לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליחת תמונות ברשת

דני בוי
לפני 19 שנים • 29 באוק׳ 2004

שליחת תמונות ברשת

דני בוי • 29 באוק׳ 2004
לא אחת ישנה דרישה כאן של מלכות שונות לשליחת תמונה של עבדים למייל שלהן או כל דרך אחרת אפשרית.

מן הסתם בגלל היתרון הכמותי של המלכות לעומת הסאבים/עבדים פה ישנו ניצול של העניין והעבדים מתבקשים לשלוח תמונה שלהם ונוצר הרושם כי ללא תמונה אפסו סיכוייו של העבד למציאת מלכת חלומותיו ולמפגש פוטנציאלי עימה או התקדמות כלשהי הלאה.

כשהעבד/סאב מעיז לדרוש הדדיות כי בכל זאת למטבע שני צדדים ומבקש "ברוב חוצפתו" גם כן תמונה מהמלכה חזרה אזי או שהוא נתקל בסירוב בטענה שהיא המלכה והיא קובעת איך יתנהלו פה הדברים, או שעלול לזכות בהתעלמות עקב כך שלא ציית מיידית לדרישת שליחת התמונה של המלכה או שיזכה להתעלמות לאחר ששלח את התמונה מבלי כל ידע ומושג איך המלכה שמנגד נראית והכי גרוע כאשר מבטיחה שתשלח ולא שולחת.

אין שום בעיה בהעברת תמונות לצורך הכרות והתרשמות חיצונית או אינדיקציה לכמה העבד רציני והאם ממש קיים פיסית ולא רק וירטואלית, אין בעיה שרק אחד הצדדים ישלח כל עוד יש הסכמה לכך, אך האם הנושא לא אמור להיות הדדי בסה"כ ולא לנפנף באני המלכה כשנוח למלכה במקרה זה לנפנף בשליטה שלה כדי להתחמק משליחת תמונה גם כן ?
מאין הבטחון לאיזה ידיים יגיעו התמונות ואיזה שימוש יעשה בהם ?
כאמור כל אחד מחליט מה טוב לו, העבד מחליט אם כדאי לו לשלוח או לא מלית ברירה אחרת עלול לאבד את המלכה לה מייחל והמלכה מחליטה לגבי דרישותיה ותנאיה אך עד אשר לא יקרה משהו דרסטי כגון ניצול תמונה של עבד שהדיסקרטיות שלו חשובה לו, לצורך סחיטה וניצול אשר עלול לשאיר כתם על קהילה זו, הכל ימשיך כהרגלו.
בכל מקום ברשת לאוו דווקא פה אנשים נוהגים לשלוח תמונות, אך אין זה פותר את אתרי הבדס"מ וגולשיה מנקיטת אמצעי זהירות מירביים בנושא הזה.

יש לציין כי הנושא בעייתי יותר אצל הגולשים הוירטואליים בלבד אשר אינם מוכרים אישית ופיסית.
לא ברור מדוע ישנו פיתוי לשליחת תמונה למלכה וירטואלית בלבד שהעבד בקושי דיבר איתה ואין ידיעה האם קיימת בכלל.
חבל שאנשים מרוב שיעשו הכל כדי להגשים את חלומם ייקחו סיכונים מיותרים שעלולים בפוטנציאל לפגוע בהם.

דעתכם/ן .
השפוט של דוויל
לפני 19 שנים • 29 באוק׳ 2004

אין מה להגיד חוץ מלהסכים...

השפוט של דוויל • 29 באוק׳ 2004
זאת באמת בעיה ... אבל עלינו לדעת שאם רוצים משהו באמת אז צריך לעבוד למענו ואם זה חלק מהדרישות ..אז אין ברירה.
גם אני לא אוהב לשלוח ככה תמונות ברחבי הרשת ולך תדע לאן זה יגיע .אבל זה חלק מהעניין וצריך לדעת מתי לשים את הגבול....לא לכל אחת או אחד מגיע תמונה אבל זה כבר לשיקולך...
בקיצור לא אמרתי פה הרבה דברים חכמים או חדשים . בגדול אני מסכים איתך אבל גם מבין את הצורך בזה. טוב שהעלת את זה כי אולי לא כולם יודעים שזה מפריע ולוקחים את זה כמובן מאליו.
מישלי
לפני 19 שנים • 30 באוק׳ 2004

כן ולא...

מישלי • 30 באוק׳ 2004
לגבי שליחת תמונות, זה דבר שלא קשור לתפקידים של שולט ונשלט...
בשיחותיי עם שולטים, אני בדר"כ מבקשת מהם תמונה,
לפעמים יש החלפת תמונה הדדית ולפעמים לא...

בהתחלה נרתעתי מאד מלשלוח תמונה שלי,
אח"כ הבנתי שבסה"כ, התמונה שלי הרי גם מופיעה באחד מאתרי ההכרות הונילים...
אז מה זה כבר משנה...
גם משם אפשר להוריד את התמונה...

אני מציעה, להמנע מלשלוח תמונות פרובוקטיביות על ההתחלה, לפני ההכרות,
לשלוח תמונה סולידית, כזו שאפשר למצוא גם בספר מחזור של התיכון...
או במחשב של משרד התחבורה / פנים / צה"ל וכו'

ומי שממש מסוקרן איפה נמצאת תמונה שלי ?.....
שיחפש....

אולי ימצא בדרך את אהבת חייו, ואני אקבל עוד נקודת זכות לגן עדן !!!
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 30 באוק׳ 2004
ציטוט: אני מציעה, להמנע מלשלוח תמונות פרובוקטיביות על ההתחלה, לפני ההכרות,
לשלוח תמונה סולידית, כזו שאפשר למצוא גם בספר מחזור של התיכון...
או במחשב של משרד התחבורה / פנים / צה"ל וכו'

רצוי גם לא תמונה שמכילה דברים מזהים, כמו פרטי דירה, לבוש מסויימים, חברים, משפחה... רצוי תמונת פנים, אם או בלי גןף, הכי טוב בתור התחלה.
star

בטחון

star • 30 באוק׳ 2004
נשלט זקוק לתחושת בטחון בכדי להכנע
שמישהו/י מבקש/ת תמונה ונעלמת
שמשתמשים בשליטה לפני ההכרות
זה יוצר תחושה של חוסר ביטחון,
השאלה איזה נשלטים אתן רוצות ?
aftercake​(נשלט)
לפני 19 שנים • 2 בנוב׳ 2004
aftercake​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2004
לי זה לא נראה בעייתי לשלוח את התמונה, דווקא מכיוון ששלחתי אותה כבר המון, ובאמת אני לא יודע כבר לאן היא הגיעה. מכיוון שזאת תמונה סולידית ורגילה, אף אחד לא יכול באמת להוכיח שאני שלחתי אותו ולנסות לסחוט אותי, כי ממילא להמון אנשים היתה גישה אליה.
לי חוסר ההדדיות יותר מפריע כאשר מדובר בצ'טים במצלמה, כאשר הרבה פעמים מהצד השני מסתתרים נצלנים מתחזים. הבעיה היא, שאתה אף פעם לא תדע, כי גם מלכות אמיתיות לא מוכנות לתת איזשהו סימן שהן באמת מלכות, והן נעלבות מהבקשה...
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 2 בנוב׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 2 בנוב׳ 2004
אני לא חושב שיש לי מספיק אצבעות בשביל מספר הפעמים שגברים עבדו עליי שהן נשים. icon_confused.gif