צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבקש לקדם בברכה את החבר החדש ביותר באתר

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 8 בנוב׳ 2004

אבקש לקדם בברכה את החבר החדש ביותר באתר

Dom_Quixote • 8 בנוב׳ 2004
ושמו בישראל: "אוכל חרה נזלת שפיך". (מחלוקת הכתיב במקור).

אפרופו השרשור על החוסר בעבדים איכותיים.

כן ירבו.

קיחוט

תקציר הפוסט:

אוכל-חרה-נזלת-שפיך-מה-עם-אבק-נורא-יקר-היום-עוזרת-ותפסו-את-הניגרי-שלנו
מישלי
לפני 19 שנים • 8 בנוב׳ 2004
מישלי • 8 בנוב׳ 2004
לפוסט קצר לא צריך תקציר !!!
(בעיקר אם הוא יוצא כמעט באורך הפוסט)
אבל כנראה שאתה ממש נהנה מהמשחק הזה....
אז מי אנחנו שנפריע ?

המשך להתחרפן icon_wink.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 9 בנוב׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 9 בנוב׳ 2004
עוד הוכחה שאנחנו דומים ומשתינים באותם קירות, אדון קיחוטה. גם אני הבחנתי ביצור ווירטואלי (או שמא, בירטואלי?) חדש זה ותהיתי מי יהיה הראשון שיעשה על זה נושא, אני, או אידיוט אחר... icon_razz.gif
אוהב בנו​(שולט)

אני משער שבאמת נגמרו הדברים החשובים בעולם

אוהב בנו​(שולט) • 9 בנוב׳ 2004
ועל כך נשאל:
-מה ההבדל בין ברוקולי לנזלת?
-יש ילדים שבאמת אוכלים נזלת

ומעשה ברבי יהודה ורבי שמעון ורבי פיצופקה ורבי סיבין בן מסובין ישבו ותהו האם מותר לאכול שפיך כשיום כיפור נופל על סוכות? נכנס תלמידם ואמר להם: "שפיך בכלל שותים!"
ויבינו את הסימן וישבו ויחשבו על משהו טוב יותר לעשות, כמו להמציא מזגן שפועל בתוך השטריימלים בימי הקיץ החמים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 בנוב׳ 2004
רק רציתי להעיר שקרוב משפחתו של נשוא הפוסט, להלן "חרבני עלי", הצטרף היום גם הוא לאתר. בקרוב יגיעו מן הסתם גם "תתעטשי עלי" ו "תפלוט עלי".
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 בנוב׳ 2004
בקרוב, לאחר היריון מפרך של עשר דקות תמימות (או שמא, לא כל-כך תמימות), יגיע הבן החגד במשפחה:

אדון-מתחלף-כנוע-בשפחה-דומיננטית-שתירקליבפנים-ואחרכך-תעשהליטוב-חרבנועליי-ואזנתחתן-ואת-תתמכיבי-כספיתכמובן
נסיכה{כחול עמוק}
לפני 19 שנים • 10 בנוב׳ 2004
נסיכה{כחול עמוק} • 10 בנוב׳ 2004
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

ועל זה נאמר אלוהים יעזור לאנשים אם הניקים המוזרים והמגעילים שלהם ..........

בעצם אלוהים מזמן התייאש מסכן הבחור ............

שאלוהים יסלח לי icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Demi
Demi • 10 בנוב׳ 2004
ובמקום לצחוק אולי רצוי לכבד פטישים של אנשים אחרים כפי שהם מכבדים את הפטישים שלכם
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 10 בנוב׳ 2004
ציטוט: ובמקום לצחוק אולי רצוי לכבד פטישים של אנשים אחרים כפי שהם מכבדים את הפטישים שלכם

מישהו צחק על הפטיש? אנחנו (לפחות אני) צוחקים על הניקים המגוחכים, חסרי הבושה והדימיון האלה. כאילו, אין לבנאדם שום דבר להגדיר את עצמו איתו, שום שם מקורי (פחות או יותר) לקרוא לעצמו בו... אלא הוא חייב להדגיש את זה שהוא מחפש נשלטת, או את זה שהוא רוצה שישתינו עליו - בכינוי עצמו. לא נראה לך טיפה... לא יודע, פתטי, מוזר, מגוחך, טיפשי?