בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזל טוב לאחד שמבין המקסים !

שיקי​(נשלט)
לפני 19 שנים • 25 בנוב׳ 2004

לבוקי....

שיקי​(נשלט) • 25 בנוב׳ 2004
אויש עשיתי לך עכשיו אאוטינג... לא נורא, נראה לי שגם ככה כולם מכירים אותך.

אדם מקסים (חצי אדם, החצי השני נחשב נעדר כבר חצי שנה - והמבין יבין icon_smile.gif, איש מיוחד ונדיר שהפך לחבר נפש אמיתי שלי.

אדם שאפשר תמיד לסמוך עליו, שידע מה לעשות בכל מצב, מה לכתוב, מה לומר, למי לומר, כיצד לא לפגוע, תמיד חושב 5 צעדים מראש.

אדם שכייף לדבר איתו, הוא פשוט מבין יותר טוב מכולם בכל תחום icon_smile.gif כן כן... הוא מצד אחד יודע מה השם של האימא האמיתית של ישו ומצד שני יוכל ובנקל להוביל אתכם במסדרונות האפלים של המוזיקה הכורדית הנפוצה בימים אלו ברחבי אירופה...(לפחות הוא בטוח בזה...)

אדם מצחיק בטירוף שתמיד קורע אותי מצחוק וגם מצליח להבין את הבדיחות המפגרות שלי... שזה דיי הרבה.

המון כייף בעתיד שלך והמון מזל טוב שיהיה לך, ובעיקר שמור על עצמך איש - יש לנו רק אחד שמבין.

אגב - זו שתשכיל לתפוס את האיש בטרם ייחטף, תזכה באוצר אמיתי, אין כמוהו ולא רק בקהילת הבדס"ם בישראל - הבטחה של שיקי.

משיקי - האח הלא תימני שלך icon_cool.gif

נ.ב. - אני יודע שאיחרת במעט... אבל זה בדיוק מה נקרא "איחור אופנתי" icon_wink.gif

ו...כן אני יודע שההודעה הזו נוטפת דביקות - אבל התכוונתי לכל מילה, ומה שכתבתי לעיל לא מתחיל אפילו להסביר את אישיותו המיוחדת של האיש הקרוי אחד שמבין.