צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה שאומרת לא.. יש דומ מסויים שלא מבין זאת

nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 7 בנוב׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 7 בנוב׳ 2004
אביס - סביבה מתחסדת?

אני תוהה.. מה קורה כשגבר לא מבין מה זה לא? פעם.. פעמיים. שלוש..
כבר נאמר כאן שהוא עבר את גבול ה"לא" המילולי וגם הפיזי.
זה לא מדליק אצלך נורה אדומה?

גבר שמתעלם מסירוב וממשיך הלאה.. עלול להגיע לדברים גרועים יותר. במיוחד אם "הסביבה הפתוחה" מרשה לו את זה..
וסלח לי - אבל אם אתה מוכן לעבור לסדר היום על הטרדה מינית (אולי משום שעבורך כגבר זה מתאכל טוב יותר וכמחמאה), לא אומר שאישה המוטרדת מינית צריכה לסתום את הפה ולעבור הלאה "למען הסדר הטוב והחברותא".
אני לא מסכימה איתך, איש.

דיברת כאן בפורומים בעבר על אחריותך כדום וכחבר כלפי האקסיות שלך. זוכר? זה הרשים אותי מאוד. כל עוד לא מדובר בנפגעת הקרובה ללבך צריכים "לבלוע את הצפרדע" ולהמשיך הלאה?
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 8 בנוב׳ 2004
Tamashi Nawa​(שולט) • 8 בנוב׳ 2004
נאריסה היקרה והאהובה. כפי שציינתי, לא מדובר במקרה הזה אלא באופן כללי. במקרה הנ"ל הבחורה מהדוברת אכן קרובה לליבי ומוכרת לי היטב, ואפילו ציינתי מבפורש בהודעה שלי שאני לא חושב לשניה שהמתלוננת כאן הינה מתחסדת שכן אני מכיר אותה ושמעתי ממנה בעקבות השירשור על פרטי המקרה באופן אישי.

ההתחסדות עליה דיברתי היא בשני כיוונים.
האחת היא בבחורות כאן שבוחרות לעצמן כינויים או פרופילים מאוד פרובוקטיביים שבהן הן מצהירות על עצמן כזונות או שרמוטות (אני מקצין קצת, אבל לא הרבה) ואז נעלבות ומוחות על כך שמתיחסים אליהן בחוסר כבוד, והכיוון השני הוא שפעילות אשר התפסת כהטרדה מינית כאשר היא מצד גברים כלפי נשים מתקבלת כאן בלא הינד עפעף כאשר נשים עושות זאת לגברים.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
icon_eek.gif

אביס ,כשמישהי אומרת שהיא לא מעוניינת אז היא לא מעוניינת .
אני לא אשלח ידיים לאף גבר בלי לדעת ולשאול שזה מה שהוא היה רוצה גם אם הניק שלו יהיה זונה ממין זכר , למשל . באשר לדוגמא שנתת לגבי ניקים פרובוקטיבים ,באתר כזה שנשים מצהירות על עצמן כמזוכיסטיות ,לכל אחד מותר להצליף בהן בלי שיורשה ? זה בדיוק אותו דבר .
גם זונה תחליט למי היא רוצה לתת את שירותיה .
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2004
הטרדה מינית היא מטרידה לשני המינים ,
אבל נשים מוטרדות על בסיס יומי - ברחוב, באוטובוס , בעבודה .
אף גבר לא עשה סיבוב בערב כי הוא עובר ליד חבות ערסיות , אבל אלפי נשים מכירות את התחושה .

בקהליה שלנו שמתהדרת בסבלנות והבנה גם צריכים להיות בלמים .
לאיש הזה שאין לו בלמים וניתנו לו מספיק הזדמניות אין מקום בקרבינו .

ואבייס מבטיחה לא לשלוח אליך ידים במועדון יותר icon_twisted.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 8 בנוב׳ 2004
קודם כל - אני חושבת שהטרדה מינית לגברים היא לא פחות מגעילה ואסורה מאשר הטרדה של נשים. מה שכתבתי בסוגריים נאמר בציניות icon_smile.gif

אביס. עזוב אותך "באופן כללי".
יש כאן מקרה ספציפי. איש מוכר שזו כבר תופעה אצלו ואם תחזור לאחור - לאף אחת מהמוטרדות אין "כינוי פרובוקטיבי". זה לא האישיו כאן.

לשני המינים חייבים להתייחס בכבוד. יש דרך לפנות לשם היכרות. ואם אומרים לא - זה לא. ואם גבר מרגיש מוטרד מאופן התנהגות של דומיננטית (או לא) מסויימת - שיגיד! יש גם דרכים נעימות להעביר את המסר. לא צריכים לפצוח במלחמת עולם שלישית או להגיד בצורה כזו שתפגע ותגרום לקרע בלתי רצוי. כולם ילדים גדולים כאן.

אביס יקירי - חשבת אולי שעצם העובדה שאתה לא משדר רתיעה ממגעים לא נעימים לך אלא "מעביר את זה" אולי משדרת עידוד? אולי אותה אחת לא יודעת שאתה לא מעוניין ושזה לא נעים לך?

זה נכון שהחבורה העליזה שלנו ידועה בחיבקוקים והנשיקות שלה בכל הזדמנות. דברים שהם מקובלים כשנפגשים.. אני אישית מהמחבקות.. אבל אני משתדלת להיות מכווננת לצד השני. אם יש מי ששפת הגוף שלו/שלה משדרת אי נוחות עם החמימות המופגנת - לא אחזור על זה.
לא פעם כשאני נפגשת לראשונה עם מישהו לפני שאני חודרת למרחב הפרטי שלו/שלה אני בפירוש שואלת "את/ה חביק/ה?" תשובה של "לא כל כך" תהייה אחלה, ותיספג icon_biggrin.gif

אבל דחילק - אני לחלוטין לא אפגע אם מישהו יבוא ויגיד לי שלא נוח לא עם קירבה פיזית שכזו! זה כבר היה עם אחת הבנות, קיבלתי את זה בשיא הטבעיות ומעבר ללחיצת יד כשנפגשות דבר לא פגע בהתנהלות החברית ביננו. לגיטימי לחלוטין שיש אנשים שלא אוהבים את כל הפוצי-מוצי הזה icon_lol.gif

למה שפשוט לא תגיד?

אותן בנות אמרו והתעלמו מזה. זה מה שחורה לי.. זה מה שמדאיג.
Tainted​(לא בעסק)

אני רק רציתי להגיד

Tainted​(לא בעסק) • 8 בנוב׳ 2004
שאני עדיין יטריד את אביס מינית.
SUE ME icon_twisted.gif
לינור​(אחרת){{א}}
לינור​(אחרת){{א}} • 8 בנוב׳ 2004
אני מאוד מאוכזבת לשמוע על אותו דום ומה שהיה, אבל יש לי גם כמה מילים לומר בעקבות אותם דברים שנאמרו לגביו , אז בשיא המקריות אותי דום קיבל מאוד יפה במועדון שהגעתי פעם ראשונה למועדון קצת מבוהלת ומהססת הראה לי סבר פנים יפות ולא ראיתי שהוא כל כך מסוכן כמו שכולכם
כותבים פה ההפך דום בעני אדם מאוד נחמד רק פזיז משום מה בתגובות שלו ואולי הפזיזות מביאה לטעיות . icon_exclaim.gif
SEAMASTER​(שולט)

מי זה ?!

SEAMASTER​(שולט) • 8 בנוב׳ 2004
אני לא מבין עדיין ברוב תבונתי הדלה מי הדום המהולל הזה ?

אני חייב לשתף אתכם שגם את יערה שלי התרידו ואלה אחת מהסיבות שהפסקנו לפקוד את המקום ולוותר על מקום המפגש הלגיטימי הזה .

כמה כואב שיש כאן כאלה החולקים על המשמעות החמורה של אותה התרדה מצידו של אותו הדום , הדבר חמור ביותר ודינה של התרדה שכזו שוות ערך להתרדה מינית .

לגבי מנהל המועדון , כמה חבל שאינך רואה בצורה חמורה בתכליתה כזו התרדה ומסלק החוצה אדם כזה שלילי אשר מתריד ומתריד בצורה שיטתית , עליך להבין שהתופעה מורידה מיוקרתו של המועדון ופוגעת במוניטין של המקום הייחודי הזה - הבית של הBDSM בישראל שאין שני לו .
דיווה​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 9 בנוב׳ 2004

תודה

דיווה​(מתחלפת) • 9 בנוב׳ 2004
למגיבים בכללי ואצלי בפרטי

גרמו לי כמה אנשים להבין שזאת לא אני
ובכך שלא אגיע אני זאת שאהיה בעונש ולא אף אחד אחר

יחד עם זאת עדיין מצפה שיעשה משהו בנידון

ערב טוב