שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאיימים על אינפי!!

כלובי
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003
כלובי • 16 ביולי 2003
ההודעה של אמי נערכה והפרטים אודות הנערה הוצאו.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 16 ביולי 2003
ברור שאני "מקנא" בו.

מרוב קנאה מחקתי אותה מהראש והמשכתי הלאה.

בעקבות הודעה פרטית של אינפי אני מפסיק לכתוב בנושא הנ"ל (למרות שאני פתחתיו) ואני מבקש שאזכור שלי לא ישתרבב יותר לתוכו בעקפין או במישרין.

תודה.
amy_​(נשלטת)

הבהרה והתנצלות

amy_​(נשלטת) • 16 ביולי 2003
קודם כל, אני רוצה להבהיר שה "פרטים" שכתבתי על הנערה לא כללו פרטים כמו שמה, כתובתה או אפילו כינוייה. אני מתקשה להאמין שמישהו היה יכול לזהותה על ידי מה שכתבתי.
המטרה של דברי הייתה להבהיר את מהות הקשר של הנערה לבדס"מ, על מנת להראות שאדוני הוא לא בדיוק ה "מפתה נערות תמימות וחסרות ניסיון" כמו התדמית שמנסים לכפות עליו.

יחד עם זאת, הדבר האחרון שאני רוצה לעשות הוא לפגוע בבנערה עוד יותר ממה שהיא פגועה עכשיו. אני מתנצלת בפניה אם מה שכתבתי פגע בה.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 16 ביולי 2003
נוי כתב/ה:
נוי - האם זה אדון האור או נוי בכבודה ובעצמה , באמת שלא ברור לי .

אולי זה כנויה של נוי , אבל לדעתי אלו מילותיו של אדון האור .

יש 2 אפשריות ברורות . או שנוי היא אדון האור או שנוי פשוט מטומטמת בטירוף.

ושוב, רמה של דיבור. סתם בן כמה אתה???

.
[/quote]

אני בן 27 אדוני ! . מצטער לאכזב אותך אדוני , אבל אני לא בן 16 אדוני .

מממ... אדוני ממש סובל שיגעון גדלות .

.
Demi
Demi • 16 ביולי 2003
איימי, עם כל הכבוד לאדון שלך, אדון שלא מרשה לשפחה שלו לדבר עם סוויצים או אדונים אחרים לא ראוי לתואר אדון, ושפחה שמקיימת הוראה כזאת... לא ראויה לתואר ידידה, אם כבר אז לתואר "מטומטמת" שזורקת את הקשרים החברתיים שלה בגלל איזה אידיוט חסר ביטחון עצמי.
ואת יודעת על מה אני מדבר.

אני לא מכיר את אדונך אבל אני בטוח שיש דברים בגו, לא סתם הוא קיבל באן, כלובי לא יכול להרשות לעצמו לאבד מאמינותו בהקשרים כאלו.
אני מודה ומתוודה שלא קראתי את כל מה שנכתב בפורומים השונים על המקרה הזה לעומק (זה כי אני לא חושב שיש טעם להתיחס לחצאי דברים בלי לדעת את כל העובדות) וגם אני לא מעוניין להכיר את כל העובדות.

החל מסאבית ששיקרה לגבי הגיל שלה, דרך פדופיליה לאיומים על אנשים ואאוטינג וטרוליזציה ובאנים וכל זה מתקשר לאדם אחד.

אולי הכל שמועות
ואולי חלק נכון
ואולי מישהו מקנא ורוצה להרוס את שמו?
לא נראה לי, אחרת הוא היה כבר מגיב, לא סתם מקבלים באן, ואני בטוח שאם הוא רק ירצה להגיב אז הוא יכול לשלוח אימייל לכלובי והוא יעלה את תגובתו לפורום לא? , סה"כ נוכח כאלו האשמות באן או לא באן הבן אדם ראוי לקבל את הזכות להגיב בצורה עניינית אם רצונו בכך.
ויש אתרים אחרים שבהם הוא יכול להגיב, אבל הוא בוחר לשתוק.
אז או שהוא ביישן פחד (מה שלא נראה לי) או שהוא מעדיף לשמור על זכות השתיקה(יש לאדון זכות שתיקה? זה "תפקיד" אחראי מידי בשביל להיות ראוי לכזאת זכות, מעצם הגדרת התפקיד ולנוכח ההאשמות אני חושב שאם הכל שטויות אז עליו לקום ולדבר ולהתייחס בצורה עניינית ורצינית).

בלי להכיר את האדון שלך, כל זמן שהוא לא מגיב ולנוכח ההוראה שאני יודע שהוא נתן (האיסור לדבר עם סוויצ או אדון אחר כלומר פגיעה! בחיים החברתיים של השפחה והגבלת מקורות הידע שלה הגבלת האנשים שהיא יכולה להתייעץ איתם לספר להם ולשאול אותם) אני נוטה להאמין שאולי לא הכל, אבל לרוב הדברים יש קשר למציאות.

אז נכון להיום ואם אדונך לא מתכוון להגיב ולשנות את דעתי -->> ישמור אותנו האלוהים מכאלו אלק "אדונים".
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 16 ביולי 2003
אני רוצה להוסיף,דבר אחד.
נכון הוא,שהקשר בין ינערה בת 15 לאדם בן,40 הוא פסול מאוד.
אומנם,מאתמול ידעתי דברים שאני,שמקורבת להכל לא ידעתי. אנשים אחרים ידעו ואני לא.
למרות כל זה,זה עדיין לא פדופיליה!
אנשים,פדופיליה זה דבר חמור ועצם זה שהייתה הסכמה של אותה נערה כאן זו לא,פדופיליה.
אותה נערה שיקרה,לאדם הזה בקשר לגיל שלה אבל,לאחר שידע הוא היה חייב לנתק עימה את הקשר הזה.

אני,מאשימה גם את,אותה נערה בזה.

אני לא חושבת ששמו,היה צריך להיות רשום כאן אבל זו כבר דיעה שלי בלבד.

כן,אני כועסת אבל,חייבת עדיין לומר כי זו לא פדופיליה.

וגם אני חושבת שצריך לנעול, שירשור זה.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 16 ביולי 2003
demi כתב/ה:
איימי, עם כל הכבוד לאדון שלך, אדון שלא מרשה לשפחה שלו לדבר עם סוויצים או אדונים אחרים לא ראוי לתואר אדון, ושפחה שמקיימת הוראה כזאת... לא ראויה לתואר ידידה, אם כבר אז לתואר "מטומטמת" שזורקת את הקשרים החברתיים שלה בגלל איזה אידיוט חסר ביטחון עצמי.
ואת יודעת על מה אני מדבר.

דמי, אני מצטערת אם פגעתי בך באופן אישי.
לגבי שאר ההשגות שלך- "לא ראוי לתואר אדון", "לא ראוייה לתואר ידידה", "מטומטמת", "אדיוט חסר ביטחון עצמי..."

טוב, מה אני אגיד לך דמי. אלו הן ההשגות האישיות שלך, שכרגיל אתה רואה אותן כאמת האובייקטיבית האחת והיחידה. ועם זה, אין לי מה להתווכח.
נוריתE

מה הולך כאן???

נוריתE • 16 ביולי 2003
אני קוראת ולא קולטת
אני לא מכירה את הנפשות המעורבות
שמעתי שמועות ולחישות
אבל זה יוצא החוצה ככה??
טפלו במי שצריך לטפל
אבל בשקט
או שזה מאוחר מידי??
אל תהרסו חיים של בני אדם