ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קראש כלובי

imsunboy
לפני שבוע • 5 בספט׳ 2024
imsunboy • 5 בספט׳ 2024
יש איזה אחת או שתיים שהייתי רוצה להכיר אבל הן לא זמינות פה 🙈

פתוח לקראש חדש 👀
Funshine{❤️Tender}
לפני שבוע • 5 בספט׳ 2024
Funshine{❤️Tender} • 5 בספט׳ 2024
אש קרה

בהיפוך אותיות זה "הקראש"

שהוא בן אדם מהמם ומוכשר מאוד אבל נשוי.
חלי או אנה
לפני שבוע • 6 בספט׳ 2024
חלי או אנה • 6 בספט׳ 2024
JustNobody כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
אלי או חנה
אבל הוא סגר את הפרופיל, ותמיד הייתה לי חולשה להומור מפגר.

יאללההההההההה
פעם ביומיים הוא סוגר את הפרופיל ומחזיר.
בהתחלה גם אני חיבבתי אותו, ואז כשניסיתי לדבר איתו הוא לא היה נחמד אליי במיוחד.
לא הcup of tea שלי, האיש הזה

1. אף פעם לא התיימרתי להיות נחמד.
2. אני אכן חוזר לכאן יותר מדי, מתישהו אמחק סופית.
3. דווקא הייתי מאוד נחמד ודיפלומטי, אבל לעיתים צריך לדעת מתי לוותר.

שבת שלום,
פאפא.
kittypie​(אחרת)
לפני שבוע • 7 בספט׳ 2024
kittypie​(אחרת) • 7 בספט׳ 2024
Redcaffeine כתב/ה:
היה לי קראש קליל שחשבתי שלא יהיה מושג אף פעם והדחקתי אותו מאוד עד שכחתי לגמרי .

איכשהו התגלגלו העניינים חודשים אחרי, ועכשיו אני שלו ♥️

איך אני אוהבת סיפורים כאלה
kittypie​(אחרת)
לפני שבוע • 7 בספט׳ 2024
kittypie​(אחרת) • 7 בספט׳ 2024
Funshine כתב/ה:
אש קרה

בהיפוך אותיות זה "הקראש"

שהוא בן אדם מהמם ומוכשר מאוד אבל נשוי.

הולכת לחפש
--Nir--
לפני שבוע • 7 בספט׳ 2024
--Nir-- • 7 בספט׳ 2024
יש גבול לעוצמת הקראש שאני יכול לפתח על (בת) אדם מבלי שפגשתי אותה במציאות והכרתי אותה, כך שהקראשים שלי בחיים הן אינן דמויות מפה, אבל אם בכל זאת:

- ריסרצ׳ר לגמרי ענתה על זה (מאז גם פגשתי אותה פה ושם ל״שלום שלום״ , הקראש לא נעלם בכלל)

-הפרופיל הפסיכדלי של AEE תפס אותי באיזו נקודה פסיכדלית בפני עצמה במילואים במהלך ימים שבהם סכנת המוות היתה מאוד נוכחת בחיים ודקר לי איזו נקודה, והיא גם משחקת במילים בצורה שאני לא יכול להתעלם ממנה.

- אחת נוספת שלא אכתוב את שמה מסיבות השמורות במערכת ומצליחה לתאר סדיזם בצורה שלא נתקלתי בה, ומשפטים מסוימים שלה כמעט גרמו לי לגמור גופנית ומוחית רק מקריאה, לא קרה וסביר שמעולם לא יקרה ביני לבינה משהו והיא גם תפוסה חזק כיום.

ישנן נשים נוספות שהציתו בי סקרנות ומשיכה דרך כתיבה וגם פגשתי אותן, חלקן יודעות את זה, עם חלקן היו לי סשנים ברמה כזו או אחרת, אני לא מתבייש לציין מתי משפט/בלוג/תמונה לחצו לי על נקודה במוח, אבל כיוון שפגשתי אותן ויצא לנו ממש לדבר במציאות הן לא נכנסות תחת ״קראש כלובי״.
Sirene{John}
לפני שבוע • 7 בספט׳ 2024
Sirene{John} • 7 בספט׳ 2024
I'm the one 🩷

Gentlewoman אבל היא לא כאן כבר שנים 💔
researcher​(שולטת)
לפני שבוע • 8 בספט׳ 2024
researcher​(שולטת) • 8 בספט׳ 2024
--Nir-- כתב/ה:
יש גבול לעוצמת הקראש שאני יכול לפתח על (בת) אדם מבלי שפגשתי אותה במציאות והכרתי אותה, כך שהקראשים שלי בחיים הן אינן דמויות מפה, אבל אם בכל זאת:

- ריסרצ׳ר לגמרי ענתה על זה (מאז גם פגשתי אותה פה ושם ל״שלום שלום״ , הקראש לא נעלם בכלל)

-הפרופיל הפסיכדלי של AEE תפס אותי באיזו נקודה פסיכדלית בפני עצמה במילואים במהלך ימים שבהם סכנת המוות היתה מאוד נוכחת בחיים ודקר לי איזו נקודה, והיא גם משחקת במילים בצורה שאני לא יכול להתעלם ממנה.

- אחת נוספת שלא אכתוב את שמה מסיבות השמורות במערכת ומצליחה לתאר סדיזם בצורה שלא נתקלתי בה, ומשפטים מסוימים שלה כמעט גרמו לי לגמור גופנית ומוחית רק מקריאה, לא קרה וסביר שמעולם לא יקרה ביני לבינה משהו והיא גם תפוסה חזק כיום.

ישנן נשים נוספות שהציתו בי סקרנות ומשיכה דרך כתיבה וגם פגשתי אותן, חלקן יודעות את זה, עם חלקן היו לי סשנים ברמה כזו או אחרת, אני לא מתבייש לציין מתי משפט/בלוג/תמונה לחצו לי על נקודה במוח, אבל כיוון שפגשתי אותן ויצא לנו ממש לדבר במציאות הן לא נכנסות תחת ״קראש כלובי״.

אוקי קראתי את השרשור ולא ציפיתי תודה על החיוך שהעלת לי הבוקר icon_smile.gif לא מובן מאליו וריגש ממש ❤️ גם לי היה עלייך קראש לא סמוי בגלל הכתיבה המטורפת שלך ומלאת התשוקה שלגמרי מכניסה לראש שלך ומציירת את הרגעים בצורה קסומה ומדוייקת כאילו אני חווה את זה בעצמי.