שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדרך לחיפה

מחכה להזדמנות
לפני 19 שנים • 21 בנוב׳ 2004

בדרך לחיפה

מחכה להזדמנות • 21 בנוב׳ 2004
אתמול בדרך חזרה לחיפה היה לי פנצר איפשהו ליד חדרה , הכי טוב פנצר ,כשמלכה יושבת איתך ואתה יכול להרוויח עוד כמה דקות איתה .ירדתי מהאוטו להחליף גלגל כשבינתיים מלכתי ירדה גם והתישבה על המכסה האחורי בדיוק מעל הגלגל ,כך שמגפיה השחורות (עם העקב העבה ) נמצאים סנטימטרים מעל ראשי ,ואז נזכרתי בעצמי אומר שאני ואלוהים לא חברים ,מודה, טעיתי.עד שסיימתי להרכיב את הגלגל יצאה לי הנשמה ,הדופק הרקיע שחקים ותחושה חזקה של כאב למטה ,כנראה מהלחץ של המכנסיים,אז נפלטה לי נשיקה לנעל .ואז הרגשתי בעיטה חזקה בפנים שהפילה אותי לריצפה ,הסתכלתי למעלה וראיתי אותה קמה ממקומה ונעמדת מעלי,דורכת לי על הפנים ברגל אחת ואז בשתי הרגליים כשהעקב ננעץ לי בחנכיים ,כאב כזה חוויתי רק אצל רופא שיניים ,בסוף היא משכה אותי באוזן עד לדלת של המכונית נתנה לי סטירה מצלצלת ודחפה אותי פנימה ,בכל אותם דקות היא לא דיברה אבל היא גם לא הייתה צריכה לדבר ,הרגשתי בלי מילים למה היא המלכה ואני העבד ,אז הינה ההזדמנות שלי הגיעה ואני מקווה לנצל אותה.

נ.ב1
בסוף הכל היה מקסים חוץ ממקסים
נ.ב2
אני חולם רטרואקטיבית
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפני 19 שנים • 22 בנוב׳ 2004
כנראה שההזדמנות הגיעה
והפסקת לחכות
לפחות את הנסיעה הלוך חזור...

לפי המשפט האחרון שלך
אם הכל היה מקסים חוץ ממקסים,
הייתי אומרת שאתה במקום טוב.

תמשיך לחלום,
ורטרואקטיביות זה טוב למקרים מסויימים..
מחכה להזדמנות
לפני 19 שנים • 22 בנוב׳ 2004
מחכה להזדמנות • 22 בנוב׳ 2004
את ההזדמנות אני אקח בשתי ידיים,החלום הספציפי הזה היה רטרואקטיבי שיכול להיות שבאחד הימים יתגשם.
למלכה הוטי קלטתי אותך ואת צודקת icon_smile.gif כמו תמיד .
Romantikan​(שולט)
לפני 19 שנים • 25 בנוב׳ 2004

Re: בדרך לחיפה

Romantikan​(שולט) • 25 בנוב׳ 2004
מחכה להזדמנות כתב/ה:
אתמול בדרך חזרה לחיפה היה לי פנצר איפשהו ליד חדרה , הכי טוב פנצר ,כשמלכה יושבת איתך ואתה יכול להרוויח עוד כמה דקות איתה .ירדתי מהאוטו להחליף גלגל כשבינתיים מלכתי ירדה גם והתישבה על המכסה האחורי בדיוק מעל הגלגל ,כך שמגפיה השחורות (עם העקב העבה ) נמצאים סנטימטרים מעל ראשי ,ואז נזכרתי בעצמי אומר שאני ואלוהים לא חברים ,מודה, טעיתי.עד שסיימתי להרכיב את הגלגל יצאה לי הנשמה ,הדופק הרקיע שחקים ותחושה חזקה של כאב למטה ,כנראה מהלחץ של המכנסיים,אז נפלטה לי נשיקה לנעל .ואז הרגשתי בעיטה חזקה בפנים שהפילה אותי לריצפה ,הסתכלתי למעלה וראיתי אותה קמה ממקומה ונעמדת מעלי,דורכת לי על הפנים ברגל אחת ואז בשתי הרגליים כשהעקב ננעץ לי בחנכיים ,כאב כזה חוויתי רק אצל רופא שיניים ,בסוף היא משכה אותי באוזן עד לדלת של המכונית נתנה לי סטירה מצלצלת ודחפה אותי פנימה ,בכל אותם דקות היא לא דיברה אבל היא גם לא הייתה צריכה לדבר ,הרגשתי בלי מילים למה היא המלכה ואני העבד ,אז הינה ההזדמנות שלי הגיעה ואני מקווה לנצל אותה.

נ.ב1
בסוף הכל היה מקסים חוץ ממקסים
נ.ב2
אני חולם רטרואקטיבית

איזה יופי תענוג לקרוא

cheer.gif
כלואה בכלוב​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 26 בנוב׳ 2004

מקסיםםםםםםםם!!

כלואה בכלוב​(נשלטת) • 26 בנוב׳ 2004
איזה כיף לך , להיות ככה תקוע עם המלכה המהממת שלך
ממממ הבאת לי רעיון