אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

24/7 מה זה ?

Adonasuy​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 בנוב׳ 2004
Adonasuy​(שולט) • 24 בנוב׳ 2004
ממיסה כתב/ה:
ראבאק ,
למה כל שרשור כאן מסתיים בלעג וצחוקים ??????

שואלים כאן שאלה שקשורה לבדסמ ולא משהו שמישהו המציא ואתם בוחרים לצחוק על זה ???

רק שתדעו שזה מראה על הטמטום שלכם ועל שעמום בחייכם ...
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

ואולי זה מראה שנמאס כבר משאלות שחוזרות, בוריאציה כזו או אחרת , כל חודשיים- לפעמים רק כדי להראות נוכחות בפורום, כי אין משהו אמתי או חכם לכתוב.
בשביל שאלות יסוד יש את אלפוני.
והתגובה המתלהמת שלך לא מעידה על שעמום או טמטום, חלילה - רק על רצינות יתר. יש גם מחלה כזו.
ממיסה​(נשלטת)
ממיסה​(נשלטת) • 24 בנוב׳ 2004
תגיד אדון נשוי , אתה נולדת עם ידע של מושגי בדסמ ?
או אולי אימא שלך לימדה אותך מה זה סאבית , אדון , 24/7, סשן ?

אז זהו שלא כולם כמוך ואולי לך נמאס משאלות חוזרות ונשנות אבל לאחרים יש רצון להכנס לעולם הזה וללמוד ...
מה זה בכלל משנה איפה הוא שואל כאן או באלפוני ?
הרי הכל קשור לנושא בדסמ ....

תפסיקו כבר לחשוב שאתם הכי חכמים ויודעים הכל ולתת לחדשים הרגשה שהנה עוד אחד שלא יודע כלום .. תנו הזדמנות לאנשים חדשים להכנס לכאן וללמוד מכם ולהסביר מה זה מושג זה או אחר .
אבל בעצם למה שתעשו זאת בפועל ?
אתם טובים בדיבורים על צורך להרחבת הקהילה וכו' אבל בפועל אתם לא נותנים הרגשה נעימה לחדשים ומתייחסים לשאלות שלהם כעוד שאלה בנאלית וחוזרת על עצמה ...

תתביישו לכם ובמיוחד אתה !
עלק קהילה , אחד אוכל את השני כאן ועוד אחרכך מקטרים כמה הוא לא היה טעים .
icon_evil.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 24 בנוב׳ 2004
ציטוט: ראבאק ,
למה כל שרשור כאן מסתיים בלעג וצחוקים ??????

שואלים כאן שאלה שקשורה לבדסמ ולא משהו שמישהו המציא ואתם בוחרים לצחוק על זה ???

רק שתדעו שזה מראה על הטמטום שלכם ועל שעמום בחייכם ...

חשוף לחפחיל חוש חמור!

...

השאלה נענתה, ויש מקום לצחוקים. קבלי תיקון - תמיד יש מקום להומור וצחוקים. יש אנשים שיענו ברצינות, יש אנשים שיענו בחצי-חיוך, ויש כאלה שיריצו דאחקות. כולם טובים וכולם נאים, ואין צורך בהנתשאות כזאת והטפת מוסר.

ולדעתי האישית, עדיפות תגובות מבודחות ומשעשעות שמעלות חיוך על פנים עצובות, מאשר תגובות מגעילות, אגרסיביות, מחרחרות-ריב, שסתם מקלקלות לכולם את ההנאה. למה להתחיל פה בלאגן? היה דווקא נחמד, לשם שינוי...
ממיסה​(נשלטת)
ממיסה​(נשלטת) • 24 בנוב׳ 2004
עוד אחד שנדחף לכל שרשור
מקבי לך לפינה ותחכה כשיקראו לך icon_lol.gif

רצית הומור ? קיבלת icon_wink.gif
Adonasuy​(שולט)

ממאיסה-

Adonasuy​(שולט) • 24 בנוב׳ 2004
רצית תגובה חריפה- קבלי:

אחרי שהחדש קיבל את מנת הידע המתבקשת, הוספתי משהו הומוריסטי, שליצור פלצני כמוך כנראה אין מספיק שכל כדי להבין.

עד כמה שזכורלי, דוקא לך עניתי , בשרשור שפתחת על התמוססות, באופן רציני ולא לעגני, אבל את עסוקה כל כך בלחפש את החוכמה שאצלך יוצאת מהמקום בו השמש לא זורחת, שאת זה את לא זוכרת.

לגבי אחדות הקהילה- אני לא רואה את עצמי כחלק מקהילה ולא משתדל להתערבב בקרב אושיותיה.
להפגש אני נפגש עם מי שמעניין אותי, לכתוב אני כותב על מה שבא לי, ולהגיב אני אוהב בצורה שלי- ולא בצורה שנראית לך כנכונה.

לגבי ה"עלק קהילה" - לא טוב לך? שלום. אף אחד לא מכריח אותך לקרוא, להתייחס או להגיב.

ועוד דבר- אני מת על כל מיני חדשים שצצים חדשות לבקרים, ושניה אחרי שהניק שלהם מתנוסס פה הם מתחילים לחנך אחרים מה לעשות ואיך לכתוב.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 24 בנוב׳ 2004
ציטוט: עוד אחד שנדחף לכל שרשור
מקבי לך לפינה ותחכה כשיקראו לך

לא לא, את לא מבינה - אני חבר זה"ב (זה"ב - זהירות ברברן).