגיל 27 25 הגוף שלנו מתחיל לקרוס, וכמובן שקצב ההתדרדרות מאוד שונה מאדם לאדם. גנטיקה ומזל משחקים בנו הרבה.

אז זה שהלחות בגרון יורדת עם הזמן זה מובן מאליו
וגם אני כנשלט וכדו מיני חווה את זה.

מציע לך לחקור את הנשימה שלך בשביל לבדוק אם את נושמת מהאף או מהפה.
כי נשימה מהפה מיבשת את הגרון ונשימה מהאף לא.
יכול להיות שמערכת הנשימה שלך מעט סתומה וצריכה תשומת לב וטיפול.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שבוע • 12 ביוני 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 12 ביוני 2024
אה וגם לדאוג לשתות הרבה מים.
ככה שעתיים לפני.