שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו מאוד לא בסדר...

T O M​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 בנוב׳ 2004
T O M​(שולט) • 21 בנוב׳ 2004
לסיכום , אם הבנתי נכון , יש כאלה שחושבים ש:

אם השולטת ממחפשת מישהו שימש כנהג בלבד - הרי נהיגה נכללת בקטגוריה של פנטזיית בדסמ ויש לקחת זאת ברצינות ולא לזלזל בזה.
אם השולט מחפש מישהי לזיון - הרי שזיון לא יכול להיכלל בקטגוריה של בדסמ ולכן הוא,השולט, רמאי שמשתמש בבדסמ כדרך להשיג זיון קל. (טפו טפו טפו. איך בכלל אפשר להעלות דבר כזה זיון בתוך סשן?)
מה שמסתמן הוא שהשולט מנצל כי הוא הגבר והשולטת לא מנצלת כי היא אישה.

אז אל תבלבלו במוח על אי ניצול.
יש גבול גם לשטויות שאומרים.
מקלים ראש במקרה רק כי המנצלות פה הן נשים ותו לא.

דעתי היא שכמו שיש גברים שמנצלים את הבדסמ לזיון קל , כך יש נשים שמנצלות אותו לדברים שהן רוצות כמו הסעות,קניות,נקיונות וכו' שברוב המקרים אין להם שום קשר לבדסמ.
ושוב , לא כולם. יש גם צדיקים וצדיקות בסדום.
מי שלא משקר ברצונות האמיתיים שלו הוא זה שיצליח בקשר הנ"ל.
שוטרת*
לפני 19 שנים • 21 בנוב׳ 2004
שוטרת* • 21 בנוב׳ 2004
"[quote="tom."][b][color=white]לסיכום , אם הבנתי נכון , יש כאלה שחושבים ש:

אם השולטת ממחפשת מישהו שימש כנהג בלבד - הרי נהיגה נכללת בקטגוריה של פנטזיית בדסמ ויש לקחת זאת ברצינות ולא לזלזל בזה.
אם השולט מחפש מישהי לזיון - הרי שזיון לא יכול להיכלל בקטגוריה של בדסמ ולכן הוא,השולט, רמאי שמשתמש בבדסמ כדרך להשיג זיון קל. (טפו טפו טפו. איך בכלל אפשר להעלות דבר כזה זיון בתוך סשן?)
מה שמסתמן הוא שהשולט מנצל כי הוא הגבר והשולטת לא מנצלת כי היא אישה."

טומי בוי, אם השולט יציין בפרופיל שלו כי בכוונתו למצוא סאבית אך ורק למטרת זיון והיא אכן נענית לו - אין בעיה בכלל. אם בא לו על סקס קינקי וזה כל מה שהוא רוצה - שיבושם לו . כל עוד הוא מצהיר על כוונותיו. ברגע שהוא מסתיר - אז כן . מדובר בניצול. כמו שאם השולטת הייתה מסתירה את רצונה בנהג בלבד - אז גם עליה היה נאמר כי היא מנצלת.

ההבדל בין ניצול להגשמת פנטזיה זה כמה מודעים שני הצדדים לתפקידם במערכת ולמה שמצופה מהם.
Shalhevet
לפני 19 שנים • 22 בנוב׳ 2004

אני לא מבינה מה הבעיה

Shalhevet • 22 בנוב׳ 2004
לפעמים אני קוראת הודעות בפורומים ואני לרגע נבהלת בגלל שאתם מעלים שטויות כאלה
טיפשיות<לא מכלילה!>שזה מעלה בי חלחלה ונילית.
עבד?ניצול?
לפי מה שאתם אומרים <שזו גישה ונילית למדי>,גם שאני מצליפה בעבד אני בעצם מנצלת אותו
ואת גופו לצרכיי האישיים,כנ"ל לגבי כפות רגליי,נעליי,קשירות וכו...
וכן,זו דעתי גם לגבי נהג.
אני לא מבינה איך מעיזים להגיד בפורום כזה ששרות כמו נהג פרטי למלכה,שכולל בתוכו הסכמה מלאה וקביעת תנאים מראש,יכול להיות ניצול?
מה קורה לכם?!
סאבים\עבדים לא חייבים להסכים לקבל משרות כאלה ממלכה זו או אחרת.
אבל אתם שוללים מלכות עבדים שחושקים בזה!ובאיזה זכות?
אתם נמצאים בקהילת בדס"מ......שליטה! קבלת החלטות ,התמסרות,כניעה ופנטזיות.
יש בארץ עבדים בעלי גישה נוראית.שחושבים שהם "בקטע" ואז רואים הכל כניצול.
כל מה שעובר להם בראש זה:איזה כלבה היא-לא נתנה לי להשפריץ...
סליחה על הבוטות אבל זה בדיוק כך!
עבד אמיתי נותן את נשמתו ואת גופו למלכה.מתמסר.נשלט! זה היעוד שלו ביקום! זוהי משאלת ליבו!
והמלכה אמיתית נותנת לו כוחות להאמין בעצמו ומכשירה אותו להיות לעבד מיומן,יעיל ואיכותי .
מי שטוען שהגשמת פנטזיות בהסכמה זה ניצול...זה אומר שהוא רואה את העולם דרך מוחו שלו.
כלומר הוא עצמו מחפש בעולם הבדס"מ לנצל מלכה בשביל הגשמת פנטזייה שרירותית.
הוא מגיע לעולם הבדס"מ ממקום שגוי ולא נכון.ואז מרגיש מתוסכל.
רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
כפי שנאמר-הפוסל במומו פוסל!
דניאלי.

נכון

דניאלי. • 22 בנוב׳ 2004
כל אחד איך שהוא רוצה מדינה חופשית כולנו אנשים מבוגרים הכל בהסכמה והבנה
DanaDomme​(שולטת)

מסכימה עם שלהבת

DanaDomme​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2004
בראבו שלהבת!
קראתי והסכמתי עם כל מילה שכתבה שלהבת.
SEAMASTER​(שולט)

זה לא חדש

SEAMASTER​(שולט) • 22 בנוב׳ 2004
זה לא חדש שהמיעוט עושה שם רע לכלל ..
המיעוט הן אלה שמחפשות פראייר שאהיה הנהג שלהן בתרוץ שהן מלכות שמחפשות סאב ..
המיעוט הן אלה אשר לא צלח להן למצוא זיון וונילי ולכן במעטה של " מלכה " הן מצאות כוסון ...
המיעוט הן הוולגאריות הלא יוצלחות הכושלות אשר מוצאות נחמה במעטה של " דומית " עלק...

אך המיעוט אינו שולט אלה מעפיל באגרסיביות על האיכות הצרופה שקיימת כן ולכן הפתרון פשוט להתעלם ולא לעשות אישיו מהמיעוט הזה שהרי גם להן יש זכות קיום לא ?!

ולכל המגיבים .. חלקכם מיעוט .. והאיכות ? שמורה לאלה שהשכילו והפנימו את הסיבוב .. וזו/ה שצריך/ה להבין י/תבין ..
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 בנוב׳ 2004
יש הבדל בין 'מחפשת נהג' לבין 'מחפשת סאב לחלוק עימו את אהבתי לבדסמ, ואם הוא יסיע אותי ממקום למקום, זה יהיה ממש נחמד'.

אבל, שוב, כמו ה'מלכות'-זונות, אם יש לזה ביקוש, אז יהיה לזה גם היצע, ואל לנו להתלונן... הכל פה בהסכמה.
zboy{זאתי}

איך לא,

zboy{זאתי} • 22 בנוב׳ 2004
מסכים עם כל מילה של שלהבת.
אני נגנב איך אנשים מוכנים לעשות הכל (בטח) למען המלכה שלהם אבל כשמשהו הופך לחומרי אז זה נהיה ניצול שהוא לא לגיטימי בכלל מבחינתם, מה קרה? לא מספיק עומד לכם תוך כדי נהיגה?

אני יכול להגיד לכם שבתור נשלט מה שעושה לי את זה הוא להיות מנוצל על ידי מלכתי, כן מנוצל, אני מתנצל מראש שאני כזה פרייר אבל להגיד לכם את האמת, אם זה לא היה עושה לי את זה אז לא הייתי פה. ויותר מזה, מבחינתי אני מנצל את המנצלת מפני שהיא נותנת לי בעצם מה שאני מחפש (להיות מנוצל), איזה פריירית.

שאלתי כבר פעם שאלה דומה ואף אחד לא ענה לי (אולי הפעם), מישהו מהמתנגדים יכול אולי להסביר לי למה ליקוק מגפיים הוא לא ניצול בעוד שהסעה כן, למה בכל פעם שהמלכה מקבלת מהעבד שלה משהו שגם כל וינילית הייתה יכולה להנות ממנו אז זה כבר מעשה אסור,

הנושא הזה חוזר על עצמו כל פעם בפורמט קצת שונה ודי נמאס ממנו אז הייתי רוצה להציע לכל מי שמעלה דבר דומה בפעם הבאה להתעסק בעיניינים שלו, ואל תתחילו איתי עכשיו ביציאות של 'אבל אותה אחת פוגעת בחברי האתר שהם לא כאלה' כי מה שאני הכי אוהב באתר הזה זה הלגיטימציה שיש לנו להיות מי שאנחנו רוצים מבלי לייצג אף אחד אחר בזה שאנחנו פה.

zboy
star
לפני 19 שנים • 24 בנוב׳ 2004

הסיכום שלי

star • 24 בנוב׳ 2004
אם מישהי כאן בשביל להגשים פנטזיה - אז כל פנטזיה היא לגיטימית ורצוי שתמצא שותף מתאים.

אבל, יש כאן אנשים שמחפשים להכיר אנשים, אם נטיות דומות או בעצם הפוכות.
מכאן מגיע מתיחות שהרי בזוגיות מוותרים על פנטזיות בשביל למצוא שותף אמיתי.
בזוגיות אתה מחפש קודם כל אדם ואח"כ עבד - אחרת זה ניצול ופגיעה וזהו.
ביחסי שליטה יש בצורה מובנת אלמנטים של ניצות והתעללות, זאת המעטפת שעושה את ההבדל.
אנשים שלא מכבדים את בן זוגם , כמו מי שלא שומרים על SCC - בעיתיים.

טום :
גברים שרוצים סקס הם מניאקים נצלנים.
נשים שרוצות סקס הן שרמוטות.
כל ניסיות לקבל את מיניות כלגיטימית - נכשל,
הגיע הזמן שתתעדכן בזה, השמרנות עדיין כאן.

אכילס :

הכי טוב לדעת, בכל השרשור המזעזע הזה, שאתה עדיין כאן.
זה נחמד גם לשמוע שברך כלל אתה מצליח להתעלם מהן,
ומפעם לפעם הן מביאות לך את הסעיף, אתה כנראה אנושי.
אז אני אאחל לך המון הצלחה, לסיכום.
slu
slu
לפני 19 שנים • 24 בנוב׳ 2004

כוס שוקו חם.

slu • 24 בנוב׳ 2004
מצטערת מקבי בייבי.
אתה מוזמן אמנם להכין לי אחד..
אבל תצטרך הרבה יותר מזה כדי לגרום לי להפסיק לנעוץ את המבט... אותי ידידי, מחלים במילים, בהגיון.
היה לך קל, להציע בקשיש ולכן לי קל לדחות אותו.
slu