בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מז"ט למועדון הדאנג'ן

פטרוניוס{TooT}
לפני 19 שנים • 25 בנוב׳ 2004

מז"ט למועדון הדאנג'ן

פטרוניוס{TooT} • 25 בנוב׳ 2004
בוקר טוב לכולם,

הואיל ואעבוד עד מאוחר הלילה מחוץ לעיר, לא ברור אם אצליח להגיע למסיבת יום ההולדת של המועדון ולהביע איחולי בעל פה. כל מי שייבצר ממנו להגיע מוזמן להשתמש בפוסט הזה כדי להצטרף אלי ולאחל שנים רבות של שגשוג והצלחה לעמוס, למוסד החשוב שהקים בישראל, ולצוות העובדים של הדאנג'ן.

תתפתח הסצנה כשם שתתפתח - תמיד נזכור לדאנג'ן חסד נעוריו!

icon_lol.gif 10x2.gif

בברכה,

גאיוס פטרוניוס ארביטר אלגנטיי
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
ממני לא נבצר להגיע אבל זה לא אומר שאני לא אפספס הזדמנות להשתמש בפוסט הזה כדי להצטרף אליך ולאחל שנים רבות של שגשוג והצלחה לעמוס, למוסד החשוב שהקים בישראל ולהזכיר לעצמנו שיש לנו שחר של עידן חדש !!!!
כלובי
כלובי • 25 בנוב׳ 2004
גם לא ברור אם אנחנו נגיע הערב..

לכן ננצל כבר עכשיו את ההזדמנות ונאחל מזל טוב למקום המדהים והמיוחד הזה שהוקם עם הרבה אומץ וחזון ומיד הפך להיות מקום יחודי לוהט ומדהים לחובבי BDSM.

עד עידן המועדון הסתגרנו בבתים ונפגשנו בבתי קפה מאולתרים במחתרתיות ומבוכה רבה אפילו להקסביסיוניסטים ביננו icon_smile.gif

המועדון שינה את פני הדברים בארץ ולקיומו משמעות רבה בעיני רובנו.

אז ברכות חמות, מזל טוב לעמוס ולכל הצוות - ושיהיו עוד שנים מדהימות במועדון כמו השנתיים האחרונות!

מזל טוב מאיתנו, עד מאה ועשרים!
birthday.gif
הוא​(שולט)

לא אוכל הערב להגיע

הוא​(שולט) • 25 בנוב׳ 2004
אבל מזל טוב בהחלט מגיע לעמוס לצוות המועדון שתמיד כיף לבוא
קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 26 בנוב׳ 2004

הייתי במסיבה והיה "10 "

קליבר​(שולט) • 26 בנוב׳ 2004
הייתי במסיבת יום ההולדת הזו , והיה" 10 "

תודה ממני לכ מי שטרח ואירגן את הסשנים את הלהטוטנים , את כל האוירה
תודה למשתתפים , היה כיף .. מקווה שלא אצטרך , או נצטרך לחכות עוד שנה לכזה לילה ..

טוב היו לי גם עוד דברים מיוחדים , אבל הם , שלי .
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 28 בנוב׳ 2004
ולרגל שנתיים למועדון, תמונה מרגשת מרגע מיוחד, סאשן ריחוף כפול - מי שלא ראה סאשן שכזה, לא ראה שמחה מימיוicon_smile.gif