צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישלי

LADY MISHEL​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 2 בדצמ׳ 2004
LADY MISHEL​(לא בעסק) • 2 בדצמ׳ 2004
[color=yellow]מישל[/color]
מזל טוב
בריאות
אושר
אור ואהבה
והעיקר תגשימי את כל משאלותייך
זיקית

מישלי יקרה

זיקית • 2 בדצמ׳ 2004
שיהיה המון מזל טוב ויומולדת שמח !

שנה של כיף ושמחה ואהבה ועונג וסיפוק מכל הסוגים, וצמיחה וחיוכים וחיבוקים - כמו שמגיע לך icon_smile.gif
Dom_Quixote

מי שלי?

Dom_Quixote • 2 בדצמ׳ 2004
מישלי יקרה,

ידועה לי היטב חיבתך לשרשורים ארוכים, מורכבים ועתירי מילוליות.

על כן, ברצוני להביא כאן ראיון יומולדת מיוחד עם השר אהוד אולמרט, בנוגע לקיצוץ תקציב המדע:

אולמרט: יש לבטל את הקיצוץ בתקציב 2005 של המדען הראשי ולהגדיל אותו מ-900 מיליון שקל ל-1.3 מיליארד שקל

"אנחנו במירוץ נגד הזמן, כיוון שאנו עלולים לאבד בתוך מספר שנים את היתרון הטכנולוגי שלנו לטובת מדינות כמו הודו וסין", כך אמר היום ממלא מקום ראש הממשלה ושר התמ"ת, אהוד אולמרט, במסגרת כנס מו"פ 2004 שמאורגן על ידי לשכת המדען הראשי.

"בעוד מדינות רבות בעולם ובהן הודו, סין, סינגפור, גרמניה, אירלנד, קנדה וכמובן ארה"ב, מאמצות כיוון אסטרטגי המעודד תמיכה אינטנסיווית במחקר ופיתוח התעשייתי, הרי שאנחנו פועלים במרץ לקצץ את התמיכה", הוסיף אולמרט.

"תקציב 2005 של המדען הראשי במשרדי צפוי לעבור קיצוץ משמעותי ולעמוד על 900 מיליון שקל, שהם 50% מתקציב לשכת המדען בשנת 2001", ציין אולמרט. "בשנה שעברה תוכנן קיצוץ דומה ולשמחתי הצלחנו לבטל את חלקו. השנה אנחנו נאלצים להתמודד שוב עם הגזירות הקשות".

אולמרט שיגר עקיצה לעבר ח"כ שמעון פרס שדיבר לפניו בכנס בזכות הגדלת תקציבי המדען הראשי ואמר "אני מאמין כי במשא ומתן הקוליאציוני עם שרון יילחם פרס בכל כוחו עבור תקציב המדען הראשי".

אולמרט ציין כי המשרד מכונן לאחרונה הסכמי סחר בילטראליים בין ישראל למדינות מארה"ב וכן עם תאגידים בינלאומיים. "חתמנו לאחרונה עם מדינת מרילנד בארה"ב, בקרוב נחתום גם עם מדינת ניו-יורק ויש לנו כוונות לעשות את אותו דבר גם באוסטרליה".

מנכ"ל משרד התמ"ת, רענן דינור, אמר בכנס כי "מישהו מתעלל בצורה שיטתית בתקציב משרד התמ"ת". דינור ציין כי תקציב תמ"ת ירד בשנים האחרונות משיעור של 2.9% מכלל תקציב המדינה ל-1.6% בתקציב 2005.

"בשנים האחרונות ירד אחוז המענקים המאושרים על ידינו לחברות מ-34% ל-17% בלבד, הן בשל הגידול במספר הפניות לתמיכה והן בשל הקיצוץ בהיקף התקציב", ציין דינור. "תקציב התמ"ת ותקציב משרד החינוך קוצצו במיליארד שקל. ההבדל הוא שתקציב משרד החינוך הוא 24 מיליארד שקל והתקציב שלנו הוא רק 4 מיליארד שקל, לכן בנסיבות אלה אין לנו ברירה ובתחבולות נעשה מלחמה", אמר דינור. דינור ציין כי התמ"ת יתמודד עם התקציב במספר דרכים כגון קרן הלוואות לעסקים קטנים במינוף של 1 ל-5 עם הבנקים, איגו"ח מענקי מו"פ ועוד.

ועכשיו כשפטיש המילים שלך שבע והגעת לסיפוקך, ברצוני להגיד גם שאת אשה נפלאה, טובה בצורה ייחודית, לבבית, חמה, מקסימה, נבונה, פיקחית אוהבת וחיובית יותר מצרור פומפיות זהובות. ובניגוד לסרסורי מילים למיניהם, אני חושב 11 פעמים על כל מילה שאני כותב פה (לכן לוקח לי מספר שבועות לכתוב כל שרשור). הכל יצוק בסלע, חקוק ומוצק יותר מעקרונותיה של מפלגת העבודה. אני מאושר גאה ומתכבד להכיר אותך, למנות את עצמי על ידידייך, ואותך על עדר חסידיי השוטים.

מזל טוב בכמויות מסחריות, המון אושר, ועושר במידה משביעת רצון אך כזו שלא מערפלת את החושים.
המון כבוד, ועוד יותר מזה אהפה, ועוד יותר מזה כבוד,
שלך,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

השר-אולמרט-סבור-שאם-נמשיך-לקצץ-בתקציב-המדע-נאבד-את-יתרוננו-הטכנולוגי-מה-שיביא-בטווח-הארוך-יותר-לפגיעה-בכלכלה-אני-לא-מאמין-שבאמת-נאלצתי-לקרוא-את-זה-בשביל-לעשות-תקציר-מה-נהיה-ממני-יצרתי-מפלצת
TIA
TIA

מישלי אהובה

TIA • 2 בדצמ׳ 2004

מישלי יקרה שלי,
שולחת לך מעומק ליבי את כל הטוב שבעולם.
גם אם באיחור של יום (זה כדי להקפיץ את השירשור שוב icon_wink.gif ),
מאחלת לך בראש השנה האישי שלך
שנה חדשה נהדרת, בה תתנסי, תטעמי, תחווי, תלמדי, תהני ותגדלי עוד ועוד.
שנה של אושר והמון כייפים.
שולחת נישוקים וחיבוקים
ליום ההולדת
וגם סתם שיהיה נעים.
אוהבת אותך כל כך
icon_chickkiss.gif
TIA

ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 2 בדצמ׳ 2004
מישלי אהובתי (עם או בלי דוט קום)!!!
מאחלת לך שנה של הגשמת חלומות
אהבה ללא גבולות
(וסשנים עם icon_wink.gif )
שמחה, צחוק, אושר ולא יזיק גם עושר
הרבה חטיפות למחוזות נפלאים
הרפתקאות
חוויות
וכל הדברים הטובים!!!

[B]יומולדת הכי שמח שבעולם!!!![/B]

אוהבת אותך

ים
אהובותcom
לפני 19 שנים • 3 בדצמ׳ 2004
אהובותcom • 3 בדצמ׳ 2004
מישלי, אהובת הממלכה האדומה
הכי שווה שקיימת!!!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

בשם כל הממלכה אנו מאחלים לך
קודם כל ברוכה השבה
ושנית, מזל טוב.flower3.gif

אוהבות ואוהבים (צריך קצת להתייחס לבנים שם..)

birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif
דני בוי
דני בוי • 3 בדצמ׳ 2004
מישלי מתוקה,

הרבה מזל טוב, מאחל לך את כל האושר שבעולם, רק הצלחות והנאות בחיים icon_smile.gif
הוא​(שולט)

איחול חם

הוא​(שולט) • 3 בדצמ׳ 2004
ממני