סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניק ועונשו :)

ניק-שר
לפני 19 שנים • 31 באוג׳ 2004
ניק-שר • 31 באוג׳ 2004
די ברור, לא?
ניק=כינוי , כנוי קשור,
משמעות שניה קשורה לאהבתי לשירה. ניק--שר
gala
לפני 19 שנים • 22 בספט׳ 2004

gala

gala • 22 בספט׳ 2004
מתוך חיבה וענין רב שיש לי לכל מה שקשור לאומנות ובמיוחד אומנות אסטרווגנדית,
נכנסתי יום אחד לאתר של האמן המהולל,ויש האומרים מושחת,סאלוואדור דאלי.
אני מעריצה אנשים שמבטאים את עצמם דרך המכחול...כשרון שלצערי אין לי.

ואז נתקלתי בביוגרפיה מעניינת על אהבת חייו האחת והיחידה:גאלה.
(מאוד קרוב לשמי הפרטי,רק בשינוי קל)
גאלה הייתה אישה חזקה,עוצמתית,יפיפיה ומלאת תשוקה.
כשהכירו,היא הייתה נשואה,אבל מהר מאוד הבינה עם מי יש לה עסק ותוך זמן קצר הפכה להיות הדיווה,המוזה,וההשראה האחת ויחידה לכל יצירותיו של דאלי.
הוא סגד לה מתוקף היותה כנועה ומסורה לו בכל ליבה ונפשה,אל אף אורח חייו הסורר.
בקיצור...אלה בדמות אישה.

http://www.dali-gallery.com/html/analyses/1932_18a.htm
ניקול​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 22 בספט׳ 2004
ניקול​(לא בעסק) • 22 בספט׳ 2004
לפני הרבה שנים הכרתי מישהו שגילה לי על קיום המירק
רציתי שם נועז וסקסי וזנותי
וניקול נשמע לי כמו זונה צרפתיה icon_smile.gif
בהתחלה הייתי ניקול 33
וכל שנה הוחלף המספר והיום זה אוטוטו 39
לאחרונה ניתקלתי בעוד ניקוליות
אבל..אני הייתי הראשונה
והיום ממרומי הוניליות
זה משעשע אותי icon_smile.gif
אחלה שרשור דרך אגב
מנטרה​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 בספט׳ 2004

למה מדוע ואיך...

מנטרה​(שולט) • 23 בספט׳ 2004
האמת, כשקראתי את הפוסט הזה היה לי נחמד לראות את האנלוגיה של החברים כאן, ועכשיו כשהגיע תורי אני יכול רק לומר שהיו לי הרבה ניקים ונראה לי שעוד יהיו רבים גם בעתיד.
אני חושב שהניק מסמל תקופה בחייו של בנאדם ולעיתים גם תקופת חיים שלמה... לעיתים אפשר לראות מצב של פיצול-ניקיות (כמו מספר אנשים שאני מכיר המחזיקים בכמה ניקים בו זמנית).

טוב מספיק עם ההקדמות, הניק שלי הגיע לאחר שחבר שלי התחיל להתחבר לצד הרוחני שבו ותוך כדי שיחות בינינו בנושא, חשף אותי לעולם המופלא שנמצא מעבר לחומריות. לאחר מספר שיטוטים באתרי האינטרנט השונים הגעתי לאתר שהסביר את המושג מנטרה ואת התורה המיוחדת מאחוריו. מה אגיד, נדלקתי מיד ואני מוכרח לציין שבפסטיבל סגול הבא אני אהיה המשתתף הראשון...
icon_biggrin.gif

http://www.alternativit.co.il/Mantra.htm הלינק המצורף אינו מסביר מה זה מנטרה אלא מדגים מספר דוגמאות שלה, אתם מוזמנים לאמץ כמה ולהמשיך להנות מהחיים...

החיוך לא עולה כלום אבל שווה הרבה.
פחדנית האושר​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 23 בספט׳ 2004

הברור מעליו..........

לצערי הרב אני פשוט מתאהבת בקלות
כל כך חסר לי חיבוק וקצת צומי
שמספיק רק קצת ואני מתאהבת
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
blue_slave​(נשלט){מאסטר יקיר}
לפני 19 שנים • 24 בספט׳ 2004

blue_slave

לראשונה כשנפגשתי עם אדוני ירום הודו. ואחרי תהיות של מי ומה, הוזמנתי אליו לסשן.....
הגעתי בשעה היעודה לבוש במדי השררה הכחולים.

אדוני, כשראה אותע ממויד, הוא לא הבין מה עושה נציג השררה בפתח ביתו וכשהסברתי לו שאני העבד שהוא קבע לי את ההגעה הערב, הוא נרגע, ומוזת השליטה נחה עליו ואמר, אתה עוד תראה מה זה שררה, עבד כחול.......
אתה תללקק את הרצפה לבוש בכחולים האלה.
ובכך הוא הע-ניק לי את התואר......

צריך להמשיך?
אבנר​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004
אבנר​(לא בעסק) • 13 בנוב׳ 2004
זה שירשור באמת מדהים ומוזר שרק עכשיו אני קורא אותו

בחרתי באבנר בלי לחשוב יותר מדי
כמעט בלי סיבה
מצאה חן בעיני הפשטות והבסיסיות של השם
והמשהו הזה שבכלל לא דומה לניק

הרשתי לעצמי להיות כזה כאן
אולי כי בחיים האמיתיים אני אחר

+++++++++++++++++++++++++++++++++
שפינוז_
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004
שפינוז_ • 13 בנוב׳ 2004
כולם חושבים שהניק הוא על שם שפינוזה האלמותי אך לא (רק וגם)
אצל שפינוזה ושפינוז הם היו בחופש בתאילנד....והכל אצל שפינוזה ושפינוז - ככה שרו לי חברים
כל הזמן בגלל שזה עיוות של שם משפחתי (שמשמעותו הרפתקאה בפולנית וצכית) ובגלל שאני פילוסוף לא קטן והשם נדבק למרות שעבר עוד שינויים מאז.
barbie​(אחרת)
לפני 19 שנים • 14 בנוב׳ 2004

כי....

barbie​(אחרת) • 14 בנוב׳ 2004
לא כי אני נראית כמו בובת-ברבי ( מפתיע, נכון ? icon_smile.gif )
פשוט, כי באותה תקופה בחיי , בה נכנסתי לכלוב הייתי נתונה לשליטה מנטאלית טוטאלית, ולא של דום כלשהוא...
הרגשתי ממש כמו בובת מישחק .
באותה מידה יכולתי להיקרא מריונטה , אבל ברבי פשוט נשמע לי קצת יותר חיובי...
עם הזמן, אפילו פיתחתי תיאורייה מסויימת לגבי הנושא הזה , סוג של state of mind .....
ומאז, נשאר הניק. ויש אפילו כמה אנשים שלא מכנים אותי בשמי הפרטי, אלא פשוט קוראים לי, ברבי.
TV_Eye​(שולט)
לפני 19 שנים • 14 בנוב׳ 2004
TV_Eye​(שולט) • 14 בנוב׳ 2004
כך אגולל את סיפורי
לפני הרבה מאוד שנים 7 שנים בערך נכנסתי לערוץ דאל נט הכינוי שהיה לי אז זה כינוי שהודבק לי עוד בחיי האמתיים והגשמיים FOJ. שהתחלתי להיכנס לערוצים הפך מהר מאוד ל MASTER FOJ. FOJ הוא ראשי תיבות של Father Of Jesse. גם הייתה כת שלמה מסביב לסיפור (דמיון מפותח של ילדים בני 16 במגמת קולנוע). ולאט לאט FOJ קרם עור וגידים וזה התחיל להיות מוזר (שוב דמיון מאוד מפותח) והחלטנו שאין ברירה וצריך להרוג את FOJ. אז עשינו לFOJ טקס השכבה והוא הלך לעולמו.
והחלטתי שעם מעבר הצט מדאל נט למקומו הנוכחי יש לשנות ניק.
והחלטתי לשנות אותו לONIX
(כן, כן אני הייתי אוניקס למי שעוד לא יודע). וכמובן בזכות יהירות הצעירות והפה הגדול שהיה לי באותו זמן, הפה שהיה חייב להגיד בדיוק מה שאני חושב ולמי שאני חושב. והעובדה שהייתי הצעיר ביותר שם גרמו למהלך שב ו מהר מאוד התחלתי לאסוף לי שונאים ואני וקטגורים כנגדי.
ובשביל לנקות את שמי ניסתי פעלולי יחצנית זולים והחלפתי את שמי ל THE_NEW_ONIX. או בקיצור TNO. כמובן שזה לא ממש עזר והחלטתי להעלם לכמה חודשים מהאתר (חורשת השמועות שהייתה עלי הייתה בלתי אפשרית בכלל להתחיל שיחה)
ושחזרתי החלטתי שאני צריך קצת מרחב תמרון בשביל לנשום
והחלטתי לחזור בכינוי אחר לגמרי. באותה זמן התנגן לי במערכת דיסק האוסף של איגי פופ. וחיפשתי שם שיכול לייצג אותי ויהיה קליט ושאני אוכל להתחבר עליו. ומהמערכת בדיוק בקטע SHES GOT A TV EYE ON ME SES GOT A TV EYE
ומאז ועד היום אני TV_Eye

וזה הסיפור בקצרה מאוד