לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פריקה - בזוגיות אחת מגיל צעיר, חולם להיות רווק

Britney Bitch
לפני שבוע • 9 בספט׳ 2024
Britney Bitch • 9 בספט׳ 2024
ממרומי גילי (25), הדשא של השכן נראה ירוק יותר כי הוא סינטטי, חברות ואהבה כמו שאתה מתאר, זה לא דבר טריוויאלי. הבעיה היא שמבינים את זה רק אחרי שמאבדים.
munin​(נשלט)
לפני 4 ימים • 14 בספט׳ 2024
munin​(נשלט) • 14 בספט׳ 2024
מה שהיה לי מעניין לקרוא את התגובות פה זה לחשוב על כמה הן מודרניות. ההנחה שסקס מחוץ לנישואין זה דבר רע והמחשבה שאם רק תדברו על זה יהיה בסדר הן שתיהן תבניות סופר דופר מודרניות.

סתם דוגמא, הנשיא קנדי זיין מלא מהצד, אף אחד לא ספר את זה בכלל. אבל אם יהיה היום מועמד (או מועמדת) לנשיאות שיהיה משהו כזה בעבר שלו זה סוף הקמפיין (חוץ מטראמפ שלו מותר הכל). פעם היה גם הרבה יותר כבוד להדחקה, היום אוטומטית מניחים שזה יוצר איזושהי טראומה שתהיה חייבת להתפוצץ מתישהו.

בקיצור, צריך לקחת הכל בפרספקטיבה.
הלן הדוב
לפני 4 ימים • 14 בספט׳ 2024
הלן הדוב • 14 בספט׳ 2024
munin כתב/ה:
מה שהיה לי מעניין לקרוא את התגובות פה זה לחשוב על כמה הן מודרניות. ההנחה שסקס מחוץ לנישואין זה דבר רע והמחשבה שאם רק תדברו על זה יהיה בסדר הן שתיהן תבניות סופר דופר מודרניות.

סתם דוגמא, הנשיא קנדי זיין מלא מהצד, אף אחד לא ספר את זה בכלל. אבל אם יהיה היום מועמד (או מועמדת) לנשיאות שיהיה משהו כזה בעבר שלו זה סוף הקמפיין (חוץ מטראמפ שלו מותר הכל). פעם היה גם הרבה יותר כבוד להדחקה, היום אוטומטית מניחים שזה יוצר איזושהי טראומה שתהיה חייבת להתפוצץ מתישהו.

בקיצור, צריך לקחת הכל בפרספקטיבה.

כשהוא רץ לנשיאות היה לו צבא שלם שווידא שאף אחד לא יודע על זה ואף אחד לא מדבר על זה. זה לא שזה היה בסדר אז. הגישה למידע הייתה קשה יותר.

הדחקה תמיד הייתה דבר מפגר. ככה הגענו לעולם של היום. אנשים שלא יודעים לדבר על רגשות ובעיות ודור או שניים שצריכים להתמודד עם כל החרא הזה.

ולהשכלה כללית הבעיה היא לא סקס מחוץ לנישואין או הזוגיות. יש שפע אנשים שעושים את זה. הבעיה היא השקר והבגידה.

אם אתה רוצה לזיין את השכנה על הספה בסלון? שויין. כל עוד בן/בת הזוג יודעים ובסדר עם זה? למה לא?

בקיצור - חשב מסלול מחדש.
LUNA and DADDY
לפני 3 ימים • 15 בספט׳ 2024
LUNA and DADDY • 15 בספט׳ 2024
אם תנסה זה רק יפתח לך את הרעב לעוד ועוד. מצד שני, אולי זה לא רע כל כך. אבל ממליצה לעשות בשקיפות מלאה. הגיוני מאוד לא לרצות למות כשהיית רק עם אישה אחת. אבל לא הגיוני להסתיר כי אתה מפחד להתמודד. זה רק עניין של זמן עד שהכל יתפוצץ לה! בפרצוף
Mariel
לפני 3 ימים • 15 בספט׳ 2024
Mariel • 15 בספט׳ 2024
מאחלת לך שהמסע הזה יגרום לך להיות יותר כנה ואמיתי כלפי עצמך וכלפי האנשים שאתה בוחר לחלוק איתם את הזמן שנשאר.
הרעב הזה לא באמת נגמר,
אבל כשתרפא את מה שצריך לרפא, הכל ייראה אחרת.
נועםהעבד
לפני יומיים • 16 בספט׳ 2024
נועםהעבד • 16 בספט׳ 2024
אני חושב שעשית משו שהוא בסדר גמור. מה שלא יודעים לא כואב . אני במקומך ממשיך להיות רק בחשאיות ובזהירות.
wolf heart​(נשלטת){}
wolf heart​(נשלטת){} • 16 בספט׳ 2024
יש דבר כזה שנקרא: "תקשורת במערכת יחסים בריאה."
למה לא שיתפת אותה במחשבותיך מלכתחילה, לפני שהחלטת לבגוד ולקחת את זה על עצמך?
למה לא לדבר על דברים לפני, לפתוח את הלב ולשתף בפנטזיות המלוכלכות שלך?
אולי תגובתה תפתיע אותך, אולי שניכם הייתם מוצאים פתרון בריא יותר.
סליחה אבל לא מבינה את הטמטום הזה.
Taraxacum officinale​(מתחלפת)
Taraxacum officinale​(מתחלפת) • 16 בספט׳ 2024
גבר שמנצל את האמון והאהבה של בת זוגתו בשביל לשכב בסתר עם א.נשים אחרות?
פתטי ומשעמם.
תמסור לזוגתך שאני משתתפת בצערה.
הברון בכפכפים{זהרורים}
או שתפתח או שתעזוב.

לא מכיר אתכם אבל לטעמי
אתם ביחד מגיל צעיר מדי והרבה יותר מדי זמן.

אם אתם מתחתנים עכשיו ומוסיפים לסיר גם ילדים שיגבירו את הלחץ, אתה הולך לפתח כלפיה טינה שתהפוך לגיהינום לכולם ובסופו של דבר תפרדו בכל מקרה.

אני חושב שפרידה עכשיו תעזור לך להבין איפה אתה עומד ביחס אליה ואז או שתגשים את חלום הרווקות שלך או שתתפלל שהיא תקבל אותך בחזרה.
Charlie Z
Charlie Z • 16 בספט׳ 2024
שאלה קשוחה אחי.
לא יודע מה תחליט, ליבי איתך