שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים ונשלטים וגם למתחלפים

BlackRose1​(מתחלפת)
לפני 6 ימים • 14 בספט׳ 2024

שאלה לשולטים ונשלטים וגם למתחלפים

BlackRose1​(מתחלפת) • 14 בספט׳ 2024
אני סקרנית לדעת מה דעתכם על אישה נשלטת או שולטת שהיא לא רזה אבל גם לא שמנה?.. מלאה.
זה Deal Breaker בשבילכם Turn Off? , או שלהפך אתם נמשכים ורוצים מישהי מלאה/שמנה?.

ואם קרה שיצא לכם לדבר כאן עם מישהי והייתה התאמה ביניכם מצאה חן בעיניכם ואתם רציתם לראות אותה ובום מגלים שהיא מלאה/שמנה,
הייתם מוותרים עליה ומפסיקים את ההיכרות איתה? או שלהפך אתם הייתם ממשיכים להכיר ואפילו מנסים לדרבן אותה לרדת במשקל?

והאם זה מפריע לכם אם האישה שהכרתם נשלטת או שולטת או מתחלפת היא ללא ניסיון מיני/בדסמי בכללי כאן?
הייתם מעדיפים אחת שעם ניסיון ויודעת מה היא רוצה או שהייתם מוכנים ללמד אותה או להיות שפן ניסיונות שלה?

ומה הסיכוי שהייתם ממשיכים בהיכרות עם נשלטת/שולטת/מתחלפת ללא מין/עירום וסקס? נטו שליטה האם זה קיים?
או שחייב עירום/מין וסקס בבדסם ומבחינתכם זה משהו שלא הייתם מוותרים עליו בשום מצב בקשר איתה?
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 14 בספט׳ 2024
אומנם שאלת גברים אבל בתור אחת שנמשכת גם לנשים מרשה לעצמי להגיב.
יש מקום בבדסמ לכל המידות,הצבעים והגדלים, בכלל - בעולם יש מקום להכל.
זה ש"מודול היופי" המגוחך אולי לא כולל בתוכו את כל המידות מראה על בעיה במודל היופי ולא בא.נשים.

כל אדם אוהב/ת ונמשכ/ת למבנה גוף אחר ושונה, שלא לדבר על אלו שמעדיפים חיבור רגישי לפני חיבור פיזי.

בנוסף, בדסמ לא חייב לכלול מיניות.
הוא יכול, יש כאלה שמאוד אוהבות לשלב אותה בבדסמ שלהן אבל זו לא חובה.
אפשר גם להיות מינית בדסמית עם אדם אחד ולא עם האחר.

לא חייב עירום, ולא חייב מין.

מה חייב? שיהיו את הגבולות שלך. של מה שמתאים לך ואת רוצה בו, ומה שאת לא רוצה.
שיהיה שפוי - לא לעשות סשן קיצוני מידי, לא תחת השפעה של סמי הזייה, ולא במצב נפשי לא יציב.
בטוח - יש שלל כללי בטיחות בבדסמ, מאיפה להצליף, איך לקשור, ובאיזה נרות מותר להשתמש.
כל נושא הוא עולם בפני עצמו ושני הצדדים צריכים ללמוד ולהכיר את כללי הבטיחות ואיך לשמור עליהם.
גם על הבטיחות הנפשית צריך לשמור - אפטר קייר, תקשורות של גבולות ותיאום ציפיות וכו'.
הסכמה - (ואני מוסיפה ברצון) - את צריכה להסכים (ולרצות! עבורך) לאקט. שהאקט יעשה לך טוב, שישאיר אותך בתחושה טובה בסוף ולא בתחושה של "איכס. ניצלו אותי"

אם אין לך ניסיון בכלל, וגם אם יש - אני מאוד ממליצה להיכנס לקבוצת נשים או ליצור קשר עם נשים באתר.
להתייעץ איתן, לשאול, לשתף, ללמוד מהן וכו'
לא להישאר לבד, הסיכון להיפגע כשאת לבד גבוה יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
Good Boy At Heart​(מתחלף)
Good Boy At Heart​(מתחלף) • 14 בספט׳ 2024
אני אישית נמשך הרבה יותר לנשים לא שמנות אבל לא רזות, כלומר ממש לא אידיאל היופי שרגילים להראות לנו בפרסמות אלא אישה מלאה או עם קצת בטן, או איך שתרצו לקרוא לזה.

לגבי ההמשך של השאלה - ממש לא הייתי מפסיק את ההיכרות, אבל זה שאלה של טעם אישי. יותר חשוב שתעבדי על הדימוי העצמי שלך ולקבל את עצמך כמו שאת, אבל חשוב גם שתהיי חכמה מספיק לא לשים את עצמך בסיטואציה שיכולה לגרום למישהו להיות מופתע ולגרום לך להיעלב. עדיף שזה יהיה משהו שידוע לצד השני לפני שנפגשים.

לגבי לדרבן להוריד במשקל, אם זה מתוך אהבה וכוונה טובה זה יכול להיות נהדר ללכת להתאמן ביחד, ורק אם הבחור מוכן לקבל לא כתשובה. אם זה נשמע כמו אולטימטום בשביל להיות בקשר זה דגל אדום מאוד.

אם זה למטרת זוגיות, לא הייתי רוצה להתחיל קשר עם מישהי ששליטה הייתה חלק משמעותי מהחיים שלה וניסתה כבר הכל. הייתי מעדיף מישהי שיש לה לפחות קצת ניסיון, שתהיה מספיק בטוחה בעצמה ושיהיה מעניין לגלות דברים ביחד. ללא ניסיון כלל - אי אפשר לדעת אם תהיה דינמיקה, אם הפרטנרית באמת תאהב את מה שהיה עד עכשיו פנטזיה וכו'. אבל מודה שיש משהו מחרמן במחשבה על להיות שפן נסיונות של מישהי שאין לה ניסיון (:

ללא מין או אפילו עירום זה לא משהו שיכול לעבוד בשבילי.

בכללי הפוסט שלך נשמע כאילו שאת מנסה להבין מה אנשים רוצים כדי שתוכלי להתאים את עצמך אליהם וזה לא אמור להיות ככה. קחי את הזמן שלך לחקור את העולם הזה בקצב שלך עם אנשים שאת סומכת עליהם, ואל תעשי שום דבר שאת לא שלמה איתו, גם אם חשבת שזאת פנטזיה שלך וברגע האמת את מבינה שלא. את לא צריכה לתת לאף אחד להחליט בשבילך (אלא אם את מנוסה מספיק כדי לדעת שזה קינק שלך). בהצלחה (:
FootJunky
FootJunky • 14 בספט׳ 2024
אפילו אצלנו, הגייז, קהילה עם אידאל יופי מאוד ברור ונוקשה בדר"כ
יש אפליקצית היכרויות נפרדת לשמנים וחובביהם, עם עולם מונחים שלם משלהם
שמן נקרא bear ואוהב שמנים נקרא chaser וכן הלאה
ולא חסרה שם עבודה לאף אחד icon_smile.gif
קיצר, ברור שלכל סיר יש מכסה, אל תדאגי

לגבי שליטה ללא סקס - באופן אישי אותי זה מבאס וגם חסר פואנטה
Nati9342​(שולט)

Re: שאלה לשולטים ונשלטים וגם למתחלפים

Nati9342​(שולט) • 14 בספט׳ 2024
BlackRose1 כתב/ה:
אני סקרנית לדעת מה דעתכם על אישה נשלטת או שולטת שהיא לא רזה אבל גם לא שמנה?.. מלאה.
זה Deal Breaker בשבילכם Turn Off? , או שלהפך אתם נמשכים ורוצים מישהי מלאה/שמנה?.

ואם קרה שיצא לכם לדבר כאן עם מישהי והייתה התאמה ביניכם מצאה חן בעיניכם ואתם רציתם לראות אותה ובום מגלים שהיא מלאה/שמנה,
הייתם מוותרים עליה ומפסיקים את ההיכרות איתה? או שלהפך אתם הייתם ממשיכים להכיר ואפילו מנסים לדרבן אותה לרדת במשקל?

והאם זה מפריע לכם אם האישה שהכרתם נשלטת או שולטת או מתחלפת היא ללא ניסיון מיני/בדסמי בכללי כאן?
הייתם מעדיפים אחת שעם ניסיון ויודעת מה היא רוצה או שהייתם מוכנים ללמד אותה או להיות שפן ניסיונות שלה?

ומה הסיכוי שהייתם ממשיכים בהיכרות עם נשלטת/שולטת/מתחלפת ללא מין/עירום וסקס? נטו שליטה האם זה קיים?
או שחייב עירום/מין וסקס בבדסם ומבחינתכם זה משהו שלא הייתם מוותרים עליו בשום מצב בקשר איתה?

אני אענה לפי הסדר של השאלות

לי אישית זה לא מפריע,אני גם גבר מלא.
וחוץ מזה יש המון המון בנות שהן נורא יפות ומלאות זה ממש ממש לא סותר

אני ממש ממש לא הייתי מנסה לגרום למישהי לרדת במשקל זה בכלל דיי נוראי לדעתי אם מישהו עושה את זה

לא מפריע לי,מה זה ניסיון? מה אנחנו מחפשים להכיר או מחפשים עובדים לאינטל?

בגישה שלי קשר בדס''מי הוא בראש ובראשונה קשר זוגי ובסוף הוא מבוסס גם על פטיש מיני ככה שמין ועירום זה דיי מאסט
Beurre Noir​(נשלט)
Beurre Noir​(נשלט) • 14 בספט׳ 2024
1. אני מרגיש שהמשיכה הפיזית שלי לא משתנה אם זה קשור לבדסמ או לא. אני כן מרגיש שכשיש חיבור בדסמי המשיכה הפיזית מקבלת חשיבות קטנה יותר.
2. מעניין ומתגמל להיות עם פרטנרים לא מנוסים כמעט באותה מידה כמו להיות עם פרטנרים מנוסים. מכל אחד יש מה ללמוד. עם פרטנר או פרטנרית לא מנוסה, עם זאת, יהיה לי מאוד חשוב שתהיה בהם מספיק ענווה כדי לדעת שהם עוד לא יודעים וכדי להיות פתוחים לפידבק.
3. יש בהחלט אנשים שמתאים להם קשר שליטה לא מיני. אני אישית לא אחד מהם.
mister z​(שולט)
mister z​(שולט) • 14 בספט׳ 2024
קודם כל מאיפה נובעת השאלה ?

אבל בשביל לענות לך בכל זאת אז ככה
א. יופי לדעתי לא מסתכם רק במספר על המשקל ובהחלט יש נשים מלאות ויפות

ב. קורה שהתמונה מפתיעה לרעה לפעמים אבל בדרך כלל מדובר בצדדים שדיברנו עליהם מראש/תמונה לא מחמיאה
בכל מקרה בין אם ניפגש ובין אם לאו אני לא רואה את עצמי בתור דיאטנית ולא מתפקידי לדאוג שתרדי במשקל

ג. אני לא רואה בנסיון פקטור רלוונטי (אבל זה אולי בגלל שאין לי כזה..)

ד. צריך להגדיר מה זה אומר שליטה ללא סקס אבל בעקרון במקרים מסוימים זו בהחלט אפשרות
סנטוריון
לפני 5 ימים • 15 בספט׳ 2024

Re: שאלה לשולטים ונשלטים וגם למתחלפים

סנטוריון • 15 בספט׳ 2024
BlackRose1 כתב/ה:

1. לא נמשך במיוחד ולא דיל ברייקר.
2. בכל היכרות המטרה היא להחליף תמונות בהקדם ולראות את הצד השני ולהחליט האם להמשיך או לא. לא הייתי ממשיך עם מישהי שלא מושכת אותי.
3. לא הייתי מדרבן אף אחת לרדת במשקל או לעלות במשקל. בדרך כלל זה לא עובד ומייצר תחושות שליליות בצד השני.
4. חוסר ניסיון לא מפריע בכלל. להיפך, בעיניי זה יתרון, בגלל שכל דבר חדש לה ומרגש אותה.
5. מין כמעט תמיד הוא חלק מעסקת החבילה, אבל לא פסלתי בעבר מקרים של שליטה נטו. זה יכול להיות מעניין. אבל זה מסוג הדברים שהייתי רוצה שהצד השני ישתף (או לפחות ירמוז עליו) בתחילת ההיכרות.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 15 בספט׳ 2024
אדם עם הערכה עצמית נמוכה
יטיל ספק במיגנוטו
BlackRose1​(מתחלפת)
BlackRose1​(מתחלפת) • 15 בספט׳ 2024
StreetCat כתב/ה:
אומנם שאלת גברים אבל בתור אחת שנמשכת גם לנשים מרשה לעצמי להגיב.
יש מקום בבדסמ לכל המידות,הצבעים והגדלים, בכלל - בעולם יש מקום להכל.
זה ש"מודול היופי" המגוחך אולי לא כולל בתוכו את כל המידות מראה על בעיה במודל היופי ולא בא.נשים.

כל אדם אוהב/ת ונמשכ/ת למבנה גוף אחר ושונה, שלא לדבר על אלו שמעדיפים חיבור רגישי לפני חיבור פיזי.

בנוסף, בדסמ לא חייב לכלול מיניות.
הוא יכול, יש כאלה שמאוד אוהבות לשלב אותה בבדסמ שלהן אבל זו לא חובה.
אפשר גם להיות מינית בדסמית עם אדם אחד ולא עם האחר.

לא חייב עירום, ולא חייב מין.

מה חייב? שיהיו את הגבולות שלך. של מה שמתאים לך ואת רוצה בו, ומה שאת לא רוצה.
שיהיה שפוי - לא לעשות סשן קיצוני מידי, לא תחת השפעה של סמי הזייה, ולא במצב נפשי לא יציב.
בטוח - יש שלל כללי בטיחות בבדסמ, מאיפה להצליף, איך לקשור, ובאיזה נרות מותר להשתמש.
כל נושא הוא עולם בפני עצמו ושני הצדדים צריכים ללמוד ולהכיר את כללי הבטיחות ואיך לשמור עליהם.
גם על הבטיחות הנפשית צריך לשמור - אפטר קייר, תקשורות של גבולות ותיאום ציפיות וכו'.
הסכמה - (ואני מוסיפה ברצון) - את צריכה להסכים (ולרצות! עבורך) לאקט. שהאקט יעשה לך טוב, שישאיר אותך בתחושה טובה בסוף ולא בתחושה של "איכס. ניצלו אותי"

אם אין לך ניסיון בכלל, וגם אם יש - אני מאוד ממליצה להיכנס לקבוצת נשים או ליצור קשר עם נשים באתר.
להתייעץ איתן, לשאול, לשתף, ללמוד מהן וכו'
לא להישאר לבד, הסיכון להיפגע כשאת לבד גבוה יותר.

תודה שהגבת, ואני מסכימה איתך שיש בעיה במודל היופי ולא בא.נשים.

נכון, ואני מאלו שמעדיפים חיבור רגשי לפני הפיזי, שיהיה איזשהו חברות חיבור וכימיה לפני שניגשים לפיזי והמיני במיוחד.

אני ניסיתי להבין זאת בגלל שנתקלתי בלא מעט גברים שמעניין אותם רק העניין הפיזי והמיני לסיפוק ולא בהכרח נקשרים רגשית
וגם בשיחה איתם לרוב מתחיל ישר במין אז ממש עניין אותי לדעת מה שאר הגברים חושבים כאן, כאילו למה לא להתחיל היכרות ונילית ואז לשלב את הבדסמ?
אגב גם נתקלתי בנשים שנרתעו מנשים מלאות/שמנות , ומצויין בפרופיל שלי שאני מלאה אני לא מסתירה אבל גם פסלו מבלי לראות תמונה שלי רק על סמך הכתוב.

יש לי גבולות ואני יודעת מה אני רוצה ולא רוצה,

גם זה דבר שאני פוסלת עליו ולא מוכנה להיות בקשר עם גבר שבמצב נפשי לא יציב / מעשן כל דבר/ אלכוהול / סשן קיצוני.. אני לא מעשנת ולא שותה. הריח של העישון מציק לי ואם הוא שותה לפני או במהלך המפגש איתי אז מקווה שלא שיכור, העדיפות שלי שלא ישתה לפני וכשנמצא איתי, אין לי בעיה שישתה אלכוהול ויעשן סיגריות אחרי שאני כבר לא שם איתו. זה מאוד תלוי בחיבור שלי איתו כי אם יש כימיה ותיאום ציפיות הדדי והוא אחד שמעשן ו/או שותה אז הייתי רוצה שיכבד אותי וידאג לא להתעסק בזה כשאני איתו.

ומילת ביטחון זה משהו שלא ידעתי עליו לפני, היה לי ניסיון עם שולט אחד מכאן שפגע בי מינית אני לא יודעת אם הוא עדיין נמצא כאן או לא אבל זה השאיר לי איזשהו הרתעה ממין עם גברים שהאקס שלי ספג והכיל הרבה ממני, וגם מפחדת להיפגש עם שולט אחר שכל מה שהוא חושב עליו זה הפיזי והסיפוק שלו. לכן אני צריכה את החיבור הרגשי לפני הפיזי/מיני, תחושת הביטחון שאני יכולה לסמוך עליו ולדעת שהוא באמת דואג לי ושומר עליי.

איזה קבוצות נשים יש?, ותודה על ההמלצה אני גם אנסה להכיר ולהתייעץ עם נשים מכאן.