סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז הגעתם למסיבת BDSM במועדון או במקום אחר?

abcd
לפני 19 שנים • 12 בינו׳ 2005
abcd • 12 בינו׳ 2005
אני מסכימה עם דבריו של דן קאפ,

זה רעיון מצוין לחלק בכניסה דף לכל אחד, ועליו הוראות ברורות איך להתנהג באותו מקום,

הדגש הוא לא להחליט לבנאדם איך הוא יתנהג טיצ'ר, אלא לקבוע לו חד משמעית איך הוא לא אמור להתנהג, כגון "אין להפריע/לגעת באנשים באמצע סשן".

ישנם אנשים שבאו למועדון רק לערב אחד לנסות ולא יחזרו יותר, ויש אנשים שזה המקום הקבוע שלהם, וחלק מאותם אנשים חדשים שבאו לפעם האחת ,לעיתים מרשים לעצמם להשתולל שם, ויש ערבים שלמים שנהרסו לכולם מסביב בגלל השטויות שהם עשו. ולא צריך להרשות את זה לדעתי.

כאשר יש מולך דף עם הוראות, כל הנושא מקבל אור יותר רציני, ויש סיכוי להשיג תוצאות טובות יותר מאותם אנשים שלא ברור להם מה צריך לעשות במקום בו נראה שלכאורה הכל מותר...
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 12 בינו׳ 2005
את ההודעה שכותרתה ''זו המציאות'' כתבתי כתגובה ל''הערה'' מאת דנדיליון,
פשוט דו_קאפ הספיק ללחוץ על ה-ENTER שניה לפני... icon_cool.gif

זה חשוב שיהיה דף או שלט עם הוראות בסיסיות (גבולות גזרה) שבגין הפרתן ימצא המפר את עצמו בחוץ, אבל למה להגיע עד לשם? גם במסיבות ומועדונים בהם מיושם דף כללים שכזה אני לא חושב שאי פעם ראיתי מישהו שנזרק משם בגלל הפרה.

הקושי שלי עם זה הוא שאני באמת מאמין שזה משהו שאמור לבוא מבפנים ושרוב האנשים הללו לא מתנהגים ככה במקומות אחרים. זה מה שמפריע לי. אדם שהוא בהמה, לא יעזרו לו כל הדפים שבעולם.

teacher
abcd
abcd • 12 בינו׳ 2005
טיצ'ר, דבר ראשון תלחץ מהר אנטר שדן קאפ לא ישיג אותך שוב.. icon_smile.gif

תראה, אנשים שמגיעים לראשונה לאיזשהו מקום, אם הם רואים שיש דף הנחיות/כללים/הוראות הפעלה , זה כבר מרתיע, וכבר נותן את הרושם שאם בעלי המקום מציינים זאת על דף, אזי חובה להתיחס בכובד ראש , או כדאי מאד להתיחס למקום הזה ברצינות.

כבר בכניסה אתה יוצר אצלם סכימה מסויימת בראש, והיא זו שהם ימשיכו איתה, רובם לפחות, את שאר הערב.

הם לפחות יזכרו שיש כאן כללים כתובים, כלומר מישהו טרח והכין אותם, ולכן נוצר הרושם שיש לקחתם ברצינות. ב 10 דקות הראשונות ממילא הם עדיין לא מכירים אף אחד מהמועדון ואין להם ככ עם מי לדבר ולכן הם ישחקו קצת עם הדפים..וגם יקראו מה כתוב שם.
ויפנימו.
לדעתי ככה אנו גם ניראה מול העולם הונילי, הבא לראשונה ספק להנות ספק להפריע, ניראה להם
כאנשים שקולים, הגיוניים ורציניים, ולא כחבורת סוטים חסרת תקנה. ואולי הם יפחדו מאיתנו פחות icon_razz.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

חוויות שונות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בינו׳ 2005
לגבי כללים ואכיפה שלהם במועדונים - במועדונים של קהילות בדסמיות שביקרתי בהם במשך חיי, אין כניסה ללא חתימה על דף כללים.

בחלק מהמקומות הצורך בחתימה נובע מאילוצים משפטיים/חוקיים, אך הוא גם מגדיר בצורה ברורה מהם הכללים במקום.

לגבי אכיפה, ברוב המועדונים נמצאים Dungeon Monitors. אלו אנשים שתפקידם להשגיח על הנעשה, ויש להם סמכות להפסיק סשנים, להרחיק סקרנים שחורגים מהכללים, או כל מי שההתנהגות שלו חרגה מגבולות הסביר.

אנשים אלו גם עברו הכשרה בעזרה ראשונה והחיאה, בנוסף להכשרה הבדסמית כאחראי בטיחות.

אז בודאי שיש חשיבות לתגובה החברתית, שמעבירה את המסר "אצלנו בקהילה לא מפריעים לאנשים במהלך סשן, גם אם מאד עומד לך הזין/דגדגן".

לדעתי, בלי הגדרה ברורה של כללים מצד המקום, בשלב הכניסה, ובלי יכולת אכיפה של הכללים - לא יהיה שינוי מהמצב ש-TV_EYE תיאר.