שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי לוקח את החוט מאריך?

nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 10 בנוב׳ 2004

מי לוקח את החוט מאריך?

nerissa​(אחרת) • 10 בנוב׳ 2004
סיטואציה:

דום וסאבית, שניהם נשואים. הדום חושש מלצבור "כלי משחית" שמא זה יחשף בבית. אבל - הנה מתחיל קשר וזקוקים לעזרים טקטיים.

הנה זה בא. השאלות:
מי קונה? הוא? היא? מתחלקים בהוצאות? זה לגיטימי בכלל להורות לשפחה לקנות אביזרים מכספה שלה? איך זה מרגיש כשסאבית צריכה לממן את זה (הן לסאביות והן לשולטים מבינכם)?
במידה ומתחלקים בהוצאות - מה קורה כשנפרדים? מי לוקח את החוט מאריך? icon_wink.gif

ולשאלה החשובה יותר.

נתקלתי לא אחת בדומים הדורשים מהסאביות למצוא מקום אחסון לתיק ההפתעות. "תדאגי למקום בטוח לשמור את זה כי אני לא יכול להכניס את זה הביתה.." (לא חשוב שגם היא לא ממש יכולה..)

באותה מידה שהיא יכולה למצוא פתרון - אותו דום יכול למצוא פתרון אחסנה. נתקלתי בסאביות המסתובבות עם תיק אביזרים ברכב ומתות מפחד שיגלו זאת. הן לא יכולות להכניס הביתה כי הם נשואות, לא יכולות להשאיר בעבודה כי זה לא בטוח..

שואלת אתכם. האם זה פייר/לגיטימי להטיל את האחריות וכן את סכנת החשיפה רק על הסאבית? האם זו אחריות הדום לדאוג לכך או חובת הסאבית לדאוג לכך?
Forbidden Fruit​(שולט)

מה שפייר פייר

Forbidden Fruit​(שולט) • 10 בנוב׳ 2004
בקשר לשאלה השניה קודם
להיות עם שפחה ביחסי שליטה זה לא אומר שצריך להפיל עליה תיקים מסריחים.
מצד שני - היא נמצאת שם כדי לשרת, לא?
אז כמו בהרבה דברים אחרים צריך למצוא את שביל הזהב - שביל הפיירות.

ולשאלה הראשונה
כאשר אני חוויתי פרידה השארתי לה את כל האביזרים במתנה.
רבאקקק - זה רק ברזלים ועור ופלסטיקים. חומר כולה. בשביל זה להתלכלך?
וראו זה פלא - אם בן אדם הוא בן אדם לארג' אז הוא יהיה גם דום לארג' או סאבית לארג'ית.
כי יש דברים שצריך להשאיר מחוץ למעגל ההיררכיה.
דברים שסוגרים אותם בגובה העיניים.
כל מה שקשור בפן הדינרי של החיים.
מתחלקים בכל כך הרבה אז שבגועל נפש לא נתחלק?

והרי הכי פשוט זה להיות פייר.
לא ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בנוב׳ 2004
אחסון - בדרך כלל גם אם לשני הצדדים לא נוח, יש צד אחד שעוד יותר קשה לו להסתיר מאשר הצד השני או לחילופין התגובה באם יתגלו האוצרות תהיה קשה יותר מאשר אצל הצד השני, כך שהגיוני יותר שהצד השני הוא שיאחסן את האביזרים אצלו ולא חשוב אם הוא דום או סאבית.
במידה שהקשיים והתגובות הצפויות שווים פחות או יותר, אני חושב שהדום צריך לקחת אחריות על האביזרים, ממש כפי שהוא לוקח אחריות על תחומים אחרים של הקשר הבדסמי, ולא להפיל את זה על הסאבית, נוסח "אני אחראי לדברים הכיפיים ואת אחראית לדברים המעצבנים" (דום כזה הוא בדיוק מהסוג שהילדים שהוליד הם שלו כשהם צוחקים וחמודים אבל אם הם חלילה בוכים בלילה או מרטיבים את החיתול אז כנראה שאמם הולידה אותם כתוצאה מהתערבות אלוהית ולו לא היה קשר לעניין).

קנית אביזרים - לא הייתי דורש מסאבית שום הוצאה כספית. אני מעדיף שרוב האביזרים בהם אני משתמש יהיו שלי או לכל היותר שלנו, ואם הם שלה אז באופן וולונטרי לחלוטין ולא מתוך הוראה שלי לקנות.
כשנפרדים כל האביזרים החודרניים הולכים לסאבית. אביזרים אחרים - לפי החלטת בני הזוג לשעבר.
קליבר​(שולט)

אביזרים ?

קליבר​(שולט) • 10 בנוב׳ 2004
א. מי צריך אביזרים ?
ב. אני מסכים עם זאלו ... צריך להתחלק במעמסה , ואם נפרדים חו"ח אז מה שחודרני הולך לסאבית ומה שלא , ע"פ החלטה .
תראו הציוד לא זול , לא בחו"ל ובטח לא בארץ. צריך לזכור את זה .
AYTAN​(שולט)
לפני 19 שנים • 11 בנוב׳ 2004

חלוקה

AYTAN​(שולט) • 11 בנוב׳ 2004

ראשית,אני נגד הרעיון שהסאבית צריכה לקחת על עצמה את המעמסה הכספית ובטח לא את האחסנה.
לגבי ציוד עזר,האדון דואג לקנות ואו לממן(גם אם הוא נותן לסאבית שלו כסף בכדי שתירכוש ).

לגבי האחסנה,תהיו יצירתיים הרי לא צריך ארגזים ,תיק ברכב-מסוכן לכל הנשואים והנשואות,לא כל שכן בבית.

מחסן בבניין שמתגוררים,מי שיש לו משרד משלו,אז תיק קטן בצד לא יפריע-בטח אם הוא נעול בארון שבמשרד,
כשניפרדים.....מחלקים את האביזרים אחרי בדיקה אחרונה....והולכים.
עט_הסקנדל​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 11 בנוב׳ 2004

ומה עם....

עט_הסקנדל​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2004
מה עם הסימנים ששפחה חוזרת איתם הביתה ? אצלי זה ממש נושא בוער.. למרוח מייק אפ על הישבן?

אגב.... אחת המשימות האחרונות שלי הייתה לקנות באט-פלאג ולצרף אותו לפק"ל בתיק (כדי שיהיה זמין תמיד) נו מה דעתכם על זה?
אני מרגישה איתו כמו מבריחה במכס. בנוסף לסיכון בבית, בכל בדיקה בטחונית הדופק מזנק לי לרמת אימון אירובי icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 12 בנוב׳ 2004

תשובות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בנוב׳ 2004
לגבי השאלה מי מחזיק/מוצא מקום אחסון לתיק, בתסריט שבו שניהם נשואים, לדעתי התשובה היא מי משניהם נמצא בסיכון גבוה יותר. במקרה שהסיכון שווה בעיניהם, לדעתי על הדום, כמי שנושא בעול האחריות לאחסן אותו.

לגבי מי קונה ציוד, שמיועד למשחק של שניהם - הגישה שלי היא שמתחלקים שוויונית, בהתאם ליכולת הכלכלית.

אישית, אני סבור שכל מה שאמור להיכנס לתוך גופה של הסאבית, או אמור לבוא במגע עם איברים אינטימיים, עדיך שיירכש על ידיה (גם אם יש החזר של הכסף לאחר מכן). בצורה זו יש לסאבית שקט נפשי לגבי השאלה "איפה זה היה קודם ומה שה עשה"...