שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה צפיות יש לכם.ן ביום ממוצע?

Care Artist
לפני חודש • 26 ביולי 2024
Care Artist • 26 ביולי 2024
וואו, יש פה כמות ענקית של שקרנים. מרשים (או אנשים עם יחס צפיות ללייקים איום ונורא). אבל חד משמעית גם שקרנים
Ollie​(נשלטת)
לפני חודש • 27 ביולי 2024
Ollie​(נשלטת) • 27 ביולי 2024
הדבר שהכי משפיע זה תדירות הפרסום. אני בודקת רק לעתים רחוקות את הצפיות, אז לא יכולה להגיד בדיוק, אבל בערך - בתקופות שלא כותבת יש כמה עשרות בודדות, אולי אפילו פחות.
סביב זמן שכתבתי נגיד פעם אחת בחודשיים, יהיה באותו יום כמה מאות.
עכשיו כשחזרתי לכתוב קצת יותר מבחינת תדירות, אז יש לי נגיד בערך 700-800 ביום של פרסום, ולפעמים נגיד 100-300 ביום שלא פרסמתי. יש עדיין ימים עם כמה עשרות.
אם אכתוב הרבה, לפחות פעם ביום, זה בטוח יעלה.
וזה בלי תמונות מהשנים האחרונות. עם תמונות כמובן שהמספרים יותר גבוהים.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 ביולי 2024
אני לא דוגמה, אבל זה כי יש ימים שאני גם מפרסמת שלוש פעמים ביום (וזה בלי קשר לעירום.) אז אתמול היו לי 1,500 צפיות והיום 48.
זה הטווח בגדול 😁.

לפעמים קצת יותר… בימים של הרבה דרמה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 ביולי 2024
Care Artist כתב/ה:
וואו, יש פה כמות ענקית של שקרנים. מרשים (או אנשים עם יחס צפיות ללייקים איום ונורא). אבל חד משמעית גם שקרנים

אין שום קשר בין לייקים לצפיות. אני יכולה לשלוח לך תמונה של מספר הצפיות ומספר הלייקים. הם לא מדברים בכלל באותה שפה.
Miss X​(שולטת)
Miss X​(שולטת) • 27 ביולי 2024
יש ימים של 150-200, יש ימים של 500-600 ויש ימים של 1000-1200. זה מאוד תלוי בתוכן שאני מעלה. ככל שהוא יותר מיני ומגרה יהיו יותר צפיות. ככל שהוא יגרור יותר תגובות ודיון בתוך בתגובות גם יהיו יותר צפיות אבל זה לפעמים אותם אנשים שמגיבים שוב ושוב בדיון.
Miss X​(שולטת)
Miss X​(שולטת) • 27 ביולי 2024
shirazbar כתב/ה:
השאלה מה המטרה בניהול בלוג
אם לתשומת לב
שימי ציצים / תחת כך כל אשה בכלוב מגיעה ל1000 בקל, מניסיון
אם למטרת קשר אז למי אכפת כמות הצפיות, התגובות, הלבבות. מה שחשוב באמת היא האינטרקציה האישית ומה יצא מזה בסוף.

גם תמונות של ציצי / תחת / וואטאבר, אם יצורף להן טקסט מתאים ייצרו engagement ויהיו דיונים בתגובות אז תהיה אינטראקציה אישית.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 27 ביולי 2024
פרלין כתב/ה:
Care Artist כתב/ה:

אין שום קשר בין לייקים לצפיות. אני יכולה לשלוח לך תמונה של מספר הצפיות ומספר הלייקים. הם לא מדברים בכלל באותה שפה.

כשתשלחי לו הוא יגיד שאת מזייפת.
למה בכלל להגיב על הודעה כזאת.
רמזור אדום
רמזור אדום • 27 ביולי 2024
אצלי, בניגוד אליכם יש בין 4-5 ל-5-6
וגם זה יותר מדי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 27 ביולי 2024
רמזור אדום כתב/ה:
אצלי, בניגוד אליכם יש בין 4-5 ל-5-6
וגם זה יותר מדי.

זה די מגניב ש-4-6 אנשים מצליחים לצפות בבלוג שלא קיים.