שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש גיל מוקדם מדי להתחיל בעולם הBDSM?

מלישס​(סדיסטית)
לפני חודשיים • 20 ביוני 2024
מלישס​(סדיסטית) • 20 ביוני 2024
אני הגעתי לקהילה בגיל 18 וזה היה מוקדם מידי..
מוקדם מידי , כי עוד לא הכרתי את עצמי ולא היה לי ניסיון גדול באופן כללי. עוד הייתי ילדה.
והרבה ניסו לנצל אצ העובדה הזו..
צריך להיות מאוד זהיר באופן כללי ,
אבל במיוחד כשאתה צעיר מאוד כי יש נטייה להיסחף ולהסכים להכול.
לאחר כמה שנים , באמת מצאתי את מה שאני אוהבת בקהילה.
היתרון בלבוא בגיל צעיר, זה פשוט לגלות את זה מוקדם.
זה כיף. זה לצבור ניסיון .
זה לחקור את העולם המופלא הזה...
Kind​(מתחלף)
לפני חודשיים • 20 ביוני 2024
Kind​(מתחלף) • 20 ביוני 2024
גיל וניסיון הם לא קודש בפני עצמו, הם איזושהי עדות סטטיסטית (שבנינו, לא שווה המון) לבגרות שלך.
זו בעצם אשליה, איזו קרקע מוצקה להיאחז בה ועל בסיסה להחליט מי עומד מולי.
אז בקצרה, אין דבר כזה "מוקדם מדי".
אנחנו קודם כל אינדיבידואליים, מה שלך מרגיש בדיוק בזמן, לשני יכול להרגיש מאוד מוקדם או מאוחר, אין לזה שום כללים.
תהיה אתה עצמך, תתרכז במה שיש לך להציע:
מחזק את אלו שהשוו את הנושא לריאיון עבודה, אף מעסיק לא יקבל מועמד שיחפור לו שהוא ממש רוצה אבל אין לו ניסיון וזה באסה.
בהצלחה.
סווריןן
לפני חודשיים • 21 ביוני 2024
סווריןן • 21 ביוני 2024
מציע לך לא לראות ב'כלוב' בתור אתר הייכרויות, ואז, ממילא שאלות כמו כמה מוקדם/מאוחר אפשר/צריך להגיע אליו לא ממש יעלו. יש כאן בימת תקשורת לתכנים בדסמיים לגוונייהם, וכן, גם אפשרות להכיר. אבל המון ממה שמתרחש כאן, לתחושתי, קשור במתן קול, בהדהדוד, בחרמון אישי והדדי דרך טקסטים. כך שלהיות נוכח באתר כזה אינו קשור לגילך.
באשר לחייך הממשיים, אין ממש דבר כזה 'עולם הבדסמ' (אם כן, אשמח לדעת היכן הוא). אתה מכיר נשים ספציפיות, ואתה מתחיל לחפש איתן תקשורת מינית עמוקה יותר. גם אז לא עולה שאלה ממשית של "הגעתי מוקדם/מאוחר" למשהו...
dog trainer​(שולט)
dog trainer​(שולט) • 21 ביוני 2024
אין גיל מוקדם,הגעת לגיל 18? תהנו, לגבי אלה שמחפשים סיבות למה לא מוצאים שולט/ת נשלט/ת וכל קשר, לרוב האנשים כאן אין מידע ליצירת קשר נורמאלי בפרופיל,אין בלוג פעיל ,בלוג עם מילים שקשורים לחיים שלכם ולמעשים חוויות,ובלוג עם תמונות סקס נטו הפנטזיות שלכם זה לא בלוג שעושה חשק לפנות אליכם,יש כאן כאלה המחפשים כבר כמה שנים שולט או שולטת,וכמובן הם יאשימו את השולטת/שולט ו" אין כאן מספיק"/ וכמו כן שולטים שמחפשים שנים ומאשימים את הנשלטטת /נשלט באתר שבאים עם רשימת מכולת, מי שלא מוצא כאן קשר כנראה בחיים האמיתיים אין להם קשר עם ידידה לסקס או קשר מיני.אני מכיר את האתר מספיק שנים יש כאן שהכירו והתחתנו וחיים באושר ויש שהם בקשר מספר שנים ויש שהתגרשו/נפרדו והפיצו לכלוך בבלוג שלהם עד שנרגעו,ויש עם אותם מילים בפרופיל או במודעה דרושים שלהם כבר כמה שנים,צאו מהקופסה,תפתחו,תלמדו לנהל דו שיח,ליצור קשרים ותהנו מהחיים.ברגע שתמצאו,אתם יכולים כמוני להיות עם פרופיל ללא מיליםicon_smile.gif
Master Bruce
Master Bruce • 21 ביוני 2024
גיל 4 זה מוקדם מדי, ללא ספק
מאלף לגורות
לפני חודשיים • 25 ביוני 2024
מאלף לגורות • 25 ביוני 2024
כל עוד מסתכלים על זה בצורה בוגרת ולומדים
אין גיל מוקדם מידי לדעתי
אני נכנסתי לעולם הזה בגיל 16, עם נשלטת בת 17 שהכרתי
וחקרנו את כל העולם הזה
קראנו,למדנו, התנסנו