צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים נשואים

הברון בכפכפים{זהרורים}
לפני יומיים • 20 באוק׳ 2024
סנטוריון כתב/ה:
המכשפה בג'ינס כתב/ה:
(מזכירה שהבטחתי לעצמי ולייקום שעל כל גבר נשוי שפונה אלי אני אקפיץ את השרשור הזה. תפסיקו לפנות)

ממש כאילו בכל פעם שהבן-זוג שלך מדבר אלייך לא יפה את מסתובבת ונותנת סטירה לקולגה שלך במשרד.

מדויק כמו לייזר
כל עוד זה בניגוד לחוקי הפורמט לעשות שיימינג לנשוי שפנה אין שום טעם להקפיץ
כל עוד אין שום סיכון או עונש על פניה כזאת . גברים וגם נשואים ימשיכו לפנות בסיטונאות.
אגב- אין לי שום בעיה לעשות לעצמי "שיימינג" ולהודות שמוקדשת לי הקפצה כזאת בעמוד 9 אחרי ששאלתי באמת בתמימות אם יש לה מחשב מחובר תמידית לאתר בלי לקרוא קודם את הפרופיל.
I'm the one​(אחרת)
לפני יום • 20 באוק׳ 2024
I'm the one​(אחרת) • 20 באוק׳ 2024
יש הרבה סיבות למישהי נאמר כמוני, גרושה להיות עם נשוי . אומנם פתוח אבל עדיין נשוי:
1. אני מתחזקת הורות וקריירה שלא משאירים לי הרבה זמן פנוי. גרושים/רווקים - יש להם יותר מדי זמן פנוי ודורשים יותר זמן.
2. נשואים בדרך כלל מנהלים חיים שלמים, מה שאומר שיש עוד דברים חוץ להתקרצץ אליי 24/7 . יש עולמות תוכן שלמים ומעניינים.
3. יש גבול למה שנשוי יכול לבקש ממך גם במסגרת חיבור בדסמי לאור היותו נשוי ולי זה מעולה.
4. אם להם יש אישה אז לי יש סאב. פחות מונוגמיה.
5. יש בזה משהו מעורר מינית. בלהיות ה"מאהבת" .
6. לא מעוניינת לגור עם אף אחד ולא להתחתן בשנית, שאר הסטטוסים גם אם הם אומרים שהם לא בקטע, פתאום מבקשים "נצח".

לא הייתי יוצאת כל כך מהר בהכרזות או בשיפוטיות, זה לא העולם לזה.

על החתום,
חולת נשואים - פתוחים.
((:
TheStrider​(סדיסט)
לפני יום • 21 באוק׳ 2024
TheStrider​(סדיסט) • 21 באוק׳ 2024
I'm the one כתב/ה:
יש הרבה סיבות למישהי נאמר כמוני, גרושה להיות עם נשוי . אומנם פתוח אבל עדיין נשוי:
1. אני מתחזקת הורות וקריירה שלא משאירים לי הרבה זמן פנוי. גרושים/רווקים - יש להם יותר מדי זמן פנוי ודורשים יותר זמן.
2. נשואים בדרך כלל מנהלים חיים שלמים, מה שאומר שיש עוד דברים חוץ להתקרצץ אליי 24/7 . יש עולמות תוכן שלמים ומעניינים.
3. יש גבול למה שנשוי יכול לבקש ממך גם במסגרת חיבור בדסמי לאור היותו נשוי ולי זה מעולה.
4. אם להם יש אישה אז לי יש סאב. פחות מונוגמיה.
5. יש בזה משהו מעורר מינית. בלהיות ה"מאהבת" .
6. לא מעוניינת לגור עם אף אחד ולא להתחתן בשנית, שאר הסטטוסים גם אם הם אומרים שהם לא בקטע, פתאום מבקשים "נצח".

לא הייתי יוצאת כל כך מהר בהכרזות או בשיפוטיות, זה לא העולם לזה.

על החתום,
חולת נשואים - פתוחים.
((:

וזה סבבה, כל אחד ומה שמתאים לו, אני לא חושב שלכלוב יש מדרגה מוסרית לעמוד עליה ולהתנשא על הבחירות של אנשים בנישואים שלהם.
אבל הפוסט לא עוסק בשאלה אם זה בסדר לצאת עם נשואים אלא אם זה בסדר שנשואים פונים למי שציין במפורש בפרופיל שלו שהוא לא מעוניין בפניות מהם.
I'm the one​(אחרת)
לפני 8 שעות • 22 באוק׳ 2024
I'm the one​(אחרת) • 22 באוק׳ 2024
אז כנראה פספסת גם את השאלה בפוסט -
מה יש לאשה גרושה לעשות עם נשוי.
הסברתי מעולה לדעתי את הנושא הספציפי הזה.