לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כפיות חמום בחורף / מסריחים ומסריחות האתר.

קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 בנוב׳ 2004

תודה להגב' לוטוס השחור

קליבר​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
ברצוני להביע תודתי להגב' לוטוס השחור .
תודה זו הנה מעומק לב , שכן חששתי , שרק אני מבחין באמת הדקה הזו ...
והנה , גם הגב' לוטוס השחור הבחינה בדקויות של הדברים , ואף צירפה לינק אינטרנטי .

ואני ?
מעתה אשמור על זכות השתיקה .... icon_rolleyes.gif
שולץ האיום​(שולט)

Re: יותר מט מגולד.

שולץ האיום​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
שליט האופל כתב/ה:
אני מצדד בלוטוס וקליבר.
לא התייחסתי לדיבור הקלוקל שלך בהודעותיך הקודמות.אבל גם כשעצבנים\לא מסכימים\כועסים יש דרך אחרת מדרך הבהמות לומר את הדברים.אתה מתלהם וצועק כמו קוף שמתחנן לבננה.

למרות שדבריך נכונים ואני אף מסכים איתם.כבר התייחסתי לתופעת "החיבוקים הוירטואלים" בהודעה אשר נמחקה בידי המערכת הנכבדת.ואני חושב שאתה לא יכול לצפות מנורמאליות במקום שכזה.(הסיבה שגם ממך אין לי ציפיות גבוהות).ממש עולם של תככים ומזימות.טלנובלה.(ואני משער שהתפקיד הראשי דיי מסחרר את ראשך).ד"ש לשחקנית המשנה המהוללה.

אל תשכחו שכולנו בני אדם שבאנו לעשות כיף באתר.ולהנעים את זמננו.

זה כל כך שקוף שהוא רוצה שתתפרצו עליו
אל תשחקו לידים שלו ותתנו לו את זה כל כך בקלות
אם הוא רוצה סשן וירטואלי הוא יצטרך להתאמץ קצת יותר icon_wink.gif

זה מזכיר לי את הבדיחה הישנה על המאזוכיסט שניגש לסאדיסט ומבקש ממנו שירביץ לו
אז הסאדיסט מחייך ברשעות ואומר לו: "לללללללא!"
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 בנוב׳ 2004
ציטוט: זה מזכיר לי את הבדיחה הישנה על המאזוכיסט שניגש לסאדיסט ומבקש ממנו שירביץ לו
אז הסאדיסט מחייך ברשעות ואומר לו: "לללללללא!"

חחח
כמו בחנות קטנה ומטריפה, עם הרופא הסאדיסטט שמתחרפן כשמגיע אליו המזוכיסט... אוי, זה סרט גדול.
קליבר​(שולט)

Re: רק דבר אחד.

קליבר​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
שליט האופל כתב/ה:
תסבירו לי את השטויות האלה של אהובותCOM ויקירתי COI כי שנתי נודדת בלילות.
.

icon_wink.gif
לא רוצים icon_wink.gif
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 24 בנוב׳ 2004

Re: כפיות חמום בחורף / מסריחים ומסריחות האתר.

G-O-L-D כתב/ה:

בשעת ערב מאוחרת אני מדבר עם איזו מלכה אחת. מלכה מעניינת. חוצפנית, אבל זו תכונה הנכונה לכל המלכות icon_smile.gif במיוחד אם אתה בא מהצד השני של המטבע.
היא חכמה, חריפה, מסקרנת. אנחנו מדברים ואני מסביר לה מה אני מחפש בחיים האלה בכל הנוגע למישהי. היא צוחקת ואומרת שאני כמו איזה "מיסטר יודל" מהסרט -הכי טוב שיש-. שאני חולה כמותה ושאני מחפש שלמות או אנורקסיות היא עוד לא החליטה. אני אומר לה שהכול טוב ויפה אבל הכול שטויות. בשורה התחתונה, מה שאני מחפש זו כפית...
"כן", היא אומרת, "כפית, אין על כפית".
"כן", אני מחייך, "כפית".

*

גשם (מסריח יש לציין) שוטף את חלון חדר הכתיבה שלי ואני מביט החוצה.
ראבק, כמה כפיות מסתובבות שם, כמה כפיות מחפשות...
כפית, זה בדיוק מה שהמין האנושי זקוק לו.
כפית...
יש כאלה שאוהבים מצקות, יש כאלה שאוהבים כפות, יש כאלה שאוהבים כפיות ויש שאוהבים כפיות קטנות של כוסות אספרסו. זה לא משנה מה אתה באמת מחפש, בשורה התחתונה, כולם מחפשים את אותו הדבר...
מישהי/מישהו שיחמם את הגב, שיכפת.
כפית,
כמה קטנה, ככה גדולה.

.

אין אין אין כמו כפיתicon_smile.gif

נשיקות,
המכשפה (מלכה אחת חחחחחחחחההההההההה)
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 24 בנוב׳ 2004
אני מוחה! אני בכלל לא מסריח! אני מתקלח כמעט כל שבוע, ואפילו מחליף בגדים מדי-פעם!
שנזהב

מר גולד, אל תעלב

שנזהב • 24 בנוב׳ 2004
אבל הנאמנות העאלק-רומנטית-מצ'וסיאטית-אלימה-שוביניסטית-פסיכוטית שאתה מפגין מדי כמה ימים באתר לא עושה רושם על אף אדם שעיניו בראשו. מההתלהמות שלך עולה בעיקר שאתה בהמה גסה וברברית שלא מהססת לירוק לאף באר. מה יש לך כל כך להתגאות בברוטליות שלך? הולם בחזה כמו איזה גורילה. אם אתה כל כך נאמן, אם אתה כל כך סובל, תעשה טובה, תשמור את זה לעצמך. מי שיכול להיות כל כך ברוטלי, כמו שאתה מתאר, מסוכן לא רק לשונאיו (שאני איני מקווה להימנות עליהם, שכן אני אוהב את הברכיים שלי כמו שהן).
שנזהב

הבהרה,

שנזהב • 24 בנוב׳ 2004
ההודעה לעיל היתה גינוי לאלימות באשר היא. מי שפוגע באנשים אחרים חייב בעונש בהתאם לחוק, אבל האלימות המילולית של גולד לא מבחילה פחות בגלל שהיא בצד של הטובים והמגניבים, וראוי להציב גם לה גבולות.