סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפעת תרבות הריאליטי על הכלוב!

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 15 בנוב׳ 2004

השפעת תרבות הריאליטי על הכלוב!

Dom_Quixote • 15 בנוב׳ 2004
איה כתב/ה:

אני שולחת אהבה:
לדון קיחוט - אוהבת את התקצירים שלך

פאקן, יצרתי מפלצת!

עד לא מכבר אנשים אהבו (לפחות חלקם) את הפוסטים שלי! עכשיו הם אוהבים את התקצירים! עשרות קבין של חוכמת חיים צרופה שלא לדבר על שנינויות מחודדות ומהוקצעות כנעליה של ליידי שירה יורדים לטמיון! והכל בגלל חברה רדודה, שטחית, שרוצה הכל מהר ומיד, בלי מהות, בלי עומק, בלי משמעות!
הלאה הסיפוק הזול והמיידי (למעט משחק אמת או חובה עם פומיקי ואביס)! בוז לכוכב נולד (למעט הביצוע של לירון לב לשלמה ארצי, ובמידה מסויימת הבלונדינית ההיא, איך קראו לה)! ימוגר פרוייקט Y (למעט זאתי שמתפשטת עכשיו בתוכנית הפורנו בסופשבוע של YES, לא ראיתי אבל קראתי שהיא לא מבינה למה מסתכלים לה על החזה ולא על יכולת המשחק)! מספיק כבר עם תרבות האינסטנט הזאת!!!!

הלאה התרבות הקלוקלת הדוחקת את קיחוט, תחי התרבות הקלוקלת שמביאה לקיחוט תהילה וממון לרוב!
חוסר כבוד משווע!
קיחוט

תקציר הפוסט (!!!!):

כולנו-עבדים-של-מישהו-שמבקש-עכשיו-תרגישו-פותחים-פה-גדול-ומחכים-לעונג-הבא-אה-זה-יגרום-לכם-לחשוב-כולם-אוהבים-את-ברי-סחרוף
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 15 בנוב׳ 2004
תשדרג את השירות.
תאפשר משלוח תקצירים באס אמ אס לכל דורש.
בכוח המוח-אשה

:))))))))))))))))))

בכוח המוח-אשה • 15 בנוב׳ 2004
אני אישית אוהבת את כל החלקים של הקיחוט, לא רק ת'קצירים.
(רמז - זו בדיחה כזו על אורך האצבעות של קיחוט, תתאמצו..)
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 15 בנוב׳ 2004
ציטוט: הכל בגלל חברה רדודה, שטחית, שרוצה הכל מהר ומיד, בלי מהות, בלי עומק, בלי משמעות!

והאנשים שמספקים להם את זה - אתה!

אני לא כותב תקצירים, אפילו שאני יודע שרק מתי-מעט קוראים את מה שאני כותב, ורק בנאדם אחד, כולל אותי, מבין מה באמת אני רוצה להגיד. אז לסיכום -

זובי. לא כותב תקצירים.