צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צילומים

blackfeline
לפני 19 שנים • 6 בדצמ׳ 2004

אמממ

blackfeline • 6 בדצמ׳ 2004
דןקאפ, אני קצת הרבה מכירה את החתול הזה אישית ביותר. הוא קצת החבר הכי טוב שלי בחמש שנים האחרונותicon_smile.gif
אני שוב, לא חושבת שהוא צריך לפרסם את התעודה שלו בפומבי. מי שירצה לעזור, שוב, יראה אותה, מי שלא ירצה לעזור מה אכפת לו מתעודת הסטודנט?

לה לה לה. וזהו
blackfeline

אהמ

אץה לא חושבת שאתה "קצת" מגזים?
הוא לא אמר שהוא עושה צילום מקצועי מראש.
מראש הוא אמר שהוא מעוניין בלצלם סשנים לשם האמנות, לא כדי לערוך תצוגה, אלא בגלל שהוא נהנה לצלם ושאולי הוא ישתמש בזה לעבודות אחרות שלו או מי יודע מה.
לא ממש יפה מצידך לשפוט. אתה הרי לא מכיר אותו.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אני ממש לא מכיר אותו

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בדצמ׳ 2004
וזו בדיוק הנקודה - גם שאר האנשים שאולי יפנו אליו אינם מכירים אותו.

ישנם לא מעט אנשים שפונים דרך האתר הזה ומציגים עצמם כסטודנטים או חוקרים, מבלי שמישהו מהם חושב שחובת הוכחת הרצינות אמורה לחול קודם על מי שמציע הצעה לחשיפה.

די לקרוא בשרשור קצת יותר למטה (http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=7314) איזה נזק כלכלי יכול לגרום אדם שעוסק בשליפת פרטים על אנשים מהאתר - מה שמכונה Social Engineering.

ולכן בעיני, מי שפונה ומבקש מאנשים בקהילה להיחשף בצורה זו או אחרת, רצוי שיפרסם על עצמו מידע בצורה שניתנת לאימות לגבי מיהו ומה כישוריו.

ולגבי הבטיחות של אנשים - משום מה אני סבור שאני לא מגזים.

ישנם אנשים שאוספים מידע על אנשים אחרים - חלקם בגלל שכך הם סבורים שיוכלו להוכיח שהם "מקובלים" בחברה, חלקם מסיבות קצת יותר אפלות.

פניות בסגנון של "יש לך את הטלפון של קיסרית האופל, היא נתנה לי אותו והוא הלך לי לאיבוד?" הן דוגמה לחליבת פרטים, שיכולה להוביל לחשיפה של אנשים שבחרו לשמור על הפרטיות שלהם, ופתאום מקבלים טלפון הביתה ממשיהו שלא הכירו.

נשמע לך דמיוני ומוגזם?
blackfeline

האמת

נשמע לי פרנואידי.
כן, יש מקום להזהר, אבל בפעם השלישית, מי שירצה לקחת בזה חלק, יקבל באופן פרטי את תעודת הסטודנט שלו, יראה עבודות שלו, יוכל להפגש איתו מספר פעמים לפני שמחליט.
אתה לא רוצה, אתה לא חייב, תן לאנשים אחרים להחליט אם זה מעניין אותם.
אני ממש לא חושבת שהבחור צריך לחשוף את כל הפרטים האלה עליו בפומבי.
אף אחד לןא כופה על אף אחד להצטלם. מי שרוצה, יקבל את כל האינפורמציה שיבקש.

ועוד דבר.
זה לא דיון. ערן כתב הודעה ולא התכוון לפתח שיחה כוללת. מעניין אותך, דבר איתו בפרטי, לא מעניין אותך..........
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 7 בדצמ׳ 2004

כאן אני חולק עלייך

Tamashi Nawa​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2004
ערן לא פירסם מודעה אלא פתח דיון.
לצורך פירסום מודעות יש מקום - לוחות המודעות ושם גם אין מקום לתגובות

כאשר הוא פירסם את ההודעה שלו כאן הוא פתח אותה לדיון - פורום=דיון

If you can't stand the heat - stay away from the kitchen
blackfeline
לפני 19 שנים • 7 בדצמ׳ 2004

המממ

blackfeline • 7 בדצמ׳ 2004