סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור צללים (ותודה לגולד על המונח)

סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 20 בנוב׳ 2004

anaphasa

קשה לי להאמין שמילים, במיוחד כשהן באות בצורה דו מימדית כל כך, בלי שאת יכולה לראות את האדם שמאחורייהן, יכולות לעזור לך באיזושהי צורה.
אני גם לא מאמינה בחיבוקים ווירטואלים. אני מאמינה גדולה בחיבוקים אמיתיים...
בכל זאת, אני אגיד לך שכשקראתי את המילים שלך, לא ראיתי אישה חלשה שנוצלה בשל חולשתה.
ראיתי אישה חזקה, חזקה כל כך שיש לה גם את היכולת להגיד שקשה לה. ראיתי אישה חזקה כל כך, שמצליחה לראות את הלימוד מחוויה קשה שעברה, שמצליחה להיות כנה למרות הקושי.
שלא משתתקת כשאנשים מגיבים לה בצורה כל כך לא רגישה, כל כך מאשימה. שמגיבה להם, שעונה להם מה שצריך לענות.
מהמילים שלך נובעת עצמה נפשית כל כך גדולה וכל כך עצומה, זה ריגש אותי. מעטים הם האנשים שמצליחים להתחבר לעצמה שלהם בצורה כל כך יפה. ואת ללא ספק עשית את זה.
ריגשת אותי.
(ובכל זאת, למרות שאני לא מאמינה בחיבוקים ווירטואלים, למקרה שאת כן, אני שולחת לך אחד icon_smile.gif)

לשליט האופל: כפי שהיא בעצמה ענתה לך, היא לא הייתה צריכה להיות אחרת ממה שהיא הייתה. גם עכשיו וגם אז, היא הייתה מושלמת. בדיוק כמו שהיא. ובשום צורה, בשום אופן, היא לא הייתה אשמה בשום דבר ממה שקרה לה. להגיד לה, או לרמוז לה דבר כזה, זה לא רק לשקר ולהיות מגעיל.
זה גם להזיק. אולי לא לה, כי מהתגובה שלה אפשר לראות שמצויים בה מספיק כוחותל כדי לא לתת לאדיוט כמוך חהשפיע עליה. אבל, אתה יכול להזיק לנשים (וגברים) אחרים שעברו חוויה דומה או שונה. ברור שאתה לא מדבר מתוך כוונות רעות, אולי תנסה לראות מעבר לכוונות ולהתיחחס ביתר כבוד גם לאנשים וגם למילים?
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 20 בנוב׳ 2004
anaphasa יקרה , מעריצה אותך על היכולת לחשוף כאן את עצמך ,את הצלקות והכאב אבל גם את האומץ, העוצמה והכוח שיש בך.
צריך הרבה כוח סבל בכדי לשתוק את הכאב הזה והמון אומץ וכוח בכדיי לחשוף אותו.
מחבקת אותך חיבוק ,חיבוק גדול וחזק.
Darkness of Human​(שולט)
Darkness of Human​(שולט) • 20 בנוב׳ 2004
anaphasa כבר נאמר ע"י גדולים ממני "מה שלא הורג מחשל"
והנה הוכחת ויצאת מזה מחוזקת ולמודת נסיון
הרבה אומץ וחוזק נפשי צריך בשביל לפתוח ולנתח את העבר שלך בצורה שעשית
אני שולח לך את הערכתי ומצטרף לחיבוק

אגב אופל אתה לא מחדש כלום, כבר התרגלנו לשטויות שלך
כרגיל אתה בעיצומו של עוד סשן עצמי שגורם לך סבל רב
נו טוב, איך אומרים ...
הראש דפוק - כל הגוף סובל
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 20 בנוב׳ 2004
צר לי אנאפאזה שנאלצת לעבור את מה שעברת. כמו סכיזופרניה של הילדות גם אני לא מאמין במילים דו מימדיות. צר לי על מה שעברת. צר לי שאני לא יכול לעזור בכלום אלא רק לומר לך שצר לי.

אני מקווה ומאמין, ונדמה לי שאכן, לקחת איתך את התובנה והחוזק שלך מהמקום הארור ההוא שבו היית. תובנה וחוזק שלא יתנו לך שוב ליפול לתהומות אפלים. מקווה בכל לב שדעי לעשות את השימוש הטוב והמושכל ביותר בתבונה ובכוח שלך שנחשפו דווקא שם.

DOM Perignon.
anaphasa​(מתחלפת)

Re: שאלה כנה

anaphasa​(מתחלפת) • 20 בנוב׳ 2004
ונילה אייס כתב/ה:
אכן צריך להיות אדם חזק כדי לדבר בפתיחות ולספר את האמת על חוויה ארוכה וכואבת כזאת. אם היית יודעת אז את מה שאת יודעת היום, האם יש סיכוי שהיית בוחרת במודע בכל זאת להכנע לו בשנית? האם במערכת היחסים הבאה שלך את רוצה להדחיק את הצורך שלך להשלט או לתעל אותו במודע לחוויה זוגית מספקת?...

אני כאן. לא כדי להדחיק את ההתמסרות הטבועה בי ולהמשיך להתנגד לכל מה שרך ומתמסר בי.
כדי ליהנות ממי שאני.
לאט לאט, בעדינות, לומדת את זה.
סוג של מסע ניצחון.
Dark Artist​(שולט)

אני חושב שאני מבין אותך יותר

Dark Artist​(שולט) • 20 בנוב׳ 2004
לקרוא סיפור כמו שאת כותבת זה נורא אין ספק
כואב לי כל פעם לשמוע סיפור כזה על התעללות פיזית ונפשית ולצערי יוצא לי לשמוע כל כמה
ימים מפי סאבית זאת או אחרת כמו דה ז'ה וו על סיפור כזה.
לבחורה בת 19 קשה להתנגד למישהו שהיה הגבר הראשון בחייה ואף להתנתק ממנו.
קשה עוד יותר להתנתק ממישהו שמפעיל עליך מניפולציות רגשיות
לכן בעניין הזה אני חולק עליך שליט האופל.
כשאנחנו צעירים אנחנו נותנים לעצמינו להיות מובלים על ידי הרגשות שלנו.
אין הרבה אנשים שיכולים להתעלות מעל זה ואלו שכן,נדירים הם.
אנאפאזה יקירתי,ניחנת בהרבה רגישות ואומץ לחשוף סיפור כזה בפורום לא קל.
ואכן בהרבה מובנים מה שתיארת מצטייר כמו מערכת בדסמ אבל מעוותת
אני גם יודע שחיבוקים וירטואליים לא עוזרים
אבל אמפתיה כן
hug2.gif
Anan-Sagol​(שולט)

חיבוק לאנהפאזה

Anan-Sagol​(שולט) • 20 בנוב׳ 2004
היגעתי האחור להגיב, קראתי ותפעלתי וחוזר על הקלישאה:

"סאבית הינה שותף לא סמרטוט"

אנהפאזה חוותה את זה והסיק את מסקנותיה אני מקוה שגם האחרות
ענן-סגול
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

תודה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 20 בנוב׳ 2004
תודה, אנאפאזה - ששיתפת אותנו בפרק החיים הזה.

ותודה על התזכורת שיש חלאות כאלו, בין אם יש להם "כתר" בדסמי או וונילי.

וחיבוק חם, גם אם ווירטואלי על שמצאת את הכוחות לצאת משם, ועל שבחרת לשתף אותנו בכך.

רק הערה קטנה:-
ציטוט:
זה יכול לקרות. זה לא משהו רנדומלי, מסתובבים בינינו כאלה שנהנים מתחושת העליונות והכוח, שיודעים יפה מאוד מה הם רוצים, ואת מי לנצל למטרה הזו.

בעיני, מי צריכים לגזול את הכוח ממישהי כדי להרגיש תחושת עליונות וכוח, שעושים זאת דרך מניפולציה, רמיה, התעללות פיזית ונפשית וסחיטה כפי שתיארת - מעדים על עצמם כמי שאין בהם לא עליונות, לא כוח, ובוודאי שלא שליטה - לא בעצמם ולא בזולתם.

אלו אנשים קטנים, שבעיניהם כוח הוא משהו שאו שיש לך, או שאתה גוזל אותו ממישהו אחר, או שמהו איום ונורא יקרה להם.

אני שמח שמצאת את הדרך לצאת ממערכת יחסים שכזאת, ומודה לך על שאת עוזרת בדבריך למי שעלולים למצוא עצמם במערכת יחסים של קנאה ורכושנות חולניים, שאין בינם לבין בדסמ שום דבר.
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 21 בנוב׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 21 בנוב׳ 2004
דן קאפ, אנא הפסק להאכיל את הטרול, או שנאכיל אותו בך, ונסדר לכם בית נחמד מתחת לגשר המכביה.