לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהלכי חיים

G-O-L-D​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004

מהלכי חיים

G-O-L-D​(שולט) • 13 בנוב׳ 2004
לפעמים, אתה פוגש מישהו במהלך חייך, שלא משנה לאן תלך או מה תעשה, שלא משנה עד כמה תהיו רחוקים או באיזו תכיפות תשתמעו. אותו המישהו הזה ילווה את מחשובתייך ולבך, באופן שאחרים פשוט לא. זה מישהו מיוחד עבורך, ולעיתים, למביטים מהצד, הקשר הזה נראה תמוהה. הוא, עבורך, כקרני שמש חמות המייבשות טיפות מים מלוחות בהשתרעות על פני חוף הים בימי קיץ. הוא שמיכת הפוך החמה בלילות חורף. הוא יד רכה, חמה וגדולה המלטפת ככסות רוך את ראשך ממחשבותייך. יש לו קול, קול שצועד עמך בדרכי הזמן. קול שבכל פעם שישמע, יעצור העולם למילותיו. אתה אוהב אותו, מעריך אותו ומוקיר לאל על שהפגיש ביניכם. אתה יודע ואף מעבר לדעת, אתה חש, כי הוא ידאג לך כל ימי חייו גם אם יפרדו דרככם. אתה יודע ואף מעבר לכך, אתה חש, שאתה תדאג לו כל ימי חייך, גם אם יפרדו דרככם. אתם חיים יחד, פוסעים זה לצד זה מהלך חיים שלמים. מבחינתכם אתם שייכים לעצמכם. הוא שלך, אתה שלו. יש לו חיוך שכשהוא עושה בו שימוש, אתה מתמלא אושר. ובכלל, כשאתה גורם לו לחייך, מבחינתך, העולם הפך לשלם. אתם חברים טובים, נעים במעגלים סביב עצמכם. נפגשים, נפרדים ושוב ושוב כמחזור טעינת הנפש מהלכי החיים. הוא קורא אותך כשם שאתה קורא אותו, הוא יכול להרגיש אותך בהודעת SMS שאתה תשלח לו בשעת ליל, אתה יכול להריח אותו כבר ממעלה הרחוב צועד לקראת פגישתכם בבית הקפה שלכם. אתה רוצה לעשות עבורו יצירות אומנות שיעלו בעולם צמרמורת לעומק והרגש שהן הביעו. אתה רוצה עבור רק דבר אחד, את אותו הדבר שהוא רוצה עבורך. אושר.
יש אנשים כאלה, הם נפגשים ומהרגע שבו נפגשו, גם אם יעלו בהם חילוקי דעות או ריבים, לא יצליחו להתנתק זה מזה ורק מבחירה. יש אנשים כאלה, אנשים שמתחברים באופן כל כך עמוק וישיר, שמהות הקשר שלהם היא הידיעה שהם זה לזה. אושרם מותנה באושרו של האחר. זה מוזר בעיני כל אלו שסביבם בדיוק כשם שזה היה מוזר בעיני רב אומן בשח שהיה צופה במשחק שבו השחקנים היריבים היושבים אל מול הלוח, דואגים למלכות והמלכים של היריב בידיעה כי היריב שאל מולם דואג לכליהם באותה הנאמנות והדבקות שבה הם נוהגים. זה כמו לשחרר את עצמך מעצמך ולטפל בזה שאל מולך תחת הידיעה שהוא, הוא מטפל בך וחושב לנוחיותך בדיוק כשם שאתה חושב על נוחיותו. זה לא קורה הרבה בעולם הזה שבו אנו חיים. תחת כל מעטה הציניות, החומות, הפחדים, ההליכה על הביצים, הפתיחות המינימלית, החששות ומשחקי הכוחות. אבל אני, אני זכיתי להכיר אחת כזו. ועל זה אני מודה לאל, ולה עצמה.
כמה טוב שנפגשנו.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 13 בנוב׳ 2004
גולד
אני אוהבת אותך, כפי שאתה יודע היטב, ושמחה נורא לקרוא שיש בחייך אנשים שגורמים לך להרגיש כלכך טוב.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 13 בנוב׳ 2004
זה כל כך נדיר, להכיר אדם כזה ושבאמת ילווה אותך לאורך חיים שלמים.
רק מי שיש לו מישהו/י כזה/ו יבין.
ואולי דווקא מי שאין לו, ידע להעריך אפילו יותר את מה שכתבת כאן.