סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעות ראשונות

FootJunky
לפני שבועיים • 1 בספט׳ 2024
FootJunky • 1 בספט׳ 2024
אתה בחור צעיר, אז הנה חיבור למציאות הכלובית הסטרייטית העגומה:

1. יש פה מעט נשים מול המון גברים, במיוחד נשלטים.
2. המצוקה הגברית הזו הפכה רבות מהנשים כאן לזחוחות ושיכורות כוח.
3. שיכרון הכוח הזה גורם לרבות מהן להתנהג לגברים בדיוק איך שהגרועים שבגברים מתנהגים לנשים בעולם האמיתי. האירוניה פה מזמן התאבדה.
4. הרבה גברים, ואפילו "שולטים" פה הפכו לסימפים בגלל המציאות הזו. אל תהפוך לכזה, שמור על עצמך, וגם, אפילו הקיצונית שבשולטות נגעלת מסימפים.
5. חפש בפורום שרשור בשם "צעירי הכלוב". בחוכמתם הם קלטו את כל זה ופתחו לעצמם קבוצת טלגרם.
6. בהצלחה!
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 1 בספט׳ 2024
FootJunky כתב/ה:

3. שיכרון הכוח הזה גורם לרבות מהן להתנהג לגברים בדיוק איך שהגרועים שבגברים מתנהגים לנשים בעולם האמיתי. האירוניה פה מזמן התאבדה.
4. הרבה גברים, ואפילו "שולטים" פה הפכו לסימפים בגלל המציאות הזו. אל תהפוך לכזה, שמור על עצמך, וגם, אפילו הקיצונית שבשולטות נגעלת מסימפים.
5. חפש בפורום שרשור בשם "צעירי הכלוב". בחוכמתם הם קלטו את כל זה ופתחו לעצמם קבוצת טלגרם.
6. בהצלחה!

כמה אתה טועה וכמה שנאה.
אני לא יודעת מה קרה שפתאום פיתחת אנטי כלפי שולטות סטרייטיות.
Bluecollar​(שולטת)

Re: הודעות ראשונות

aalonn כתב/ה:
ראיתי הרבה שמתלוננים פה על זה ששולחים הודעות קופי פייסט
איך בעצם אפשר לשלוח הודעה בלי שישר יחשבו שזה קופי פייסט?

כאילו מה כבר אפשר לרשום שלא יחשבו ישר שההודעה נשלחה לעוד מלא אנשים
אני בדרך כלל מחפש להגיב על הפרופיל אבל לא תמיד יש על מה ולא תמיד יש מידע בפרופיל בכלל

ויצא לי להגיב לאנשים פה וניסיתי לגוון ולהתמקד בבןאדם ועלפי זה להגיב, אבל כשקראתי אחרכך תמיד הרגיש לי כאילו אפשר לחשוב שזה קופי פייסט

(סליחה מראש על החפירה)
.

באמת שלא אכפת לי מ"היי,
אני כך וכך (הכנס פירוט על עצמך)
אשמח להכיר".

אני בעיקר מקשה כשאני מרגישה שההודעה היא קופי פייסט. היא להגיד קראתי את הבלוג/פרופיל שלך והתלהבתי... כשבעצם אני מרגישה שזה חרטוט

למרות שברוב הפעמים אני פשוט אוהבת מחמאות!!!!
הרבה מחמאות
Bluecollar​(שולטת)
aalonn כתב/ה:
Adonai Elah Elahin כתב/ה:
ברצינות אתה שואל? קשה לי להאמין שמי שבאמת קורא בעיון (הן פרופיל הן בלוג) לא ימצא מה להגיב כך שההודעה תהיה אישית באופן שאינו משתמע לשתי פנים, אולי כי קשה לי להאמין שיש כאן עד כדי כך חסרי בינה אז אני אניח שבמקרה הטוב מדובר בעצלנות גרידא (כך או אחרת זה לא סקסי).
אני יודעת שהתגובה הזו לא תורמת אבל השאלה תמוהה בעיניי ואני קוראת אותה כניסיון למצוא קיצורי דרך (למשל אם יכתבו כאן טיפ כגון לשלב משפט שהתחברת אליו או שלא מתוך הפרופיל וכדומה ואז הנה לך, למה שתקרא את כל הפרופיל כשאתה יכול לעשות אן דן דינו לבחור משפט אחד שמייחד את הפרופיל ולתקוע אותו בהודעה? אגב, לכן אני גם בוחנת את אנשי "קראתי את כל הפרופיל"). מניסיון היו כאן יהלומים בודדים ששלחו לי הודעות שלא היה צל ספק שהן לא היו מתאימות לאף אחת אחרת כאן והיה ניכר מאמץ מצידם ואוח כמה אני אוהבת שמתאמצים עבורי, כך שמי שבאמת רוצה ימצא דרך.
בקיצור, כי אני לא רוצה להאמין שיש כאן אווילים ברמה הזו, התשובה לשאלתך היא להתאמץ יותר.

נ"ב תוכל גם לעלעל בפורום, נשאלו כאן כבר כמה וכמה פעמים שאלות בסגנון והיו שם תשובות קונקרטיות, מועילות ומפורטות יותר (שאני לא טורחת להסביר מלכתחילה כי אני באופן אישי לא יימשך לאחד שלא יודע איך לשלוח הודעה התחלתית ראויה ואישית שתצליח לתפוס את עיניי).

את כותבת אתזה מנקודת מבט של בחורה עם פרופיל ארוך ומפורט ובלוג, הרבה מהמשתמשים שראיתי פה ועברתי להם בפרופיל כתוב בכמה מילים בקצרה על עצמם ועל הפרופיל, מבין למה את יכולה לחשוב שמדובר בעצלנות או משהו בסגנון אבל לדעתי זה פשוט לא נכון
כמובן שתמיד יהיו כאלה שכן, אבל שוב זה לא כולם
שואל אתזה נטו מכיוון שכן יצא לי לקרוא פרופילים ולשלוח הודעות ובדרך כלל כשהפרופיל דל ואין בלוג (כמו אצלי ואצל עוד אנשים פה), אין יותר מידי איך לגוון ולהראות שהתאמצת

מעבר לזה מבין מה שאמרת להימשך לאנשים שיצליחו למשוך את תשומת ליבך, אבל שוב מזכיר שכנראה ישלך מאות התראות והודעות, גם אם אתה תהיה הבןאדם המצחיק או המעניין בעולם, הודעות לפעמים יכולות להתפספס ולא לתפוס את העין ישר, בין היתר מהמחשבה הישירה של ״זה יכול להיות מישהו שעשה קופי פייסט״

ולבסוף, תודה בכל מקרה על ההשקעה שלך(כי כן ענית את דעתך בצורה די מפורטת) ואבדוק לגבי שאלות דומות שהיו בעברicon_smile.gif

עצוב לי התחושה שבעולם שלנו אתה צריך לשווק את עצמך ולהתעלות על מילוני "אנשים למכירה". אני יודעת שזו אמירה קשוחה, אבל זו המציאות שמשתקפת משאלות כאלו ומתשובות.
אני כמי שמחפשת זוגיות לרוב מנסה לענות גם להיי.
לפעמים מפספס. אבל כשאני מרגישה שמחרטטים, אני הופעת להיות נוקשה.
או כשאני מרגישה שאיזהפסוט מיני משך את האדם מתוך מחשבה שאני פנטזיה
FootJunky
FootJunky • 1 בספט׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:

6. בהצלחה!

כמה אתה טועה וכמה שנאה.

שום שנאה, רק רחמים כלפי אחי הסטרייטים שנאלצים להתמודד פה כל יום מול זחיחות איומה, רוע ומיזאנדריה מצד חלק מהשולטות.
ומצחיק שדווקא את, אותך אני חווה כאן כבחורה מקסימה ואותנטית,
שולטת שפשוט מחפשת קשר, אהבה, חיבור, בתוך סבך הבדס"מ, מגינה על רשעות.
ככה זה כנראה, המגן על רשעים מתאכזר על רחמנים.
Bluecollar​(שולטת)
FootJunky כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:

6. בהצלחה!

כמה אתה טועה וכמה שנאה.

שום שנאה, רק רחמים כלפי אחי הסטרייטים שנאלצים להתמודד פה כל יום מול זחיחות איומה, רוע ומיזאנדריה מצד חלק מהשולטות.
ומצחיק שדווקא את, אותך אני חווה כאן כבחורה מקסימה ואותנטית,
שולטת שפשוט מחפשת קשר, אהבה, חיבור, בתוך סבך הבדס"מ, מגינה על רשעות.
ככה זה כנראה, המגן על רשעים מתאכזר על רחמנים.

אני לא מתעלמת מהתופעה. אני לא אומרת שהיא לא קיימת. אני אפילו לא אומרת שהיא מזערית.
אני גם מגנה אותה.
אני בהחלט לוקחת לתשומת ליבי את הצורך להיות יותר קולנית לגבי התופעה הזו ולגנות אותה.
יחד עם זאת, אני רוצה להציע מסגור אחר שבו חלקנו (רק חלקנו) פועלות מתוך צורך להגן על עצמנו שוב ושוב ולהדוף שוב ושוב אנשים שבשבילם אנחנו כלי וכל עוד אנחנו נשים ושולטות, זה מספיק.
אני יודעת שלפעמים הגישה שלנו שונה לגבי הכרויות, חלקנו עושות את זה כבד ונוקשה כי יש לנו צורך לנגן על עצמנן
קאט הסקרנית
קאט הסקרנית • 1 בספט׳ 2024
כשאני מקבלת מגילה, לעתים רחוקות מאוד אני רואה שיש שם התייחסות אישית למשהו שקראו אצלי בפרופיל או בבלוג, אז אני אפילו לא מגיבה.
עדיף שיכתבו לי שתי מילים מאשר מגילה שמרגיש כאילו זאת איזו חכה שהפונה זרק למים כדי לראות אם משהו יתפס.
עם זאת, יש יוצאי דופן שכתבו לי מגילה, אבל באמת התייחסו למה שקראו אצלי, וכשמישהו משקיע מחשבה אני תמיד אענה, לפחות מנימוס, גם אם אני לא מעוניינת בקשר.
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
FootJunky כתב/ה:

6. בהצלחה!

קצת חבל על כל השנאה הזאת
ושיכרון כח לא חס על שום מגדר, מהניסיון שלי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 בספט׳ 2024
תכתוב רק לנשים שבאמת משהו שהן כתבו עניין אותך.
אם הפרופיל ריק, אז תסתכל על ההודעות בפורום, על מה שכתבה בבלוג שלה, אם במקרה נתקלת בתגובות שלה בבלוגים של אחרים.
אם ממש ממש הכל ריק, אישית לא הייתי רואה בזה טעם, אבל אם בכל מקרה אתה ממש מתעקש אז תתייחס לכינוי- אם יש משהו מיוחד שבאמת סקרן אותך בו.

אם אין שום דבר שאתה יכול להתייחס אליו, כי הכל ריק, ואפילו הכינוי משעמם וגנרי- די ברור שהיא אישית לא באמת מעניינת אותך. ולכן כל הודעה שתכתוב תהיה ניסיון מאולץ שתמיד יחווה כקופי פייסט, כי זה לעולם לא יכול להיות אישי.
אז למה בכוח? רק כי זה פרופיל של אישה?

איזה פעם מישהו פנה אלי עם הודעה גנרית שמעידה שלא הציץ ולו שנייה בבלוג.
הוא התחיל להתגונן שהבלוג שלי ארוך, אבל זו כל הפואנטה- שאם הוא משעמם אותך, למה לא לדלג הלאה? זו אינדיקציה שחבל על הזמן של שנינו.
הוא התעקש איתי שאם נוצר חיבור הוא קורא בשמחה.
הבעיה היא שבחיים לא יווצר חיבור מהודעת "היי מה קורה?" או הצגה עצמית יבשה של הגבר.

דיאלוג ער ופעיל נוצר כששואלים בן אדם על תחום עניין או עמדה שציין שיש לו.
לא רק אומרים "אהבתי את הבלוג/הכתיבה שלך" אלא גם מפרטים מה בדיוק אהבת, ולא רק מחמיאים בצורה ריקה אלא שואלים שאלות שבאמת מעניין אותך לשמוע את התשובה עליהן.
ובהקשר כלובי, זה יבליט אותך מעל כל יתר הגברים שמתעקשים שהודעת "היי המלכה אני לשירותך" (או כל פנטזיה אחרת שיש להם) בדוק תעבוד.

ואם אין שום דבר שמעניין אותך באישה הזו, בין אם בגלל שמה שהיא כתבה לא מדבר אליך או שבכלל לא כתבה שום דבר- פשוט תתקדם הלאה, עד שתוכל לנסח משהו אישי שלא ירגיש כמו משפט פתיחה שאתה צריך להנדס אלא שהמילים זרמו מעצמן כי באמת הסתקרנת.
    התגובה האהובה בשרשור
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לרוב הנשים כאן יש כבר חושים חדים והן יודעות לזהות הודעות קופי פייסט.

אני אישית עונה גם על חלק מההודעות הללו במיוחד אם הן כוללות גובה מרשים.

באשר לסוגיה, שלא תמיד יש מידע בפרופיל, אז תמיד יש מידע שאפשר להשתמש בו על מנת שזה לא יראה קופי פייסט.

* אפשר להתיחס לתאריך ההרשמה לכלוב. (אני קיבלתי כמה הודעות כאלו).
* אפשר להתייחס לניק. (אני קיבלתי הרבה הודעות כאלו).

והכי הכי הכי חשוב: לא לכתוב את ההודעה בשורת הנושא. פשוט לא. לא. לא ולא.