ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות רבותי, השפלות.

בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 10 בינו׳ 2005

השפלות רבותי, השפלות.

בכוח המוח-אשה • 10 בינו׳ 2005
אחרי שנכתבו אינספור מילים על ההנאות מכאב,
אחרי שלמדו כולם איך קושרים למופת,
באיזה איזורים מצליפים,
כמה נעים זה פיסטינג (בעעעעע..)
איך תופרים כוס וביצים (לפרטים נא לפנות לניו בוי)
הגיע הזמן לגעת מעט בעניין של ההשפלות.

אילו השפלות עושות לך את זה סאבית יקרה? איזו השפלה היא השפלת הזהב המרגשת/מייחמת/מרטיבה אותך ביותר.

מה ההשפלה הכי אקסטרימית בה נקטת, אדון יקר. וחשוב מזה, למה?

סיפור ההשפלה האקסטרימי ביותר יזכה את בעליו בסופ"ש עם מקבי והחוטיני.
(איפה נעלם הבחור בכלל?)

למקומות היכון צא!
אדון החלומות

אני חדש בעיסקי השליטה...

אדון החלומות • 10 בינו׳ 2005
אך בגדול ניראה לי אישית שההשפלות הכי גדולות,
הן ההשפלות הפומביות.
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2005
לחצות את המדשאה הגדולה ("The great lawn") של סנטרל פארק בבגדים תחתונים. לוקח בערך 10 דקות. השפחה הזו כמעט מתה מבושה.
מלכה עקרבית
מלכה עקרבית • 10 בינו׳ 2005
שבירה כתב/ה:
לחצות את המדשאה הגדולה ("The great lawn") של סנטרל פארק בבגדים תחתונים. לוקח בערך 10 דקות. השפחה הזו כמעט מתה מבושה.

כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני היתי מעדיפה למות מלעשות זאת ,
טרם הגעתי להשפלות למרות שקשה לראות במעשה שהוא איזו שהיא השפלה , הרי כל מה שתעשי בשבילו בגללו אין בו השפלה , כי זה רצונו ........
דברים שנעשים מחוץ לכותלי "החדר" הם בהחלט משפילים
Yosefus​(שולט)

מזל טוב

Yosefus​(שולט) • 10 בינו׳ 2005
תגידי בכוח, כבר אמרתי שאני אוהב אותך ? סוף סוף יציאה ממתחם הכאב הנדוש !
ברכות וזר פרחים.
ולענייננו, לדעתי ההשפלה היא בעיני המושפל/ת, והשולט צריך לדעת "לתפור" את ההשפלה לנשלט/ת. למשל, הכרתי אחת שעבורה קיום יחסי מין (זיון בעברית צחה) מאחור, כשהיא על 4 (במקום הידוע כ-כוס ולא בתחת) היה שיא ההשפלה. אחרת ראתה בתחנונים (להתחנן על הברכיים, לנשק את כפות הרגליים) השפלה איומה, עוד אחת ראתה במציצה את תכלית ההשפלה האנושית, ואחרונה לסדרת הדוגמאות חשבה שאם היא צריכה לבקש שיזיינו אותה, אז נפלו עליה השמיים. כל אחת וההשפלה שלה...
חוץ מזה, נראה לי שמעבר לדיון בהשפלה עצמה, אפשר גם לשאול מה מקומה של ההשפלה ביחסי השליטה. האם יש להשפלה מעמד עצמאי (למשל אם תקללי נשלט ותשפילי אותו זה יגרום לו לגמור מעצם המעמד או שצריך עוד משהו ?) או אולי ההשפלה היא חלק מהשליטה ומשמשת בעצם כאבן בוחן למידת השליטה (אם את מוכנה לעשות משהו משפיל עפ"י פקודה שלי, משמע אני שולט בך).
קת'רינה​(נשלטת)

שום דבר לא דיגדג לי את קצה ציפורני המטופחת עד ש...

קת'רינה​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2005
עד שמצאתי עצמי יום אחד מתחננת אליו שיאמר את מה שידעתי שיש שם בפנים(לב, למאותגרי הקליטה), שיאמר במילים מפורשות, פתאום תקף אותי גל עצום של השפלה עצמית שאני זקוקה למילים המפורשות וגם מתחננת בדמעות שיאמרו לי אותן.
מלבד הסיטואציה הזו לא היה דבר שהשפיל אותי, רצונו פקודה היא לי, ביחסים שבין אדון לשפחה אין משהו שבאמת יכול להשפיל (אלא אם את מסתירה ומזייפת).
שבירה​(נשלטת)

לא קונה

שבירה​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2005
ציטוט: ביחסים שבין אדון לשפחה אין משהו שבאמת יכול להשפיל (אלא אם את מסתירה ומזייפת).

ואני חושבת שלהיפך, הזיוף הוא בחוסר היכולת להיות מושפלת (שימי לב ל"אני חושבת". זה יותר מנומס מקביעות דטרמיניסטיות למיניהן). אם הוא עושה משהו כדי להשפיל אותך ואת לא מושפלת, אז לדעתי משהו באינטראקציה של שולט-נשלטת לא עובד.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 10 בינו׳ 2005
ציטוט: סיפור ההשפלה האקסטרימי ביותר יזכה את בעליו בסופ"ש עם מקבי והחוטיני.
(איפה נעלם הבחור בכלל?)

לא היה, וגם לא יהיה שום חוטיני. אלא אם את לובשת אותו.

ואגב השפלות... אני משרת כרגע את הגבירה האדירה מכולן... זאת שאין ממנה מחבוא, פרצה או בריחה אפשרית, וגם זאת שתענוג מפוקפק הוא להיות בחיקה, ותענוג אמיתי לעיתים להסתכל עליה מהצד, ולעיתים זהו מראה מעורר בחילה.
קת'רינה​(נשלטת)

דטרמיניזם זה שמי השני

קת'רינה​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2005
מקבלת את ההערות, לא מסכימה עם הסיפא- אבל מקבלת את ההערות בדבר הסגנון הנחרץ שלי.