לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול כלכלי בבדסמ- בואו נדבר על זה

lazyboy​(מתחלף)
לפני חודש • 26 ביולי 2024
lazyboy​(מתחלף) • 26 ביולי 2024
האלטרנטיבה לשוק חופשי או יד נעלמה אינו קומוניזם או הלאמה כמו שהחיים אינם שחור או לבן.
זו לא שאלה רצינית.
רמזור אדום
רמזור אדום • 26 ביולי 2024
Into כתב/ה:
אגב עד מתי נמשיך עם מכבסת המילים של מלכה בתשלום/שולטת פינדום במקום לקרוא לילד בשמו- זנות

לילד הזה לא קוראים זנות כי בזנות אתה מקבל משהו בתמורה.
מה האומללים האלה מקבלים בתמורה?
זין בעין.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 26 ביולי 2024
lazyboy כתב/ה:
האלטרנטיבה לשוק חופשי או יד נעלמה אינו קומוניזם או הלאמה כמו שהחיים אינם שחור או לבן.
זו לא שאלה רצינית.

ידידינו שמעבר לים אינם קומוניסטים אלא קפיטליסטים, ובכל זאת, ההחלטה על הפלה נגזלה מהאישה.
אין כאן עניין של מציאת פיתרון, אלא הבהרה שמדובר במוסר כפול.
בפשטות - אינך יכול לטעון לבעלות על גופך, אם לא מאפשרים לך למכור אותו אם ברצונך לעשות כך.
חבל או עוגה, זה לא באמת משנה.
Papa Dom​(שולט)
Papa Dom​(שולט) • 26 ביולי 2024
הוא כתב/ה:
מדהים ומגוחך איך אנשים חובבים מיניות לא נורמטיבית שונה מתנשאים ושופטים
בחירות לא נורמטיביות של האחר
כדי לחוש "נקיים" יותר , מוסריים יותר
טהורים עם טחורים יותר
אבל כבר באמת דשנו בויכוח המתלהם הזה

מדהים ומגוחך איך אנשים שלא אוהבים לשפוט אחרים, שופטים אחרים כדי לחוש "נקיים" יותר, מוסריים יותר.
מדהים ומגוחך איך כשיש חשד שהערך הסופר חשוב של קבלה וחוסר שיפוטיות מתנגש עם הערך הסופר חשוב של חמלה, הדבר היחידי שברור זה שצריך לשפוט את מי שלא חושב כמוך.
lazyboy​(מתחלף)
lazyboy​(מתחלף) • 26 ביולי 2024
teacher כתב/ה:
lazyboy כתב/ה:
זו לא שאלה רצינית.

ידידינו שמעבר לים אינם קומוניסטים אלא קפיטליסטים, ובכל זאת, ההחלטה על הפלה נגזלה מהאישה.
אין כאן עניין של מציאת פיתרון, אלא הבהרה שמדובר במוסר כפול.
בפשטות - אינך יכול לטעון לבעלות על גופך, אם לא מאפשרים לך למכור אותו אם ברצונך לעשות כך.
חבל או עוגה, זה לא באמת משנה.

אי היכולת למכור נובעת מאיסור סטטוטורי.
איסור שכזה בא להגן על מספר ערכים ואין לו תמיד עניין בבעלות על גוף זה או אחר. המדינה אינה מלאימה את גוף האישה. גם בארצות הברית עיקר הדיון הוא על חיי העובר וכפועל יוצא על גוף האם.

השאלה היא תמיד איך חברה רוצה להיראות ומשום אילו ערכים. זה אף פעם לא שחור לבן ותמיד צריך לאזן ולתאם איזונים סטטוטוריים מחדש בהתאם למצב החברה.

לכן מהותית זה גם ויכוח עקר. מה אכפת לי מה עשו הערלים.
בוא דבר איתי ערכים.
מה העמדה שלך בנושא?
מה הערכים שבגינם אתה תומך בעמדה הזו?
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 27 ביולי 2024
Into​(נשלטת) • 27 ביולי 2024
תחת כנפיך כתב/ה:
Into כתב/ה:
אגב עד מתי נמשיך עם מכבסת המילים של מלכה בתשלום/שולטת פינדום במקום לקרוא לילד בשמו- זנות

אני לא הולך לזונות. אבל אני בעד זנות.
פעם שמעתי איזה משפט שנראה לי בישוף מפורסם אמר אותו "שלכל עיר צריך ביוב" ככה גם זנות זה צורך בסיסי..

לגבי כסף ומיניות: אני לא חושב שנצא נגד שוגר דאדי.. רק שלא ינצלו אנשים יותר מידי.
מאחר שאתה חושב שזנות היא לא ניצול "יותר מדי", אין לנו מה לדון בנושא
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 27 ביולי 2024
רמזור אדום כתב/ה:
Into כתב/ה:

לילד הזה לא קוראים זנות כי בזנות אתה מקבל משהו בתמורה.
מה האומללים האלה מקבלים בתמורה?
זין בעין.
סיפוק מיני, תקווה לקבלת יחס.
בסופו של דבר הם מנסים לקנות יחס מיני.
תחת כנפיך
תחת כנפיך • 27 ביולי 2024
Into כתב/ה:
תחת כנפיך כתב/ה:
Into כתב/ה:

אני לא הולך לזונות. אבל אני בעד זנות.
פעם שמעתי איזה משפט שנראה לי בישוף מפורסם אמר אותו "שלכל עיר צריך ביוב" ככה גם זנות זה צורך בסיסי..

לגבי כסף ומיניות: אני לא חושב שנצא נגד שוגר דאדי.. רק שלא ינצלו אנשים יותר מידי.
מאחר שאתה חושב שזנות היא לא ניצול "יותר מדי", אין לנו מה לדון בנושא

אוקיי.. אבל עמדתי היא:
שלמילה זנות יש יחסי ציבור שליליים.
אבל אם היו מסדירים בחוק את הזנות, וממנים במסים של העוסקים בזנות. טיפול פסיכולגי קבוע, פלוס דרכים ליציאה מזנות. לדעתי זה לא היה שונה מלעבוד בכל עבודה שחורה אחרת.

נניח שולטת פינדומית, שיש לה 20 נשלטים ומכל אחד היא גובה רק 1000 שקל בחודש. זה 20,000 שח בחודש, וזה סכום שאני לא מרוויח
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 ביולי 2024
אני באמת רק לא מבינה - איך מתחילים?

וברצינות, אם לאנשים יש כסף לבזבז על זה, אז למה זה כל כך נורא? עדיף לקנות שטויות באינטרנט שמיוצרות בסדנאות יזע? עדיף לצרוך פורנו שהנזקים שלו לנפש ולגוף של המשתתפים בכלל לא פשוטים?

למה ניצול מיני לא מעורר כזאת הזדעקות? כשאני הייתי נשלטת רווקה כמות הפעמים שאף אחד לא ספר את ההנאה המינית שלי היא עצומה, ממש אינסופית. אבל איכשהו זה נמצא בתוך הגבולות המותרים ואפילו הנלהבים של הקהילה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 27, 2024 9:06 am, סך-הכל נערך פעם אחת