אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהייה בנושא כוח פיזי

לוקיוטוס​(שולט)
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003

תהייה בנושא כוח פיזי

לוקיוטוס​(שולט) • 16 ביולי 2003
לא מזמן נתקלתי באירוע מעניין - בסשן ראשוני שערכתי ,שפחה ביקשה ממני להכות אותה בכל הכוח.
עליי לציין שתגובתי הראשונית הייתה עלבון - אני גבר חזק,יותר מהממוצע,ושאלתה סימנה בעיניי חוסר מודעות לכוחי ולנזק היכול להיגרם לה.
התגובה השנייה הייתה חשש כנה לשלומה -לא תהיה סיטואציה שבה אכה בכל כוחי שפחה,או בחורה באופן כללי -אין לי שום עניין בלהסב נזק תמידי כה קשה,ולו ממכה אחת ויחידה.
התגובה השלישיתהייתה תחושת כשלון מסויימת - אני מרגיש שברגע שאדון צריך להפעיל כוח פיזי שהוא יותר ממועט ,הוא נכשל -
הכוח הפיזי הוא המפלט של החלשים בדיוק כמו שמילות הגנאי התכופות היא צורה הביטוי של העילגים.

התגובה הרביעית ,שאותה ביטאתי ,הייתה סירוב מוחלט.
שיהיה ברור - אני נהנה להפעיל כוח פיזי ,שבו אני ניחן למרבה המזל לא מעט,אך במינונים שאני קובע.
סטירות לחינוך פה ושם הן הכרחיות לדעתי.

אחיזה איתנה נותנת לשפחה תחושה מצויינת של הכוח החבוי העומד מולה.
אני לא חושב שיש צורך ושיכול להיות צורך במכות ממש.
המצב האופטימלי שעל כל אדון ושפחה להגיע הוא של תקשורת על חושית כמעט.
מצב שבו השפחה חשה בעוצמתו של אדונה,ובסגידתה אליו ומהכרותה איתו תעשה כל מה שהוא יחפוץ בו מבלי שיצטרך להורות עליה לעשות כך.
עליה להקדים אותו ולספק את רצונותיו עוד כשהם מתהווים - רק שפחה מיוחדת בקשר מיוחד עם אדון מיוחד תוכל לשרת כך בשלמות.

לוקיוטוס.
marioneta​(נשלטת)
marioneta​(נשלטת) • 16 ביולי 2003
אתה צודק בכל התהיות שלך,
אכן סימני שאלה רבים יש להעלות.
רק רוצה להזכירך - גם לשפחתך יש צרכים,
הצרכים שלה מגיעים ממקומות שונים משלך,
אולי שווה לבדוק את זה מולה.
לברר איתה מה, איך ולמה - זה בדרך כלל מעמיק את הקשר.
אל תשאר עם המועקות שלך אל תשאיר אותה לבד עם שלה.
תקשורת - זה הסוד.

מאחלת לכם אושר
תותי

אפשר הבהרה?

תותי • 16 ביולי 2003
קשר ראשוני איתך או בכלל?
אם ראשוני איתך אבל מכירה את עצמה, אולי היא יודעת מה היכולות והגבולות שלה.
ואם ראשוני בכלל אולי פשוט לא יודעת מה זה אומר בכל הכוח.
משאלות לב, כשמתבטאות במציאות , הרי לא תמיד נראות בדיוק אותו דבר....
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 16 ביולי 2003
זה רק מדגיש שגם לאדון יש גבולות.
אבל כמו שיש סאביות שאוהבות הצלפות , כו שיש סאביות שאוהבות להיות עם פה חסום , כמו שיש סאביות שאוהבות השפלות , כמו שיש סאביות שאוהבות קשירות יש גם כאלה שאוהבות מכות. זה יכול לא לתאים לך , אבל אין בזה בהכרח שום דבר רע או לא בריא.
אפשר גם לטעון שהאדון לא צריך לקשור את הסאבית שלו כדי שלא תזוז , כי השליטה שלו היא לא מוחשית ומספיק רק מילה. אבל... בדסמ זה תקשורת מעניינת , אבל כל אחת ואחד מגיע לתקשורת הזאת והספייס בדרכים שונות , אחד דרך פוט פטיש , שני כאשר עומד על ארבע , השלישית אם לא תהיה קשורה לא תכנס לספייס , רביעית חייבת סטירה בשביל זה , שישית שיקראו לה "זונה" , ויש גם כאלה שאוהבות מכות.
אבל לא כל אחד מסוגל להחטיף מכות , אני זוכרת גם דום שהייתי איתו היתה לו בעיה עם זה וזה היה הגבול שלו והוא סיפר לי שהוא פשוט לא היה עם הסאבית הזאת. לרצות לקבל מכות בעיני לא יותר "לא בסדר" מלרצות להיות קשורה ומשפלת. פשוט לא כל דום יכול ויודע לעשות את זה בלי שיגרם נזק , ואם אתה לא - תברר עד כמה זה נחוץ לה ואם היא באמת צריכה לעבור חוויה כזאת , זה לא יעזור היא תמיד תרצה את זה. אם לא אז תעשו דברים אחרים.
אבל זה לא כישלון שלך בשום פנים ואופן , זה אולי גבול.
לוקיוטוס​(שולט)
לוקיוטוס​(שולט) • 16 ביולי 2003
אני בכוונה מבדיל בין מכות לשאר תופינים.
יש לי נסיון,אני יודע מה אני אוהב,אני אוהב לקשור,כשהיא מולי על ארבע רוב הזמן,וכמו שגם כתבתי ,סטירות לחינוך הן הכרחיות - אבל אני מדבר על שפחה בשנות ה40 לחייה (ואני צעיר ממנה,אגב ) ,לא ילדה חסרת שכל ,וחשבתי- כנראה בטעות - שהיא מודעת לכוח שלי ולפוטנציאל הנזק הטמון בבקשה שכזו.
כמובן שיש לי גבולות -בדיוק כמו שיש לי דרישות.
הנסיון ממקד ומחדד אותם ,זה הכל.
בדברים אחרים אני קיצוני יותר ודרישות אחרות שלי הן קיצוניות למדי.
אני פשוט לא חושב שטוטאליות צריכה לכלול בתוכה מכות רצח.
אם הייתי רוצה להכניס מכות רצח הייתי נוחת על חבורת ארסים המצויה בכל קרן רחוב.
DOM Perignon​(שולט)

שאלה שעולה לי

DOM Perignon​(שולט) • 16 ביולי 2003
היא שאלת ה"שליטה מלמטה" האם לא היתה בבקשה שלה שתכה אותה הכי חזק שאתה יכול מעין התגרות בך? איתגור, משהו כמו: בוא תראה לי כמה אתה שווה, בוא אראה לך שאני יכולה לנצח אותך. אני יכולה לסבול כל מה שאתה יכול לתת ויותר.

כי אם זה מה שהיה שם, כשולט לדעתי עליך פשוט לדלג מעל המכשול שהיא שמה לפניך. לדעתי לא נכון לשולט בסיטואציה כזו להכנס להתמודדות עם הנשלטת על ידו. ברגע שהוא נגרר לזה הוא איבד את השליטה.

מצד שני אם זה היה במסגרת הבירורים לפני הסשן, של מה כל אחד רוצה ואוהב, יש בהחלט מקום שהיא תאמר מה ההעדפה שלה ואז אפשר לשוחח על זה.

גם אחרי הסשן אפשר לשוחח על הבקשה שלה, אם היתה באמצע הסשן ולברר מאיזה מקום היא יצאה. אבל לא להגרר אחרי הסאבית שלך באמצע סשן.

זו דעתי.

DOM Perignon.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 16 ביולי 2003
לוקיוטוס יקר,ואולי אתה עדין(מה שלגיטימי) עם אותה שפחה.
לדעתי,היא בקשה מכות כצורך,ובטח לא מכות ,שיכולות לגרום נזק.
לפעמים כשנמצאים במצב של ריחוף,הדרישה הזאת,היא חלק מהפנטזיה שלה.
אתה יודע לפעמיים בזיונים,הנשים אומרות"כן,תזיין אותי תקרע אותי"אבל הן בטח לא מתכוונות שתקרע אותן פיזית,
רק להגיד את זה,כמעט מביא אותן לאורגזמה.
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 16 ביולי 2003
חשבתי על התשובה לשאלה שלך ובאתי לענות אבל דוםדומינה הקדים אותי. icon_biggrin.gif

גם אני חושבת שהיא התכוונה לפנטזיה שלה, עליך מוטלת המלאכה להטיל הפנטזיה לתוך מסגרת של היגיון.
TopKnot​(שולט)
TopKnot​(שולט) • 16 ביולי 2003
התחושה שלי זהה לזו של דום פריניון דוקא.
התגובה האינסטינקטיבית לשליטה מלמטה היא כנראה בדיוק מה שהיה קורה לי. אפילו אם אני לא בטוח שזו התגובה הטובה או הנכונה ביותר...
נוריתE
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003

ומה רע??

נוריתE • 17 ביולי 2003
בצורך הפשוט בבקשה הפשוטה..

"תכאיב לי"

למה הדיסקוס ??