סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה א/נשים עושים/ות בדסמ?

הוא​(שולט)
לפני 6 ימים • 12 באוק׳ 2024
הוא​(שולט) • 12 באוק׳ 2024
יש ש"עושים" בדסמ מתוך סקרנות טבעית

חלק לא מבוטל מאלו שזה צד באישיות מוצאים בזה הגדרת מיניות, תופסים גבריות ונשיות דרך הדינמיקה הבדסמית בקשר.
יש לא מעט שמוצאים ביחסי שליטה איזון מול הפרסונה הרגילה למשל אנשים בסטטוס גבוה ימשכו לתפקיד נחות וההפך,
אשה שחונכה לאיפוק מיני תמשך להחצנת המיניות והתנהלות זנותית, אדם חסר גבולות ימשך לדינמיקה ממטרת ומחנכת
Kali Mudra
Kali Mudra • 12 באוק׳ 2024
יש אנשים שסף הגירוי והריגוש שלהם נשחק ו/או פשוט גילו את הריגוש המיוחד והמפתיע שיש ביחסים כאלו לעומת ונילים. לרוב ההתעסקות תהיה יותר בפן המיני של העניין ותו לא.

ויש את האסכולה השנייה שמגיעה מתוך מבנה אישיותי, טראומה, אוטיזם, פגיעות מיניות, הפרעות אישיות, מחלות נפש או סתם אופי סקרן ויוצא דופן(לרוב לא נתקלתי). דרך אגב זה תקף גם לגבי נטייה מינית וההתעסקות במיניות ומגדר.
דרך קשרים BDSM׳ים ניתן לממש קשרים וחוויות שלא היו יכולים להתקיים בעולם הונילי . לדוגמא אנשים הנהנים מסבל של אחרים יכולים למצוא פורקן סאדיסטי. או אדם עם חרדה חברתית קשה על גבול האוטיזם יכול להיות עבד נהדר ולפרוח בקשרים עם אנשים שלא היה פוגש ביום יום אף פעם.
אישה שעברה פגיעה מינית יכולה לבחור לעבור דברים מסוימים מתוך מקום של שליטה.
כן פגשתי מעטים עם מבנה אישיותי בריא ויציב ואופי יחודי וסקרן שגילו את עצמם בעולם הזה.

לחילופין ניתן גם להתחמק מהתמודדות עם מערכות יחסים, קשרים וציפיות חברתיות בעולם ״הרגיל״ בעזרת bdsm.

אנשים שחוו בצורה מודעת או לא חוויה טראומתית יכולים בעזרת BDSM לרפא את המקומות האלה ולהשתמש בפלטפורמה הזו להתפתחות אישית.
ועל אותו מטבע אנשים יכולים לשחזר חוויות קשות וטראומטיות שוב ושוב כמו אישה שחוזרת לבעל המכה פעם אחר פעם.
לכן יש הרבה אנשים שמנצלים בעולם הזה אנשים מהסוג הזה כי הם טרף קל.
כך או כך אחרי שמגלים את העולם הזה ועוברים דרכו זה נעים להמשיך לצלול בו מידי פעם או כדרך חיים כי יש משהו חוויתי ומלמד, מפתיע ומסקרן כל פעם מחדש.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 12 באוק׳ 2024
Kali Mudra כתב/ה:
יש אנשים שסף הגירוי והריגוש שלהם נשחק ו/או פשוט גילו את הריגוש המיוחד והמפתיע שיש ביחסים כאלו לעומת ונילים. לרוב ההתעסקות תהיה יותר בפן המיני של העניין ותו לא.

ויש את האסכולה השנייה שמגיעה מתוך מבנה אישיותי, טראומה, אוטיזם, פגיעות מיניות, הפרעות אישיות, מחלות נפש או סתם אופי סקרן ויוצא דופן(לרוב לא נתקלתי). דרך אגב זה תקף גם לגבי נטייה מינית וההתעסקות במיניות ומגדר.
דרך קשרים BDSM׳ים ניתן לממש קשרים וחוויות שלא היו יכולים להתקיים בעולם הונילי . לדוגמא אנשים הנהנים מסבל של אחרים יכולים למצוא פורקן סאדיסטי. או אדם עם חרדה חברתית קשה על גבול האוטיזם יכול להיות עבד נהדר ולפרוח בקשרים עם אנשים שלא היה פוגש ביום יום אף פעם.
אישה שעברה פגיעה מינית יכולה לבחור לעבור דברים מסוימים מתוך מקום של שליטה.
כן פגשתי מעטים עם מבנה אישיותי בריא ויציב ואופי יחודי וסקרן שגילו את עצמם בעולם הזה.

לחילופין ניתן גם להתחמק מהתמודדות עם מערכות יחסים, קשרים וציפיות חברתיות בעולם ״הרגיל״ בעזרת bdsm.

אנשים שחוו בצורה מודעת או לא חוויה טראומתית יכולים בעזרת BDSM לרפא את המקומות האלה ולהשתמש בפלטפורמה הזו להתפתחות אישית.
ועל אותו מטבע אנשים יכולים לשחזר חוויות קשות וטראומטיות שוב ושוב כמו אישה שחוזרת לבעל המכה פעם אחר פעם.
לכן יש הרבה אנשים שמנצלים בעולם הזה אנשים מהסוג הזה כי הם טרף קל.
כך או כך אחרי שמגלים את העולם הזה ועוברים דרכו זה נעים להמשיך לצלול בו מידי פעם או כדרך חיים כי יש משהו חוויתי ומלמד, מפתיע ומסקרן כל פעם מחדש.

תגובה חכמה ונפלאה. אהבתי.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 12 באוק׳ 2024
למה?
כי זה מחרמן אותי, וכי דרך זה נוצרה מערכת יחסים טובה יותר ביני לבין זוגי. ככל שהזמן עובר אני פחות מתעסקת ב"למה" הגדול ויותר ב"איך" לקיים מערכת יחסים טובה, מאושרת ומספקת.

כמה הרהורים לגבי הלמה הפסיכולוגי:

1. אנשים מגיעים לבדס"מ מסיבות שונות מאוד. העובדה שאנחנו מתלכדים סביב המונח הזה לא אומרת שיש כאן צרכים משותפים או דחפים זהים. אני חושבת שהעולם הזה הרבה יותר מורכב ומגוון מאשר הכותרת שלו.

2. כשזה מגיע לניתוח פסיכולוגי מעמיק, מרבית בני האדם לא יודעים להסביר את המניעים שלהם. האנליזה העצמית שלהם מוטה ומשוחדת. למטרה הזו מוטב לפנות לספרות מחקרית.

3. בשביל לחיות לא צריכים לדעת למה אנחנו חיים. גם בבדס"מ שאלת הלמה אינה חלק אינטגרלי מצורת החיים הזו. מעבר לסקרנות אינטלקטואלית, זה מעניין לחשוב מתי אנחנו נדחפים להסביר או להבין "למה".
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 4 ימים • 13 באוק׳ 2024
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 13 באוק׳ 2024
לדעתי, מספר התשובות יהיה לפחות כמספר האנשים שיענו.

הנה התשובה הכי מפורטת שאני מכיר
https://youtu.be/nWtgdnuNiKQ?feature=shared

מתוך הסרט התיעודי שמוקדש לחייו ומותו של בוב פלנגן.
Kali Mudra

זה פשוט נהדר! איזה כיף שפרסמת את זה

Kali Mudra • 13 באוק׳ 2024
Dan_Kap כתב/ה:
לדעתי, מספר התשובות יהיה לפחות כמספר האנשים שיענו.

הנה התשובה הכי מפורטת שאני מכיר
https://youtu.be/nWtgdnuNiKQ?feature=shared

מתוך הסרט התיעודי שמוקדש לחייו ומותו של בוב פלנגן.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: זה פשוט נהדר! איזה כיף שפרסמת את זה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 13 באוק׳ 2024
ממליץ לראות את כל הסרט התיעודי.
בוב פלנגן היה חולה סיסטיק פיברוזיס שהאריך ימים יותר מכל חולה אחרת בתקופתו.
לטענתו בזכות הבדסמ
https://youtu.be/IZLzhq9er8o?feature=shared
ארגמןן​(אחרת)
לפני 3 ימים • 14 באוק׳ 2024
ארגמןן​(אחרת) • 14 באוק׳ 2024
1. שחזרתי את המסרים מהילדות.
1.ב. כי אנחנו משחזרים את המסרים מהילדות.
2. שאפתי לתשומת לב, חיבה, חום, חיבור, שיראו אותי וכו'.
בדיוק כמו בילדות.
מ.ש.ל

אתה עושה משהו עם הסקר?
אוקיינוס​(נשלטת)
לפני 3 ימים • 14 באוק׳ 2024
אוקיינוס​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2024
האמת שבשנים האחרונות נפל לי אסימון ענק. זה אף פעם לא הטריד אותי למה דווקא בדסמ, ולמה זה משך אותי מגיל כל כך צעיר, אבל תמיד סקרן אותי.
ואז כשהייתה לי את ההבנה עם עצמי שאני אוטיסטית, פתאום הכל מאוד התחבר: כאוטיסטית יש לי משיכה גדולה מאוד למשחקים סנסוריים, אני מהסוג שיותר נוטה לחיפוש גירויים חזקים (אבל כמובן גם לפעמים לחפש איפוס של הגירויים).
מעבר לזה התקשורת הבדסמית הרבה יותר קלה לי, כי עושים משחק מהתקשורת, אני מקבלת המון חיזוקים, וחוץ מזה... כיסוי עיניים זה הפתרון המושלם למי שלא מסוגלת ליצור קשר עין icon_wink.gif