בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לומדים למצוץ זין - היטב?

Beurre Noir​(נשלט)
לפני חודש • 17 בספט׳ 2024
Beurre Noir​(נשלט) • 17 בספט׳ 2024
nishlatbekef כתב/ה:
אשמח למצוא מישהי שולטת ליום יום לנהל שיחות לבצע משימות, לא ניסיתי דבר כזה בעבר אבל ממש בא לי, )נראה טוב(

למכירה סובארו ג׳סטי שנת 1986, צבע חלודה מקורי
תחת אש
תחת אש • 17 בספט׳ 2024
תואר שני
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 17 בספט׳ 2024
כמו חומוס, עושים באהבה או לא עושים בכלל.

נ"ב מניסיוני זה נכון באופן כללי למין אוראלי, כשמישהו יורד לך מכל הנשמה שלו מרגישים את זה.
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 17 בספט׳ 2024
Adonai Elah Elahin כתב/ה:

נ"ב מניסיוני זה נכון באופן כללי למין אוראלי, כשמישהו יורד לך מכל הנשמה שלו מרגישים את זה.

בעיקרון זה גם יכול להיות שונה בין כל אחד ואחד, רואים בהתאם לתגובות הנמצץ מה יותר עושה את זה ומה פחות ואפשר פשוט לשאול את הצד השני מה עושה לו את זה, אם יש העדפות, אם דבר כזה או אחר נעים לו וכהנה וכהנה. אולי תקשורת במהלך אקט מיני עלולה להיראות "הורסת" אבל בשביל להגיע למקסימום הנאה היא נדרשת, לפחות בהתחלה עד שלומדים להכיר לעומק את הגוף אחד של השנייה. באופן אישי, אצלי זה גם מאסט קודם כל לראות איך הוא מאונן בעצמו מולי. באופן כללי, במיניות אני מאמינה שגם גיוון מגביר הנאה (דוגמאות בהקשר למין אוראלי: שינוי הקצב, שינוי העוצמה וכיו"ב), אולי זה לא כך אצל כל אחד ואינני גורו למיניות חלילה כך שיש לקחת בעירבון מוגבל.
Snakeeagle​(אחר)
Snakeeagle​(אחר) • 17 בספט׳ 2024
אם אתה רוצה... אתה יכול ללמוד מהנשלטת שלי
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
מתאמנים על הגרעין של המנגו
מוצצים ומתמודדים עם השערות שנתקעות אח״כ בשיניים.
(קשה באימונים קל בקרב 😉)
Beurre Noir​(נשלט)
Beurre Noir​(נשלט) • 17 בספט׳ 2024

בעיקרון זה גם יכול להיות שונה בין כל אחד ואחד, רואים בהתאם לתגובות הנמצץ מה יותר עושה את זה ומה פחות ואפשר פשוט לשאול את הצד השני מה עושה לו את זה, אם יש העדפות, אם דבר כזה או אחר נעים לו וכהנה וכהנה. אולי תקשורת במהלך אקט מיני עלולה להיראות "הורסת" אבל בשביל להגיע למקסימום הנאה היא נדרשת, לפחות בהתחלה עד שלומדים להכיר לעומק את הגוף אחד של השנייה. באופן אישי, אצלי זה גם מאסט קודם כל לראות איך הוא מאונן בעצמו מולי. באופן כללי, במיניות אני מאמינה שגם גיוון מגביר הנאה (דוגמאות בהקשר למין אוראלי: שינוי הקצב, שינוי העוצמה וכיו"ב), אולי זה לא כך אצל כל אחד ואינני גורו למיניות חלילה כך שיש לקחת בעירבון מוגבל.

מעולה