שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניק ועונשו :)

דמיאן​(שולט)
לפני 19 שנים • 14 בנוב׳ 2004

אז למה....

דמיאן​(שולט) • 14 בנוב׳ 2004
דמיאן בספרות המיתולוגית הוא בנו של השטן,הסיטרא אחרא,ה-666,וכל הבולשיט הזה ..אני אישית מאמין ,שהוא לא קיים ,ולא היה קיים ב2000 שנים האחרונות(השטן ז"א),ועל כן אני חדור מוטיבצייה להפנים אותו ואולי לגלות דרך עצמי איך מרגיש בן של שטן אחריי כל כך הרבה שנים של שנאה מירמור והדחקה,ישנם אנשים שמאמינים בזה ויש שלא,אני אישית מקבל את זה ורק בכדי לשאת עליי את "עול" קיומו.כמו כן יש לי המון תיאוריות לגביי מתנגדיו אוהביו ושונאיו,אבל,
זה לא המקום.
ממש כמו באוסטין פאוורס ,להיות הבן של הדמות הנבזית הרעה,מאפשרת כמה כיווני זרימה,מגוון של דמויות ,ושעשוע בעצם הרעיון.
או שסתם שמעתי את זה איפשהו ואני מחייה אותו בחזרה.
icon_twisted.gif
damian​(שולט)

הרבה אנשים מתיימרים לייצג

damian​(שולט) • 14 בנוב׳ 2004
אותו ואת כל מה שהוא מסמל. מעטים הם האנשים שבאמת עושים את זה מתוך בחירה, ובזה יש טיפה של אצילות. חלקם הגדול הם מופרעים שהשטן או בני משפחתו השתלטו עליהם ועושים בהם שמות כי הם חלשים. ברוב המקרים מדובר באדם בודד ומיואש שחיפש לעצמו מטאפורה להתנחם בה. כי מפחיד להיות בנו של השטן, אבל מפחיד יותר להיות מיותם.
Darkness of Human​(שולט)

והנה גם אני התעוררתי ...

Darkness of Human​(שולט) • 14 בנוב׳ 2004
טוב זה באמת שרשור מעניין ומרתק
אז למה אני דארקנס ....
במשך שנים ובעצם מאז שאני זוכר את עצמי היתה לי משיכה לשליטה, משיכה שלא מצאה לה ביטוי ושיצאה לה בכל מיני צורות ומקומות, בכל מקום תמיד הגעתי למצב של הובלה, של אחריות, של לידריות והתחום של הבדסמ שלא היה מוכר לי היה אפל משום מה ולא ידוע למרות שהיה מעניין ומושך, בשלב מסויים הקטעים של הספאנקים מיצו את עצמם וחיפשתי עוד ...הלאה וקדימה

Darkness of Human = האפילה שבאדם, הצד החשוך שבו, הבלתי מוכר והבלתי ידוע
סוף סוף מצאתי והבנתי את עצמי ואת הייעוד שלי ולאחרים שבסביבתי ועדיין לא מודעים זה ישאר בתור הצד האפל שבי...הלא מוכר והלא ידוע icon_twisted.gif
אוהב בנו​(שולט)
אוהב בנו​(שולט) • 14 בנוב׳ 2004
כשנכנסתי לפורום היה לי ברור מעבר לכל צל של ספק שאין שום בעיה להחליף כינוי סתם כך, יצרתי לי פרופיל בסיסי וחיכיתי לרעיון טוב.
אותם זמנים היו זמני הבגרויות ואבוי הייתי שקוע עד צווארי בבחינת הבגרות בתנ"ך ופתאום בזמן שאני מנסה לשנן מדוע חמורו של בלעם יכול לעלות באש ולעקוד את בנו בו זמנית ואפילו לא יקרא כי בא אל קרבו, קפץ במוחי פתגם חז"ל "חוסך שבטו שונא בנו", שבט למי שלא יודע הינו מקל בשפה מקראית ואני בטוח שכל הנמצאים כאן יכולים לשער למה הוא משמש.

כך נוצר הכינוי שלי, רק חבל שבגללו חושבים שאני לא בקטע של נשים...
triple extension​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 15 בנוב׳ 2004

המממ

triple extension​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2004
Y U L I A 1986

הממממממ......יוליה למעשה זה לא שמי......(: אבל החברים מכנים אותי ככה... מכיתה י'...........1986.....שנת לידתי ....
בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 15 בנוב׳ 2004

אצלי זה ברור,

בכוח המוח-אשה • 15 בנוב׳ 2004
כשהייתי קטנה, ושברתי לא פעם משהו בנסיון לפתוח אותו למשל, היה אבי נאנח ואומר: אלוהים אדירים, למה בכוח, אין לך מוח?

אבל האמת היא שהניק שלי הוא קיצור של ניק ארוך יותר: בכוח המח(שוף). פשוט לא רציתי ליגע את כולם בניק ארוך.. icon_rolleyes.gif

אבל האמת האמיתית היא שהסיפור הראשון שפרסמתי באתר בדס"ם, היה סיפור שליטה דרך עיניים זכריות -שבעת חטאים קנאה, שם מוזכר הקעקוע שלי שהוא סמל אינדיאני של כוח המוח, השליטה מראיה עליונה. מצא חן בעיני שהניק הוא א-מיני, (כך הוא באתר הדנג'ן למשל, שם נפתח לראשונה) יהיר במקצת ובוטח בעצמו, ממש כמוני.
כשהגעתי לכלוב גיליתי שקיים שולט בניק הזה, אלא שאז כבר הייתי מוכרת בניק , והוספתי את המין -אשה.

אבל האמת האמיתית האמיתית...
master281
לפני 19 שנים • 16 בנוב׳ 2004

...

master281 • 16 בנוב׳ 2004
שנכנסתי לדל נט נקראתי MASTER D ואחר כך התברר שיש עוד כמה אם אותו הניק
אז בדל נט העניקו לי את הניק D הצעיר
בהתחלה נרשמתי פה בתור MASTER D עד שצצו להם עוד כמה
אז החלפתי ל VIP
שאומר איש חשוב מאוד

ואני חושב שאין מישהו יותר חשוב לסאבית אחרי משפחה כמובן
ana
ana
לפני 19 שנים • 28 בנוב׳ 2004

שמש

ana • 28 בנוב׳ 2004
אם מקישים את השם שלי ומכוון על עברית יוצאת שמש

ה...אמת שגיליתי רק אחר כך
icon_redface.gif
shoko​(מתחלפת){Rainbow}
לפני 19 שנים • 4 בדצמ׳ 2004
shoko​(מתחלפת){Rainbow} • 4 בדצמ׳ 2004
ראשית תודה למלכה לירז, את גואלת אותי עכשיו מייסורים קשים בדמות שאלות כמו: "קוראים לך שוקו בגלל שאת שחומה?" אז הגיע הזמן שמי שלא יודע שידע...

לפני בערך שנה עמדתי לעבור ניתוח (לא לדאוג, הכל בסדר) ובכל הוועדות והבדיקות הרפואיות, כשהיינו מגיעים לפני הזמן, כולם היו יושבים ושותים קפה, ורק אני הייתי יושבת ושותה שוקולטה... אט אט החברים שלי התחילו לקרוא לי שוקולטה, אבל! נסו אתם בכל אירוע חברתי להגיד כל הזמן שוקולטה... קצת קשה, אז קיבלתי שם חיבה לשם חיבה, השם קוצר לשוקו.

כשנרשמתי לכאן, לא היה יותר טבעי בשבילי מלבחור כניק את שם החיבה שלי...
העולם המופלא​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 בדצמ׳ 2004

העולם המופלא

העולם המופלא​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2004
טוב אצלי אני מקווה שזה ברור מאוד
עולם הבדסמ הוא עולם מופלא ומצא חן בעיניי
לכן קראתי לי העולם המופלא