לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברוכים הבאים לפנסיון שגעון....

מאקס
לפני 19 שנים • 9 בנוב׳ 2004

ברוכים הבאים לפנסיון שגעון....

מאקס • 9 בנוב׳ 2004
מוקדש לכלומי, שמחל על דעתו ועל יושרו האומנותי ובחר להשאיר מישהו עילג נבוב ובוטה עם ריח של מנוש של בהמה מהפה (אבל מסוקס וסקסי בטירוף), כמותי כאן באתר הכלום.

ועכשיו לסיפור המעשה שמתקשר לחקיקה שעברה לאחרונה בקריאה שלישית בכנס ונכנסה לתוקפה, ומדברת למעשה על איסור גידול זני כלבים שהוגדרו מסוכנים.

כלב סלוקי יותר טוב מרוטווילר.
זה אני יודע, למה פעם אחת נשך אותי רוטווילר. מרוב שהיה שמן לא הצליח לברוח, רוקנתי עליו מחסנית שלמה. אבל עם סלוקי זה יותר בעייתי, זה כלב רוח זה. הוא רץ מהר יותר מהקליע.
וגם במהירות של קליעים אני מבין, למה פעם אחת התערבתי עם חבר שלי שלום מנדבושקס, שאם ירה בי אני אצליח לברוח לו מהכדור.
שבועיים אחר כך גמרו לשחזר לי את הדופן השמאלית פנימית של לחי ימין שלי.
וזה לא שאני נגד בעלי חיים. להיפך אני חובב חיות מושבע, רק מה לא אוהב כלבים שמאוננים לי על הרגל. יום אחד עלה עלי פודל...ככה התחיל לזיין לי את השוק של הרגל, הבאתי לו בעיטה, מרחתי אותו על הקיר ממול.
למחרת,(כאילו אני צ'יצ'ולינה של עולם הכלב) אותו דבר רק עם רוטווילר, איך שאני בא לשלוף לדרוך ולשחרר לו אחת לבין העיניים המזוגגות (גם לרוטוויילרים נהיה מבט מזוגג בזיון) אני שם לב שאין לי את האקדח עלי. לא ידעתי מה לעשות, למה אם אני אבעט בו זה, המניאק יבלע לי את הטימברלנד עם הליוויס 501 קומפלט.
אז זייפתי אורגזמה במקום, רק שייגמור מהר.

ככה בסוף נגמר לי מכלבים עברתי למחשבים,
עכשיו אני מנהל מכלאה לנקבות צ'אטים ופורומים מזדמנות.
רק מה הן אוהבות לקרוא לזה פנסיון. לא אכפת לי העיקר שלא יחרבנו וידממו לי בתאים.

זה מזכיר לי שאתמול תפסתי את הפועל שלי רמזי, מאונן להן לתוך הקערות של הדוגלי. ישר על המקום פיטרתי אותו. לא שיש לי משהו נגד ערבים. אבל שפיך הולך טוב רק עם חומוס.
בדוגלי הוא מחמיץ.

הכלבות איך שהן שמעו שפיטרתי את רמזי, עשו עצומה, אמרו שיעשו עלי חרם, שלא יבואו יותר לפנסיון הכלבות של הפורומים והצאטים הראשון בישראל.

מחוסר ברירה החזרתי את רמזי, אבל בשביל שלא יבין את הטקטיקה של הפיטורים, קרעתי לו את הצורה במכות, ואחר כך זרקתי להן אותו לחצר שילקקו אותו עד שיגליד, שזה שמתי לב, הן עושות טוב וגם מרגיע אותן.

ככה תפשתי שתי ציפורים במכה אחת. ציפור א' וציפור ב'.
אין....אני כשזה מגיע לעסקים, אין אין עלי בביזנס.

עכשיו אני הולך לברר, למה התעקשו כל כך הכלבות צאטים ופורומים בפנסיון הכלבים היחיד בישראל, שאני אשאיר את רמזי.

האמת מאז שהוא התחיל להכין להן את הדוגלי בקערות, נהיה להן שיער פנים מבריק יותר.

רוחמה,

תבררי כמה עולה מודעת דרושים, ותזימיני לי תור לפדיקור
T O M​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 בנוב׳ 2004
T O M​(שולט) • 10 בנוב׳ 2004
icon_biggrin.gif
כלואה בכלוב​(נשלטת)

פוסט גרוע לטעמי

כלואה בכלוב​(נשלטת) • 10 בנוב׳ 2004
אם באמת התעללת בכלבים, אני לא חושבת שאתה צריך להתפאר בזה
ולספר את זה בהומור
זה בכלל לא מצחיק
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 10 בנוב׳ 2004
סימני היכר של שלזי: 1. רוחמה
2. מנוש
3. כלבות
4. ראיתי את התשובה הקודמה לפני שמחקת icon_smile.gif

לכל מען דבעי: הבחור שנוי במחלוקת (אפילו רוחמה לא יודעת חצי מסיפור חייו), יחד עם זאת הוא פיקח כמו מאה שדים , מצחיק, שנון, חמוד וחרמן בצורה שלא תאומן. בקיצור, מתה על השלזלז.