שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האומנם מתחלפות ?

דני בוי
לפני 19 שנים • 11 בינו׳ 2005

האומנם מתחלפות ?

דני בוי • 11 בינו׳ 2005
לא אחת נתקלתי בפרופילים של מתחלפות רובן יש לציין אינן מוכרות לי אישית ובפרופיל עצמו אין שום התייחסות לנטיות הדומיות שלהן, מירב ההתייחסות בפרופיל הוא לנטיותיהן הסאביות ולעובדה הברורה כי מעדיפות רק או בעיקר אדונים.

לדעתי האישית אדם אשר בחייו היומיומיים הינו דומיננטי ובחיי המין או במערכת יחסי שליטה עם אדון אחד הינו נשלט אינה בהכרח הופכת אותו לסוויץ' כי אם סאב לכל דבר במידה וההתייחסות הינה לעולם הבדס"מ, כמו כן הרגשתי האישית היא שחלק מהסאביות (וגם סאבים) מתביישות או נבוכות מלהגדיר את עצמן כנשלטות ואילו ההגדרה "מתחלפת" גורמת להם להרגיש נוח יותר, שומר איפשהו על האגו והבטחון העצמי או שאני טועה icon_rolleyes.gif
בכל אופן תופעה מעניינת ומעניין אם מישהו/י נוספים שמו לב לכך.

כמו כן שאלה מעניינת נוספת והיא, האם רוב המתחלפות מעדיפות יותר אדונים על עבדים icon_question.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 11 בינו׳ 2005
זאלופון​(שולט) • 11 בינו׳ 2005
התופעה מוכרת וידועה. גם אני כחובב פרופילים נתקלתי בה רבות. אני מניח שההסברים האפשריים שמנית נכונים במקרים מסוימים, והסבר אפשרי נוסף הוא שאותן סוויצ'יות באמת נמשכות גם לצד הדומיננטי, או לפחות אינן שוללות אותו, אך כרגע מעוניינות לספק את הצד הכנוע.
fuxia
לפני 19 שנים • 12 בינו׳ 2005
fuxia • 12 בינו׳ 2005
התופעה אכן ידועה, תופעת הסוויצ'יות שמתפרצת עכשיו
אני גם חושבת שהרבה מגדירים/ות את עצמם כסוויצ'ים כדי לא להרגיש נחותים
אבל זה הרי כל הקטע, מי שנשלט רוצה בהרגשת הנחיתות, לא?...... icon_rolleyes.gif

אני יודעת לגבי שהיו פעמים שחשבתי לשנות ל"מתחלפת" אבל זה נראה לי גדול עלי בינתיים
ואולי הרצון לשלוט הוא זמני....
אז הכי בטוח זה להישאר במה שאני בטוחה בו- שאני נשלטת icon_smile.gif

אני גם חושבת שהרבה מבלבלים בין ההתנהגות בחיים הונילים של פעם רצון לשלוט/פעם להישלט- אם ביום יום, אם במיטה
אבל בעולם הבדסמ צריך הרבה יותר בשביל להיות שולט (/נשלט)
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 12 בינו׳ 2005
אני כמתחלפת יכולה להעיד על עצמי, שההתחלפות זה פשוט ה"מצב רוח" שלי. לפי החשק שלי,
אני נוטה תקופות מסויימות יותר לצד השולט שלי, ויש תקופות שאני סאבית מתרפסת.
אני לא רואה את היות האדם נישלט או נישלטת, באדם "נחות" אלא כאדם חזק !
הרבה יותר קשה לתת את השליטה לאדם אחר, ולהנות מהחוסר אונים מאשר לבוא ולקחת שליטה על אדם אחר. אני חושבת שלהיות נשלט דורש יותר כח - נפשי ופיזי.
זו דעתי בכל אופן.
אני גם מסכימה עם זאולופון שיש כאלו שהצד הדומיננטי פחות חזק מהצד הנישלט והן מעדיפות אדון ל-97 אחוז מהזמן ובעיתות של צורך של שליטה, יכולות לקחת להן עבד מזדמן.
ברשותך זאולופון יקירי, אתן כדוגמא אותך ואת האישה הניפלאה שלך,לוטוס.
לוטוס היא מתחלפת, זה לא מזיז ולו במעט את המסירות שלה אליך והכניעות שלה אליך,
אך בעיתות שבהם יצר השליטה שלה גובר, יש מצב שהיא ואתה תקחו סאב/ית ותהנו לכם יחד.
זה לא אומר שהיא סאבית בתחפושת.

אוי כתבתי הרבה,
ויש לי עוד הרבה אבל אני לא יודעת לעשות קיצורים כמו קיחוטה icon_smile.gif

אז אפסיק עכשיו.

זה היה 20 משפטים מתוך נבכי מוחה של דומי

icon_rolleyes.gif
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 12 בינו׳ 2005
domme כתב/ה:

אני לא רואה את היות האדם נישלט או נישלטת, באדם "נחות" אלא כאדם חזק !
הרבה יותר קשה לתת את השליטה לאדם אחר, ולהנות מהחוסר אונים מאשר לבוא ולקחת שליטה על אדם אחר. אני חושבת שלהיות נשלט דורש יותר כח - נפשי ופיזי.
icon_rolleyes.gif

אהבתי את דבריה של דומי
במיוחד את החלק שצוטטתי
ואני מסכים איתם
דברים דומים שמעתי מלא מעט נשלטות

עם זאת אני רוצה להדגיש שלא משנה עד כמה הסאב חזק
הדום צריך לתרום כתף למאמץ להרים אותו אחרי הסשן

Dark Artist​(שולט)

אני מצטרף בחיוב לדבריהם של דומי וזאלופון

Dark Artist​(שולט) • 12 בינו׳ 2005
וחושב שאדם לא סתם יגדיר את עצמו מתחלף אם הוא לא כזה.
בהחלט ייתכן מצב כי המתחלף הינו אדם שאוהב להיות רוב הזמן שולט,אך לעיתים הוא מרגיש את הצורך בלמסור את המושכות למישהו אחר.כמובן שדומי אמרה שלפי דעתה קשה יותר להעניק שליטה למישהו אחר מאשר לשלוט עליו.לפי דעתי דווקא קשה יותר לשלוט כיון שאז יש לך הרבה אחריות ואתה מנהל את הסשן,דבר שהוא לא פשוט בפני עצמו.ייתכן שזה מוביל מהסיבה הזאת הרבה מתחלפים להעדיף לרוב להישלט מאשר לשלוט אך כמובן שייתכן ההפך.חשוב מאוד להיות כן עם עצמך לגבי הנטיות הבדסמיות שלך מאשר ולהזדהות בתור סויץ' מאשר לדוגמא להחליט שהנך נשלט בלבד ואז בעצם אתה מסתיר את הצד הדומיננטי שלך שהוא גם חשוב,ויכולים להיות הפתעות לא נעימות עקב כך
.
bianca​(מתחלפת)

המממ.....

bianca​(מתחלפת) • 12 בינו׳ 2005
שאלה מאוד חשובה עלתה פה ובהחלט דורשת התייחסות מתאימה.
אני חשבתי על כך רבות,ואפילו הבאתי את עצמי לנסיונות בשני צדדי המתרס,הייתה תקופה שבה הייתי רק סאבית,והייתה תקופה שבה הייתי רק דומית,ובכל אחת מהתקופות הרגשתי שמשהו חסר לי.
אני מאמינה שכל אחד יכול להיות גם וגם,זה הרי משחק בסופו של דבר,העניין הוא מה יותר עושה לך את זה בתור אינדיבידואל.
אני אישית מקבלת ההנאה והגירוי שלי משני הצדדים,וכן אני מודה אני לעיתים נהנית יותר להיות סאבמיסיבית כי זה יותר מאתגר אותי.
אבל ההסבר הכי פשוטו שלי(וכך רשום גם בפרופיל שלי) הוא שהבסיס שלי בבדס"מ הוא האהבה העזה שלי לכאב, אני נהנית ומתגרה פיזית נפשית ומינית מכאב. וממה שאני נהנית אני גם אוהבת לראות אנשים אחרים נהנים.
וכמו כן,רוב הדברים שלמדתי על עצמי שאני נהנית בתור דומית,למדתי מדברים שנהניתי מהם בתור סאבית.
וחוצמזה למה לא להנות משני העולמות icon_rolleyes.gif