אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונה עם ליפסטיק.

ילדה יפה
לפני 19 שנים • 19 בנוב׳ 2004
ילדה יפה • 19 בנוב׳ 2004
אודם זה [B][size=18] [/size]סקסי!!!![size=12] [/size] [/B] בטירוף.....

במיוחד על ה*** שלו

הההמממממממ.......
האביר​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 בנוב׳ 2004

מחייך

האביר​(שולט) • 21 בנוב׳ 2004
תודה לכן בכח המוח, סחלב פראי וילדה יפה.
תגובותיכן וחליפת ההתכתבויות ביניכן העלתה אצלי חיוך של הנאה צרופה.
אהבתי. icon_smile.gif
מהססת100
לפני 19 שנים • 21 בנוב׳ 2004

Re: גם אני אהבתי,

מהססת100 • 21 בנוב׳ 2004
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
ולדעתי אין אשה שלמה ללא ההכרה בזונה שבתוכה, בתאוותנות שלה וברצונותיה בתחום הסקס.

ואני תוהה:
מה הקשר בין אישה שמכירה בתאוותנות שלה וברצונות המיניים שלה לבין זונה?

והאם לקרוא לאישה שנותנת ביטוי מלא ומשוחרר למיניות שלה "זונה" (על כל הקונוטציות של המילה) - זה לא ביטוי לתפיסה פוריטנית-שובניסטית שמסתתרת לה מאחורי החזות של פתיחות?
האביר​(שולט)
לפני 19 שנים • 22 בנוב׳ 2004

למהססת 100

האביר​(שולט) • 22 בנוב׳ 2004
קראתי את תגובתך.
מוצא לנכון להתייחס ולהסביר נקודת מבט מעט שונה.
כתבת, שלא כל פתיחות מינית =זנותיות.
בעניין זה-את לא מהססת-ואפילו צודקת ב100 אחוז icon_smile.gif
אלא, שכיוונתי לזנות מסוג אחר.
זונה איננו בהכרח מונח פיזי .
זונה, יכול ויהא מצב צבירה מנטלי.
לא צריך לעמוד ברחוב ולאסוף קליינטים כדי להיות זונה.
לא צריך אפילו...ליפסטיק..כדי להיות זונה.
צריך את הרצון המנטלי להרגיש כמו זונה.
סהדי במרומים..(אלוהים עדי..)שיש לא מעט מהקוראות המבינות בדיוק--אבל בדיוק--על מה אני מדבר!
פתיחות מינית אינה בהכרח זנותיות.
עצירות מינית אינה בהכרח אי זנותיות.
זונה הוא מצב צבירה מנטלי.
אני, אישית, מקנא באלה שיכולות ורוצות להרגיש שהן זונות.
אני בטוח, שאותן אלה, שהלכו עד הסוף ורצו לחוות את חווית הזנותיות..
חווית הזנותיות המנטלית....
אותן אלה היו בפסגות שאני יכול רק לחלום עליהן.
לכן, מהססת.....אם יצא לך , אי פעם, להיכנס למצב צבירה מנטלי של זנותיות.....
אל תהססי.. icon_smile.gif ..(כמובן שאני יכול רק לתת את דעתי וזכותך שלא להסכים בוודאי קיימת).
BrutallDom
לפני 19 שנים • 6 בדצמ׳ 2004

רק תגידי לו אלונה שלא יגיד אלוהים עדי והכל יהיה בסדר

BrutallDom • 6 בדצמ׳ 2004
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

זונה הוא תפקיד

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בדצמ׳ 2004
ציטוט:
ואני תוהה:
מה הקשר בין אישה שמכירה בתאוותנות שלה וברצונות המיניים שלה לבין זונה?

והאם לקרוא לאישה שנותנת ביטוי מלא ומשוחרר למיניות שלה "זונה" (על כל הקונוטציות של המילה) - זה לא ביטוי לתפיסה פוריטנית-שובניסטית שמסתתרת לה מאחורי החזות של פתיחות?

אני חושב שהתגובה הזו מתיחסת לסטריאוטיפ חברתי ולסטיגמה שמתלווה אליו.

זונה הוא תפקיד או תסריט - ובדיוק כשם שכשהשותפים המשחקים במשחק של פיראט ועלמה במצוקה אינם הופכים לאדם העוסק בשוד ימי התוקף מינית אדם אחר, כך גם הזונה והלקוח מתקיימים רק כהקשר או סיפור מסגרת, שמסביבו אנחנו משחקים במהלך הסשן.

כך שהתגובה הזו צריכה להיות מתויקת יחד עם תגובה על הפרת זכויות האדם הכרוכה בשוד ימי...
icon_twisted.gif
מהססת100
מהססת100 • 6 בדצמ׳ 2004
דן קאפ - הנקודה שלי הייתה אחרת.

העמדתי סימן שאלה על מקור התפיסה/תחושה שתאוותנות נטו (אצל אישה) = להיות או להרגיש זונה. התפיסה הזו לא עלתה ישירות מהסיפור, אלא מהתגובות אליו.

כתבת - "אני חושב שהתגובה הזו מתיחסת לסטריאוטיפ חברתי ולסטיגמה שמתלווה אליו."
בוודאי שלכך היא מתייחסת, וגם המשחק עצמו מתייחס לכך, אחרת לא היה בו אלמנט ההשפלה המהנה.

יבורכו משחקי תפקידים שכל הצדדים נהנים מהם. ועדיין אפשר לפעמים לתהות על ערכים/השקפות שמסתתרים מאחוריהם, במודע או שלא במודע.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

בוודאי שבדסמ פועל בתוך ההקשר החברתי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בדצמ׳ 2004
גם כאשר פעילות בדסמית קוראת תיגר על טאבו, היא מתיחסת לטאבו החברתי, ואולי חלק מהמשיכה וההנאה שבה היא במעבר על האיסור החברתי - בין אם זה המשחק בסטיגמה שבלהיות זונה (גם במאה ה-21 עדיין זה נראה מגונה שאישה תתפרנס מהמיניות לשה, בעוד שגבר בעל מקצוע דומה מכונה ג'יגולו), ובין אם המשחק הוא בחבלים, אזיקים ושוטים (כלומר משחק בשלילת חופש, במניעת היכולת להתנגד, בחוסר אונים או פשוט בעטיפה שנותן החבל לגוף).

כי אם מה שאנחנו מוצאים בו ארוטיקה היה ב-Mainstream, כולנו היינו נקראים וניליים, לא?
מהססת100
לפני 19 שנים • 7 בדצמ׳ 2004
מהססת100 • 7 בדצמ׳ 2004
זה הסיפור? להיות מתבגר מורד שנהנה מהבעיטה בערכים של ההורים-חברה, ומהדימוי של ילד רע?
וכשהבדסמ יקבל לגיטימיות חברתית תאבד המשיכה אליו?
לדעתי זה חלק קטן מאד מהסיפור, ואני מרשה לעצמי (בקצת חוצפה) להניח שגם לדעתך.

ובכל אופן, לא זאת הייתה התהייה שהעליתי. לא תהיתי על מקורות ההנאה.
התהייה שלי הייתה על מה שעומד מאחורי הזיהוי של מיניות משוחררת עם משהו משפיל, זיהוי שמקופל בתוך הזיהוי של אישה חסרת עכבות עם זונה. ואני מבינה שאנחנו מסכימים שהשימוש הבדסמי ב"זונה" אינו מנותק מההקשר החברתי הכללי שמקנה למילה את מלוא המשמעויות שלה.

להמחשת התהיה - בכמה סיפורים כאן מופיע משפט כמו "את רוצה את זה, זונה. נכון? את נהנית מזה" כתיאור של השפלה? מה פה אמור להיות משפיל, בעצם? (וכדי להסיר ספק - אני לא אומרת שהשפלה זה "רע".)

לי נשמע שחבויה כאן אמירה - לא כולה מודעת - כזו: 'מין, בפרט בעבור אישה, זה פויה, ולכן משפיל. אלא שאנחנו, בניגוד לשאר החברה, לא מפחדים מהפויה, מסתכלים לו בעיניים, מתענגים על עצם היותו כזה, מעצימים אותו, הולכים אתו עד הסוף (זנות), וכך באופן פרדוכסלי משתחררים ממנו. אם לא היינו מרגישים שזה ביסודו פויה, לא היינו מגיעים לכאלה פסגות של עונג ושחרור.'
ומה ששאלתי הוא פשוט זה: האם נקודת המוצא (האולי לא לגמרי מודעת) 'מין זה פויה' היא לא ביטוי מובהק של תפיסה פוריטאנית שמתחבאת לה מאחורי הפתיחות?