בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שעווה אירוטית

moonstone​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 29 באוק׳ 2004

Re: שעווה אירוטית ונרות בכלל ...

moonstone​(נשלטת) • 29 באוק׳ 2004
Darkness of Human כתב/ה:
הורדת שעווה מבגדים :
בגדי בד : 1 . לשים בשכבות לפי הסדר מגבת , נייר סופג , הבגד הפגוע , נייר סופג וסמרטוט נקי כלשהו ולעבור עם מגהץ לפי העמידות של הבגד . 2 . להכניס למקפיא בערך לחצי שעה עד שעה ולקלף (אם ישנם שאריות מומלץ כמו במס' 1 ) .
בגדי עור : כמו בגדי בד ולאחר מכן הברקה עם שומן לטיפול בעורות .
בגדי זמש : כמו בגדי בד ולאחר מכן שפשוף בזהירות עם נייר זכוכית עדין. icon_cool.gif

תודה רבה! יש לי ערימה בסל הכביסה שחיכתה לטיפ הזה icon_razz.gif
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 29 באוק׳ 2004
ים_yam​(לא בעסק) • 29 באוק׳ 2004
עזבי את המקרר, לכי ישר על המגהץ , הכי יעיל, מנסיון...
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 12 בנוב׳ 2004

ונא לא לשכוח קרח

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בנוב׳ 2004
בתוך קערה עם מעט מים, קודם כל כאמצעי בטיחות להורדת החום של השעווה אם היא נשפכת בכמות גדולה מדי או מתנקזת למקום אחד.

ולאחר מכן, כמשלים למשחק התחושות על העור...

וכשעווה מוקפאת עח\ל ידי הקרח, קל יותר להסיר אותה מהעור.

====

משחק בשעווה נטוה ללכלך בהרבה פירורי שעווה וגם בנתזים - מומלץ גם לבחור סדין ישן או לכסות את אזור המשחק בכיסוי חד-פעמי.

בהצלחה ובהנאה!!

[נ.ב. 40 ס"מ נשמע לי נמוך מדי לגובה שבו מתחילים לנסות את השעווה, במיוחד בהתחשב בעובדה שצוינה לעיל - שום נר אינו מכיל מידע על טמפרטורת התכה. כפרנואיד מקצועי, אני מתחיל לבדוק את חום הנר מגובה כפול מזה, על הצד הפנימי של הזרוע שלי, לפני שאני עובר לנסות אותה על העור של שותפתי. ]
Darkness of Human​(שולט)
לפני 19 שנים • 12 בנוב׳ 2004

Dan_Kap מבלי לפקפק בנסיונך ובטוחני שהוא רב

Darkness of Human​(שולט) • 12 בנוב׳ 2004
[

[נ.ב. 40 ס"מ נשמע לי נמוך מדי לגובה שבו מתחילים לנסות את השעווה, במיוחד בהתחשב בעובדה שצוינה לעיל - שום נר אינו מכיל מידע על טמפרטורת התכה. כפרנואיד מקצועי, אני מתחיל לבדוק את חום הנר מגובה כפול מזה, על הצד הפנימי של הזרוע שלי, לפני שאני עובר לנסות אותה על העור של שותפתי. ][/quote]

אני לא ממש יודע על איזה נרות אתה מדבר אבל אני אישית עם הנרות שאני עובד טפטפתי על הצד הפנימי של הזרוע שלי מגובה של 10 - 15 ס"מ ככה שגובה של 40 ס"מ הוא מעל ומעבר וסביר ,
אגב כבר היתה הדגמה במועדון והנרות שאני מדבר עליהם מיוצרים במיוחד לקהילה ואתה מוזמן להגיע ולראות בעצמך icon_twisted.gif
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 6 בדצמ׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 6 בדצמ׳ 2004

icon_eek.gif

אממ
רגע..

לקבל.. שלמים... לא דלוקים...

icon_eek.gif

דומי רוצה אותם חדשים... icon_rolleyes.gif