שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבולבלת

justanotherprofile
לפני 3 חודשים • 17 במאי 2024

מבולבלת

justanotherprofile • 17 במאי 2024
רציתי לכתוב משהו. שרק הוא יקרא. והוא יבין שבשבילו כתבתי. רציתי לתת לו מתנה, אם הוא רק יסכים לקבל. אני לא בטוחה שאני באמת כזאת. ההתנסות הבדסמית היחידה שהייתה לי, הייתה איתו.
יש בי כאב עמוק.
כאב שנדמה לי שרק הוא יכול לרפא.
כאב שיכול להתרפא רק בכאב מסוג אחר.
הוא גרם לי להרגיש חייה.
הוא גרם למשהו בגוף שלי להתעורר,
משהו שהיה כבוי כל כך הרבה זמן.
בפעם הראשונה שהייתי איתו, והוא סטר לי עם הזיין שלו, וחנק אותי, ופקד עלי לאונן, וקרא לי כלבה, ראיתי אורות
והתפוצצתי לזיקוקי דינור.
לא ראיתי אותו שנתיים
ואחר כך נפגשנו במקרה.
ואז התקשרתי אליו.
סיפרתי לו שאני כל כך בדאון.
שהדיכאון שאני סובלת ממנו זה דיכאון מג'ורי, עמיד לתרופות, עד שהתקווה הכמעט אחרונה שנשארה לי זה קטמין בפיקוח רפואי, במרשם.
זה היה אחרי ששנה לא נגעו בי מינית
שהרגשתי הכי כבויה בעולם
הרגשתי לא מינית בכלל.
ירדתי לו מכל הלב והנשמה.
פערתי את הפה שלי הכי רחב שיכולתי
כדי להרגיש אותו ממלא לי את הגרון.
מזיין אותי בפה.
הגוף המזדקן שלי כבר לא אותו דבר.
פעם לחיצת יד או נשיקה על הלחי הייתה מספיקה לי בתור משחק מקדים. ועכשיו אני מרגישה שאני צריכה הרבה יותר חימום. שרף לי כשהוא חדר לתוכי. לא הצלחתי לגמור. ועכשיו אני חושבת על הדברים שהייתי רוצה שהוא יעשה בי. וזה מעורר אותי ומחרמן אותי אחרי כל כך הרבה זמן שלא היו לי חיים בגוף. אני רוצה להרגיש את הכאב, כשהוא קושר אותי. כשהוא חונק אותי. כשהוא מושך לי בשיער וצובט לי את הפטמות. ואני לא יודעת אם זה באמת הפטיש שלי. היה לי באמת המון המון סקס בחיים, תמיד ונילי. ויש בי את הקול שאומר, אני כל כך שבורה ונזקקת. ואסור לי לפתח רגשות. הוא איש קשוח שיכול למחוק אותי מחייו בן רגע. ואולי בתוך והאובדנות הכרונית, משהו גופני מתעורר בי פשוט מתוך אינסטינקט הישרדותי. מן מתג שמדליק את הרצון לחוות ולהתנסות ולהרגיש
דווקא איתו
    התגובה האהובה בשרשור
Anan-Sagol​(שולט)
לפני 3 חודשים • 17 במאי 2024
Anan-Sagol​(שולט) • 17 במאי 2024
נוגע ללב. תאור אמיתי של
געגוע
lopiki{אין }
לפני חודש • 26 ביולי 2024
lopiki{אין } • 26 ביולי 2024
כנראה שהוא לא רואה את מי הוא הפסיד
אני מניח שילוב של אהבה ותשוקה.

אומנם גרימת כאב לאדם זה לא הקטע שלי אבל מקנא במי שזה לא יהיה.